کارگران میانمار، بی‌نصیب از بزرگترین معدن یشم جهان

22/06/1398 07:22:00 ب.ظ

میانمار بزرگترین معادن سنگ یشم در جهان را در خود جا داده است.

میانمار بزرگترین معادن سنگ یشم در جهان را در خود جا داده است. پنجره همرسانی را ببندید میانمار بزرگترین معادن سنگ یشم در جهان را در خود جا داده است - صنعتی به ارزش سالانه بیش از ۳۰ میلیارد دلار.

اما صدها هزار نفری که به ' روبندگان ' یشم مشهور شده‌اند، مهاجرانی هستند که زندگی شان به دلایلی از جمله ریزش خاک، اعتیاد به مواد مخدر و بیماری در خطر است. بخش برمه‌ای بی‌بی‌سی توانسته به این معادن دسترسی پیدا کند.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

اختلال تردد در پایتخت فرانسه در پی اعتصاب بزرگ شبکه حمل و نقل شهریاز اعتصاب سراسری کارکنان این شبکه حمل و نقل که تحت نظارت دولت اداره می شود به عنوان بزرگترین حرکت اعتراضی در این مجموعه پس از اکتبر ۲۰۰۷ نام برده می شود.

بازداشت‌ متخلفان گندم‌های آلوده/تایید وجود فضولات پرندگانتایید وجود فضولات پرندگان در گندم‌های آلوده مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی: *متخلفان گندم‌های آلوده بازداشت شده‌اند *۱۴ کامیون ۱۲ تنی گندم آلوده کشف شده است *فضولات پرندگان زمانی که فرد متخلف گندم را در مرغداری خود ذخیره کرده بود، به آن اضافه شده است

کانون صنفی معلمان خواهان لغو احکام سنگین و آزادی فعالان مدنی و صنفی شدکانون_صنفی_معلمان در بیانیه‌ای ضمن اعتراض به صدور «حکم قرون‌وسطایی شلاق» و «احکام سنگین زندان» برای زنان، کارگران، معلمان، و دانشجویان، خواهان لغو این احکام و آزادی فوری تمام فعالان مدنی و صنفی زندانی شد.

ایستگاه خبر؛ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - BBC Persianشفق رحمانی، همسر کامیل احمدی، به یک رسانه حقوق بشری گفته است که قرار بازداشت همسرش تمدید شده است. پژوهش‌های او عمدتا بر موضوعاتی چون کودک همسری، کودکان کار، ناقص کردن اندام جنسی زنان، ازدواج موقت و وضعیت اقلیت‌ها در ایران متمرکز بوده است.

تاکتیک‌های نوظهور معترضان هنگ‌کنگی در جنبش اعتراضی اخیردر اعتراض‌هایی که در هنگ‌کنگ جریان دارد، تکنیک‌ها و تاکتیک‌های نوآورانه و نوظهوری به‌کار گرفته شده است، از جمله استفاده از چتر، به‌کارگیری زبان اشاره و نمادهای مخصوص، استفاده از لیزر برای کور کردن دوربین‌ها و کاهش بازدهی نیروهای پلیس و… بیشتر بخوانید:

چشم کشتی‌گیران ایران به دنبال مدال در قزاقستاناز فردا مسابقه‌های کشتی قهرمانی جهان در نورالسلطان قزاقستان شروع می شود و به مدت ۸ روز ادامه خواهد داشت.