کارگران و بازنشستگان با شرکت در انتخابات مجلس دایره‌ی قدرت خود را افزایش می‌دهند/ امروز حتی یک نماینده هم در مجلس نداریم تا بتوانیم مطالبات خود را پیگیری کنیم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در گردهمایی همیاران انتخاباتی خانه کارگر مطرح شد؛ کارگران و بازنشستگان با شرکت در انتخابات مجلس دایره‌ی قدرت خود را افزایش می‌دهند/ امروز حتی یک نماینده هم در مجلس نداریم تا بتوانیم مطالبات خود را پیگیری کنیم

به گزارش خبرنگار ایلنا، گردهمایی همیاران انتخاباتی خانه کارگر بعد از ظهر امروز با حضور علیرضا محجوب و حسن صادقی در دفتر مرکزی خانه‌ی کارگر واقع در خیابان ابوریحان برگزار شد. در ابتدای این جلسه گفت: فعالیت تبلیغاتی نیازمند رعایت اخلاق و اصول است و من معتقد هستم که اگر ما خود از دایره‌ی اخلاق خارج شویم آنچه بر ما می‌رود و هر عمل غیر اخلاقی که بر ما روا می‌دارند نیز توجیه پیدا خواهد کرد. خصوصا آنکه شمار و قدرت دیگران از ما به مراتب بیشتر است.

وی گفت: خانه‌ کارگر اساس فعالیت تبلیغاتی ماست. اگر خانه‌ کارگر بزرگ شود ما معنی پیدا می‌کنیم. و حوزه‌ی نفوذ این پرچم مهم است و تحت نفوذ این پرچم است که ما می‌توانیم حرف خود را بزنیم و خواسته‌ی خود را طلب کنیم. محجوب بیان کرد: ما همیشه معتقد هستیم تهدید به اعتصاب باید ما را به نتیجه‌ای برساند که از اعتصاب حاصل خواهد شد. یعنی باید به قدری قدرت و نفوذ داشته باشیم که حتی با تهدید هم حرف خود را پیش ببریم.

محجوب گفت: چندین بار پیش آمده که ما به دستاوردی رسیدیم و طرح‌هایی را تصویب کردیم اما عده‌ای بعد از مدتی خواهان متوقف کردن طرح‌های ما بودند، بنابراین ما باید همه جانبه حواسمان به این موضوعات باشد. صادقی با بیان اینکه حضور در خیابان برای رسیدن به مطالبات هزینه دارد، گفت: عقل سلیم حکم می‌کند ما مسیری را طی کنیم که برای رسیدن به مطلباتمان هزینه کمتری بپردازیم و این مسیر، انتخابات است.

وی تاکید کرد: امروز به جای اینکه ما اکثریت مجلس را داشته باشیم حتی یک نماینده هم در مجلس نداریم تا بتوانیم مطالبات خود را پیگیری کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو؛ اعتراض‌های کارگری در لهستان آمد و شد در پایتخت را مختل کردصدها کارگر شاغل در بخش‌های مختلف انرژی و معدن لهستان روز چهارشنبه با برگزاری راهپیمایی در ورشو، پایتخت، روند عادی عبور و مرور در این شهر را مختل کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا قوانین ایران در مورد مهریه در ازدواج‌های ثبت شده در اروپا صادق است؟احوال شخصیه ایرانیان (از جمله نکاح) تابع قوانین ایران هستند و اگر شوهر ایرانی باشد مهریه قابل مطالبه است. مستنبط از ماده ٧ قانون مدنی و فصل تابعیت همان قانون
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بایدن نخستین سفر خود به اروپا را با هشدار به روسیه آغاز کردجو بایدن بر پایبندی ایالات متحده به اتحاد با پیمان اتلانتیک شمالی تأکید کرد اما گفت که ناتو به نوسازی و گسترش توانایی‌های خود در زمینه سایبری نیاز دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جودو؛ ستاره فرانسوی جودوی زنان پنجمین مدال جهانی را در بوداپست به گردن انداختکلاریس اگبگنونو حالا فقط طلای المپیک را در کارنامه افتخاراتش کم دارد که با توجه به ادامه درخشش در مسابقات جهانی، کسب این مدال هم برای ستاره فرانسوی دو از دسترس نیست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسکوچیچ: با وجود فشار روانی زیاد،‌ بحرین را شکست دادیم/ نباید کامبوج را دست کم بگیریماسکوچیچ: *با وجود فشار روانی زیاد،‌ بحرین را شکست دادیم *از بازیکنانم می‌خواهم که بازی با بحرین را فراموش کنند *نباید کامبوج را دست کم بگیریم *به دنبال حداکثر امتیازات هستیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وندی شرمن انتخابات ریاست جمهوری در ایران را «عامل پیچیده شدن مذاکرات» وین خواند🔺وندی شرمن انتخابات ریاست جمهوری در ایران را «عامل پیچیده شدن مذاکرات» وین خواند مقامات آمریکایی و ایرانی هنوز در مورد احیای برجام بر سر مسائل مختلف اختلافات حل نشده دارند واقعا در قرن ۲۱ با چه رویی اینطور در مماشات با کثیف ترین دیکتاتوری فاشیستی قرن و پدرخوانده تروریسم ادامه میدهید راى_من_سرنگونى خودتون و اونایی که در وین هستند رو لطفا' بذارید سر کار، بنده که دیگه حاضر نیستم از سوراخ قبلی گزیده بشم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »