کاریکاتور هفته | DW | 20.12.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بکتاش آبتین، شاعر و عضو کانون نویسندگان ایران که هم اکنون در زندان به‌سر می‌برد، به علت ابتلا به ویروس کرونا به سختی بیمار شده و حال عمومی او وخیم گزارش شده است. کاریکاتور هفته:

بکتاش آبتین، شاعر و عضو کانون نویسندگان ایران که هم اکنون در زندان به‌سر می‌برد، به علت ابتلا به ویروس کرونا به سختی بیمار شده و حال عمومی او وخیم گزارش شده است.

کانون نویسندگان ایران در بیانیه‌ای مسئولان زندان و دستگاه قضایی را مقصر وضعیت آبتین دانسته و جمهوری اسلامی را به پرونده‌سازی علیه مخالفان متهم کرده است. مانا نیستانی عدم رسیدگی به سلامت زندانیان از سوی مسئولان حکومت ایران را موضوع کاریکاتور این هفته خود برای دویچه وله فارسی قرار داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مصاص دماء الطاقة يمتص ما تركته الحياة والضوء. أعتقد أنها كانت أجساد الكوبرا التي أكلها اللحم وتسبب لك نتوءات حمراء على جسمك. تمرض هكذا يفعلون. الله

کانون نویسندگان ایران مسئولان زندان و دستگاه قضایی را مقصر وضعیت آبتین دانسته و جمهوری اسلامی را به پرونده‌سازی علیه مخالفان متهم کرده است. مانا نیستانی عدم رسیدگی به سلامت زندانیان از سوی مسئولان حکومت ایران را موضوع کاریکاتور این هفته خود برای دویچه‌وله فارسی قرار داده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خطیب‌زاده: سفیر ایران در یمن به کرونا مبتلا شده؛ «جوسازی‌های رسانه‌ای» نادرست استسعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، روز شنبه ٢٧ آذر گفت حسن ایرلو، سفیر ایران در یمن، به دلیل ابتلا به کرونا از آن کشور خارج می‌شود. باور کنیم؟ یکی نیست بگه کص کشا ،سفیر تون که بوستر فایزر رو هم زده!!!!! مشکلات عدیده در عمق استراتژیک هلال شیعی. اینجوری هم میشه خلاصه کرد مطلب رو : هلال شیعی در حال بگا رفتن است.فقط ای کاش بایدن احمق و دموکرات‌های جاکش سر کار نبودند تا کارِ ج.ا هم تمام می‌شد.ولی با بودن بایدن ملاها وقت دارن انشاله همتون مبتلا باشید، که ۴۳ ساله مردم را مبتلا به جهل و نا دانی کرده اید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پناهجوی یک ساله به تنهایی با عبور از دریای مدیترانه به ایتالیا رسیدگزارش رسانه‌های ایتالیا از این پناهجوی یک ساله آخرین مورد از رشته روایت‌هایی است که از سرنوشت کودکان پناهجو منتشر می‌شود. امدادگران ایتالیایی اخیرا نوجوانی ۱۴ ساله را نجات دادند که مادرش را در جریان عبور از دریای مدیترانه از دست داده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله خبرگزاری سپاه به مهدوی‌کیا به خاطر حضور در کنار مربی اسراییلی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تاکید چاووش‌اوغلو به اهمیت کمک‌های بشردوستانه به افغانستانتاکید چاووش‌اوغلو به اهمیت کمک‌های بشردوستانه به افغانستان وزیر امور خارجه ترکیه تاکید کرد که بحران انسانی در افغانستان افزایش یافته و کمک‌های بشردوستانه به این کشور باید بدون وقفه انجام شود.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرزی خطاب به نخست‌وزیر پاکستان: به نمایندگی از افغانستان صحبت نکنیدحامد کرزی رئیس جمهوری سابق افغانستان در واکنش به اظهارات اخیرا عمران خان، نخست‌وزیر پاکستان در مورد منع آموزش دختران در افغانستان از او خواست، به نمایندگی ما که ۴ ماه است همی گپ را میگفتیم گفته گفته دهن ما کلوش گشت خوب شد حالا برادران پشتون ما هم درک کردن که ما واقعاً طور غیر رسمی زیر اسارت پاکستان رفته‌ایم !!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دلایل رد صلاحیت علی لاریجانی به نظر می‌رسد مواردی خارج از نامه منتشر شده است/ باید از هرگونه پاسخگویی شورای نگهبان استقبال کردیک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: دلایل رد صلاحیت علی لاریجانی از سوی نگهبان نشان‌دهنده آن است که خواسته تنها مواردی را کنار هم بگذارد و به عنوان رد صلاحیت رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی عنوان کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »