کارگران معترض: دستمزد و حق بیمه های ما را پرداخت کنید

24/06/1399 12:46:00 ب.ظ

معوقات مزدی، حق بیمه پرداخت نشده و عدم افزایش حقوق از جمله مطالبات کارگران در چهار تجمع برگزار شده، اول هفته جاری است. این اعتراضات در حالی برای حقوق معوقه برگزار می شود که روز گذشته قیمت دلار به مرز ۲۷ هزار تومان رسید. بیشتر بخوانید👇 اخبار_ایران

خرید نیازهای ضروری روزانه، اقلام غذایی و ... برای کارگرانی که ماه‌هاست حقوق خود را دریافت نکرده اند، نگرانی های جدی تولید کرده است.

کارگران اتوبوسرانی یاسوج، شهرداری شهرستان های خوی و دشت آزادگان و کارگران داربست بند شرکت گاما جدا از ادامه اعتراضات در هفت تپه، معترضان دو روز گذشته بوده اند.

معوقات مزدی هفت ماهه کارگران اتوبوسرانی یاسوج پرسنل اتوبوسرانی یاسوج هفت ماه دستمزد پرداخت نشده دارند.آنها می‌گویند: «از زمان آغاز بحران کرونا، دستمزد ما پرداخت نشده است. در این ماه‌های بحرانی که هزینه‌های زندگی خانوارها به شدت افزایش یافته، ما هیچ منبع درآمدی نداشته‌ایم.»

این کارگران که هفت ماه را بدون دستمزد مشغول به کار بوده اند؛ خواستار آن شدند تا مسئولان هرچه زودتر نسبت به پرداخت معوقات مزدی آنها اقدام کنند. کارگران اتوبوسرانی یاسوج که نگران عدم پرداخت حق بیمه‌های خود نیز هستند، می‌گویند: «اگر حق بیمه‌های ما واریز نشود، در تمدید دفترچه‌های درمانی و برخورداری از خدمات درمانی به مشکل برمی‌خوریم.» headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

۲۱۳۹ ابتلای جدید کرونا در کشور/ شمار قربانیان از ۲۳ هزار تن گذشتشناسایی ۲۱۳۹ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۲۱۳۹ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۱۱۶ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۹۹۹۴۰ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۴۴۵۱۶ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۳۰۲۹ نفر

اشکال جدی در خرید دارو و تجهیزات پزشکی تحت تاثیر تحریم‌های آمریکامشکلات جدی در خرید دارو و تجهیزات پزشکی تحت تاثیر تحریم‌های آمریکا سخنگوی وزارت بهداشت از بروز مشکل در خرید دارو و تجهیزات پزشکی تحت تاثیر تحریم‌های آمریکا و نقض قوانین بین‌المللی خبر داد.

تجارت وحشیاز فروش ایگوآنا تا توله ببر و شیر؛ بازاری ۲۳ میلیارد دلاری را در جهان ساخته‌اند. در این گزارش، قیمت حیوانات وحشی که به عنوان حیوان خانگی فروخته می‌شوند، گفت‌وگو با فروشندگان،و برآوردی از میزان فروش حیوانات وحشی در یک صفحه اینستاگرامی را خواهید دید

پایان معضل آب در غیزانیه؛ دولت روحانی کار را تمام کرداهواز – ایرنا- غیزانیه یکی از بخش های محروم اهواز است که با وجود نفت‌خیز بودن در دهه های اخیر کمتر به توسعه روستاهای آن توجه شده است اما دولت تدبیر و امید در سال های اخیر با نگاه ویژه به این منطقه و اجرای طرح انتقال آب، با حل این مشکل، امید را به خانه های مردم این بخش بازگردانده است.

چرا کره گران شد؟پیچیدگی ارزی، عدم تولید داخلی و نژاد گاوها، غائله کره را ساخته‌اند. بیشتر از ۵۰ درصد کره ایران وارداتی است |در کمتر از ۳ دقیقه در این گزارش، ماجرای گرانی این روزهای کره را ببینید

پوشش واکسن آنفلوآنزا در بسته بیمه تکمیلی صندوق بازنشستگی/ فرصت مراجعه تا آخر آبانپوشش واکسن آنفلوآنزا در بسته بیمه تکمیلی صندوق بازنشستگی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: با توجه به اهمیت تزریق واکسن آنفلوآنزا از سوی سالمندان در آستانه فصل پاییز، این واکسن تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گیرد.