کارگران ساختمانی متقاضی بیمه اجتماعی بخوانند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به تشریح روند ثبت‌نام کارگران ساختمانی برای برخورداری از بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی پرداخت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مختار احمدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تصمیم دولت و وزارت کار برای افزایش پوشش بیمه کارگران ساختمانی، گفت: اولین گام برای برخورداری افراد مشمول از این مزایا مراجعه به سامانه http://bimekar.mcls.gov.ir می‌باشد و افراد پس از تکمیل مراحل نام نویسی در این سامانه، کدرهگیری دریافت خواهند کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ستان کرمانشاه تاکید کرد: چنانچه در مرحله اول احراز هویت فرد کارگر رد شود، در مراجعه بعدی بازرس انجمن صنفی کارگران و نماینده تامین اجتماعی حضور خواهند یافت و دوباره بررسی انجام می‌شود و چنانچه برای بار دوم نیز فرد رد صلاحیت شود، اداره کار برای بررسی دقیق‌تر پای کار خواهد آمد.

وی یادآور شد: به تدریج و با اختصاص سهمیه به استان‌ها، برای افرادی که محرز شده واقعا کارگر ساختمانی هستند، پوشش بیمه ای برقرار خواهد شد و دیگر نیاز به اقدامی از سوی کارگران نیست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کارگران ساختمانی برای بیمه ثبت‌نام کنندسامانه بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی جهت گذراندن مراحل فرایند شناسایی و تأیید شعب تأمین اجتماعی فعالیت مجدد خود را از سر گرفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز فعالیت مجدد سامانه بیمه اجتماعی کارگران ساختمانیمدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد اعلام کرد: سامانه بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی به آدرس bimekar.mcls.gov.ir مجدداً بازنویسی شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۲۰ هزار کارگر ساختمانی کرمانشاه می‌توانند در طرح نهضت مسکن به کار گرفته شوندرئیس تعاونی تامین نیاز صنفی کارگران و استادکاران ساختمانی و فصلی کرمانشاه خواستار استفاده از ظرفیت کارگران بومی استان در اجرای پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نحوه محاسبه جدید «حق بیمه سهم کارفرمایی کارگاه‌های ساختمانی»مدیرعامل شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین، نحوه محاسبه حق بیمه سهم کارفرمایی کارگاه‌های ساختمانی و تغییرات صورت گرفته در آن را بر اساس مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جزئیات بسته بیمه سلامت برای بیماران دیابتیمعاون بیمه و خدمات سازمان بیمه سلامت گفت: ۴ قلم داروی پرمصرف بیماران دیابتی، تا ۷۵ درصد با حمایت بیمه ارائه می‌شود.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

تمدید اعتبار بیمه بازنشستگان دولت نیازی به مراجعه حضوری نداردمدیرکل بیمه‌گری و جذب منابع سازمان بیمه سلامت ایران گفت: تمدید اعتبار بیمه بازنشستگان دولت به هیچ وجه نیازمند مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان نیست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »