کارگر با خانه یک میلیاردی دنبال یارانه و سبد معیشتی نیست!

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران: * کمک معیشتی به بخش اعظمی از خانوارهای کارگری که زیر خط فقر هستند تعلق نگرفته است * اگر کارگران خانه یک میلیارد تومانی داشتند هرگز دنبال یارانه و سبد معیشتی نبودند! * ۸۰ درصد کارگران حداقل بگیرند

هادی ابوی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مشمول نشدن بسیاری از کارگران در طرح کمک معیشتی گفت: علیرغم آنکه کارگران همواره در صف مقدم انقلاب و جنگ بودند اما بیشترین آسیب را از هجمه‌های اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه دیدند و متاسفانه در طول سالهای اخیر در بیشتر برنامه‌ریزی ها و سیاستهای حمایتی آنطور که باید دیده نشده‌اند و بسته‌های حمایتی یا کمک معیشتی به آنها تعلق نگرفته است.

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد کارگران حداقل بگیرند، تصریح کرد: بخش اعظمی از کارگران اجاره نشین هستند و اگر خانه یک میلیارد تومانی داشتند هرگز دنبال بسته حمایتی یا کمک معیشتی و یارانه نبودند. شاید به ندرت کارگری باشد که خانه شخصی داشته باشد ولی وقتی ۸۰ درصد کارگران حداقل بگیرند یعنی توانایی پس انداز و تمکن مالی بالا را ندارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ويديو...معترضان عراقی در الناصريه خانه یک نماينده پارلمان را آتش زدندمعترضان عراقی خانه یکی از نمایندگان پارلمان عراق در منطقه سومر مرکز شهر الناصریه در جنوب این کشور را العربیه جان، منتظر قیام ملتهای عربستان، امارات، قطر و بحرین هم باش.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دیدار خلیفه حفتر با یک هیات آمریکایی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سگ نظامی آمریکایی که کمک کرد تا البغدادی «مثل یک سگ» بمیردپرزیدنت دونالد ترامپ روز دوشنبه در کاخ سفید از یک سگ نظامی به نام «کُنِن» استقبال کرد. این سگ در حمله ماه گذشته نیروهای ویژه در شمال شرقی سوریه که به کشته شدن ابوبکر البغدادی، ‌رهبر دولت اسلامی، ‌انجامید، شرکت کرده بود. 💙💙💖💖💖💖💖 بمیرم سگها هم از دست این رزیم اسلامی 40 سال دارند قربانی می شوند ببخشید ادامه رزیم قاچار. رزیم اسلامی کاش «کنن» به داد مردم ایران میرسید و «البغدادی »ایران مثل یه پشه له میکرد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تحویل پیکر بی‌جان یک بازداشت شده اعتراضات ماهشهربه خانوادهپروژه کهریزک دیگه جواب نمیده عزیزجان !یکم ابتکار به خرج بدید !! مراقب بازداشتی ها باشیم، نگذاریم فراموش بشن و یا براشون اتفاقی بیوفته helpiran IranProtests Internet4Iran releasedetainees ReleaseIranDetainees HelpIranDetainees خدا این هموطن عزیزمان را بیامرزد و یادش جاودانه و گرامی. 🏴🏴🏴
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

استعفای وزیر جهادکشاورزی ایران یک روز مانده به «استیضاح» پذیرفته شد🔺استعفای وزیر جهادکشاورزی ایران یک روز مانده به «استیضاح» پذیرفته شد ⚡️پس از انتشار اخباری درباره استعفای وزیر جهاد_کشاورزی، رسانه‌ها گزارش دادند که استعفای او از سوی رئیس جمهوری ایران پذیرفته شده است. از ترس تو خودش ریده چون میدونه مه اگه بمونه مثل بقیه باید حسابی جوابگو باشه اخه خیلی بدبخت وریقو بود این وزیر که جرات نکرد در طویله فرمایشی نمایندگان دون پایه رهبری حداقل با استیضاح کنار بره که این حالت بیچاره گی نمایش داده نشود حالا چه شغلی براش در نظر گرفتن نگفتن؟؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پوریا عالمی، طنزنویس از حکم یک سال زندان تبرئه شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »