کارگران معترض: دستمزد و حق بیمه های ما را پرداخت کنید

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معوقات مزدی، حق بیمه پرداخت نشده و عدم افزایش حقوق از جمله مطالبات کارگران در چهار تجمع برگزار شده، اول هفته جاری است. این اعتراضات در حالی برای حقوق معوقه برگزار می شود که روز گذشته قیمت دلار به مرز ۲۷ هزار تومان رسید. بیشتر بخوانید👇 اخبار_ایران

استان وایر- معوقات مزدی، حق بیمه پرداخت نشده و عدم افزایش حقوق از جمله مطالبات کارگران در چهار تجمع برگزار شده، اول هفته جاری است. این اعتراضات در حالی برای حقوق معوقه برگزار می شود که روز گذشته قیمت دلار به مرز ۲۷ هزار تومان رسید.

کارگران اتوبوسرانی یاسوج که نگران عدم پرداخت حق بیمه‌های خود نیز هستند، می‌گویند: «اگر حق بیمه‌های ما واریز نشود، در تمدید دفترچه‌های درمانی و برخورداری از خدمات درمانی به مشکل برمی‌خوریم.» به گفته آنها، علی رغم اینکه مسئولان شهری از وضعیت مطالبات آنها باخبرند اما تا این لحظه در خصوص پرداخت مطالبات مزدی کارگران مجموعه شهرداری بناب اقدامی صورت نگرفته است.کارگران داربست بند شرکت گاما در ادامه اعتراض سراسری کارگران صنایع نفت، پتروشیمی و نیروگاه‌های برق، دست از کار کشیده و شرکت را ترک کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۲۱۳۹ ابتلای جدید کرونا در کشور/ شمار قربانیان از ۲۳ هزار تن گذشتشناسایی ۲۱۳۹ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۲۱۳۹ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۱۱۶ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۹۹۹۴۰ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۴۴۵۱۶ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۳۰۲۹ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اشکال جدی در خرید دارو و تجهیزات پزشکی تحت تاثیر تحریم‌های آمریکامشکلات جدی در خرید دارو و تجهیزات پزشکی تحت تاثیر تحریم‌های آمریکا سخنگوی وزارت بهداشت از بروز مشکل در خرید دارو و تجهیزات پزشکی تحت تاثیر تحریم‌های آمریکا و نقض قوانین بین‌المللی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تجارت وحشیاز فروش ایگوآنا تا توله ببر و شیر؛ بازاری ۲۳ میلیارد دلاری را در جهان ساخته‌اند. در این گزارش، قیمت حیوانات وحشی که به عنوان حیوان خانگی فروخته می‌شوند، گفت‌وگو با فروشندگان،و برآوردی از میزان فروش حیوانات وحشی در یک صفحه اینستاگرامی را خواهید دید
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پایان معضل آب در غیزانیه؛ دولت روحانی کار را تمام کرداهواز – ایرنا- غیزانیه یکی از بخش های محروم اهواز است که با وجود نفت‌خیز بودن در دهه های اخیر کمتر به توسعه روستاهای آن توجه شده است اما دولت تدبیر و امید در سال های اخیر با نگاه ویژه به این منطقه و اجرای طرح انتقال آب، با حل این مشکل، امید را به خانه های مردم این بخش بازگردانده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

چرا کره گران شد؟پیچیدگی ارزی، عدم تولید داخلی و نژاد گاوها، غائله کره را ساخته‌اند. بیشتر از ۵۰ درصد کره ایران وارداتی است |در کمتر از ۳ دقیقه در این گزارش، ماجرای گرانی این روزهای کره را ببینید
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پوشش واکسن آنفلوآنزا در بسته بیمه تکمیلی صندوق بازنشستگی/ فرصت مراجعه تا آخر آبانپوشش واکسن آنفلوآنزا در بسته بیمه تکمیلی صندوق بازنشستگی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: با توجه به اهمیت تزریق واکسن آنفلوآنزا از سوی سالمندان در آستانه فصل پاییز، این واکسن تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »