کارگران در زمان تحریم‌ها سپر بلای کشور شدند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر کار در مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های امام: کارگران در زمان تحریم‌ها سپر بلای کشور شدند

به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم تجدید میثاق جامعه کار و تلاش کشور با آرمان‌های امام خمینی روز دوشنبه پنجم اردیبهشت در محل مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی با حضور جمعی از کارگران و فعالان تشکل‌های کارگری برگزار شد.به ایراد سخنرانی پرداخت. وی با یادآوری تولید به‌عنوان یکی از شئون حیات طیبه انسانی گفت: مهمترین عامل تولید نیروی کار است. شهید محمدباقر صدر در کتاب خود می‌گوید عامل تولید فقط کار است و سرمایه نیز جز کار متراکم نیست.

عبدالملکی ادامه داد: در دوره سازندگی پس از جنگ باز هم بار اصلی روی دوش جامعه کارگری است. عنصر کار و کارگر چنان مهم است که امام راحل کار را از جنس نور ارزیابی می‌کنند‌ و آنان را عامل آبادی معرفی می‌کنند. در دوره معاصر نیز در بحث اقتصاد مقاومتی، جامعه چند میلیونی کارگران در مقابل فشار تحریم‌ها مقاومت می‌کنند. جریانی که خود را در برابر تحریم‌ها سپر کرد، قطعا جامعه کارگری بود.

وزیر کابینه ابراهیم رئیسی اضافه کرد: بخش کار ستادی اقتصاد کشور این است که به کارگران به عنوان ستون‌های اقتصادی خدمت کند. دولت متعهد به خدمت همزمان به وضعیت کسب و کار و همچنین بهبود وضع جامعه کارگری است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ما عکسی از کارگران نمونه ندیم همه هش مسولین هستن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اراک؛ رکورددار آلودگی هوا در کشور/ ریزگردها پیشران آلودگی‌ها در سال جاریتداوم خشکسالی، گرمای بیش از حد هوا و تغییرات اقلیمی و آب و هوایی، به مشکل پدیده گرد و غبار در اراک دامن زده و سلامت مردم را در معرض تهدید قرار داده است. این پدیده جوی آثار و پیامدهای زیست محیطی نامطلوب بر جای می گذارد و اثرات مضری بر سلامت، اقتصاد جامعه و اقلیم دارد لذا شناخت ماهیت، منشاء و اثرات گرد و غبار در تعیین روش‌های کنترل آن نقش بسزایی دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بارش باران در نقاط مختلف کشور/ خیزش گرد و خاک در شرق ایرانبارش باران در نقاط مختلف کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا از تداوم فعالیت سامانه بارشی و ورود سامانه بارشی جدید به کشور همچنین خیزش گرد و خاک در شرق کشور خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رعایت ۵۱ درصدی پروتکل‌ها در کشور /کمترین رعایت پروتکل فاصله‌گذاری در مدارسرعایت ۵۱ درصدی پروتکل‌ها در کشور بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در هفته ۱۱۳ همه‌گیری کووید ۱۹ در کشور، میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی، همچنان پایین و بالغ بر ۵۱.۸۱ درصد بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اگر در مصرف آب صرفه‌جویی نشود در تابستان با بحران مواجه خواهیم شدیک عضو کمیسیون عمران مجلس: *اگر در مصرف آب صرفه‌جویی نشود در تابستان با بحران مواجه خواهیم شد *متاسفانه در فصل بهار بارش چندانی نداریم *خیلی از استان‌ها امروز دچار کمبود جدی آب هستند *مهار آب در شمال می‌تواند بخشی از کمبودها را جبران کند باید با نصب دستگاه آب شیرین کن در دریای خزر و خلیج فارس و احداث خط لوله ؛ آب شیرین به پشت سدهای ایران رساند ؛؛⚘⚘⚘
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کارگران سه مجتمع پتروشیمی در اعتراض به مشکلات معیشتی تجمع کردندصدها نفر از کارگران پیمانکاری فاز ۱۹ عسلویه و پتروشیمی‌های کیان و بوشهر در اعتراض به وضعیت حقوق، عدم افزایش دستمزدها در سال‌جاری و رفتار پیمانکاران دست به اعتصاب زده‌اند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تجمع و اعتصاب کارگران چند مجتمع پتروشیمی در ایرانکارگران چند مجتمع پتروشیمی در ایران در اعتراض به وضعیت معیشتی، عدم افزایش دستمزدها در سال‌ جاری و برخورد پیمانکاران اعتصاب کرده‌اند.صدها کارگر پتروشیمی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »