کارکنان توییتر می توانند تا همیشه دورکاری کنند!

مدیرعامل توییتر به تازگی اعلام کرده که تمامی کارکنان این شرکت می‌توانند تا هر زمانی که بخواهند به دورکاری خود ادامه دهند.

13/05/2020 11:33:00 ق.ظ

کارکنان توییتر می‌توانند تا همیشه دورکاری کنند! مدیرعامل توییتر به تازگی اعلام کرده که تمامی کارکنان این شرکت می‌توانند تا هر زمانی که بخواهند به دورکاری خود ادامه دهند.

مدیرعامل توییتر به تازگی اعلام کرده که تمامی کارکنان این شرکت می‌توانند تا هر زمانی که بخواهند به دورکاری خود ادامه دهند.

سخنگوی توییتر نیز با تایید این خبر به گزارشگر روزنامه گاردین گفت : توییتر یکی از نخستین شرکت‌های جهان بود که از تمامی کارکنان خود درخواست کرد به منظور قطع زنجیره انتقال و انتشار ویروس خطرناک و مرگبار کرونا به محل کار خود نروند و کار و فعالیت های شغلی خود را در خانه انجام دهند. حالا با وجود برداشته شدن برخی از محدودیت‌های تردد و قرنطینه، ما نمی‌خواهیم یکی از نخستین شرکتهایی باشیم که از کارکنان خود می‌خواهد به محل کار خود باز گردند و سلامت و بهداشت خود و جامعه را به خطر بیندازند.

آمریکا پلیس کوبا و فرماندهان آن را به دلیل سرکوب تظاهرات در این کشور تحریم کرد انتقاد ورزشکار کره‌ای از طلای فروغی: «چگونه یک تروریست می‌تواند مقام اول را کسب کند؟» برنامه‌های سیاست خارجی دولت آقای رئیسی منهای برجام است

وی در ادامه سخنان خود افزود: همزمان با شروع گسترده و ویروس کرونا و اعلام قرنطینه در بسیاری از شهرها و کشورهای جهان، و دورکاری خیل عظیمی از کارکنان شرکت های مختلف از جمله توییتر معلوم و مشخص شد که تمامی کارهای لازم از طریق خانه و اینترنت نیز قابل انجام است و نیازی به حضور فیزیکی آنها در محل کار نیست.

توییتر از تاریخ دوم مارس سال جاری میلادی تمامی کارکنان خود را موظف به دورکاری کرد و حالا نیز طبق بیانیه های منتشر شده از سوی این شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار به نظر می رسد که هیچ عجله ای در بازگشایی دفاتر و مراکز خود در مناطق مختلف جهان ندارد و می خواهد این کار به تدریج و با توجه به شرایط مختلف مناطق مختلف صورت بگیرد. headtopics.com

توییتر همچنین تمامی جلسات و رویدادهای حضوری خود را تا سال ۲۰۲۱ لغو کرده و به حالت تعلیق درآورده است. ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

استمرارفعالیت دستگاه‌های اجرایی با دو سوم کارکنان/کاهش ساعت کار ادارات در روزهای 19 و 23 رمضانمعاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران از استمرار فعالیت دستگاه های اجرایی استان تهران با دو سوم ظرفیت کارکنان و دورکاری یک سوم کارکنان و همچنین کاهش ساعت کار ادارات در روزهای ۱۹ و ۲۳ رمضان خبر داد.

نگرانی از شیوع کرونا در کاخ سفید؛ کارکنان بخش اداری باید از ماسک استفاده کنندرئیس جمهوری ۷۳ ساله آمریکا پیش از این گفته بود که از ماسک استفاده نخواهد کرد. او تاکید کرده بود که نمی تواند تصور کند که هنگام دیدار با «روسای جمهور، نخست وزیران، پادشاهان، ملکه ها و دیکتاتورها» از ماسک استفاده کند.

آغاز به کار مجدد آرایشگاه‌ها در ترکیه پس از دو ماه توقف فعالیتبا کاهش محدودیت‌های وضع شده به دلیل همه گیری کرونا در ترکیه، آرایشگاه‌ها در این کشور اجازه یافته اند تا با رعایت نکات احتیاطی مغازه‌های خود را باز کنند.

درباره «کنارک» گمانه‌زنی نشود/ آرزوی هر مسلمان آزاده‌ای پوشیدن خلعت شهادت استدرباره «کنارک» گمانه‌زنی نشود دادستان نظامی سیستان و بلوچستان در خصوص حادثه کنارک گفت: انتظار می ‌رود تا بررسی دقیق تیم‌های کارشناسی حاضر در محل حادثه از هرگونه گمانه‌زنی در این خصوص پرهیز شود. یعنی اگع دربارش حرف بزنید ، شرتتونو میکشیم سرتون اره فرصت دارین بشینین لاپوشونی کنین تا مردم پیگیر نشدن راههای زیادی واسه تحریفش هست پیدا کنین اخرشم بگین تقصیر امریکا و اسراییله خیلی جواب میده مث همیشه ArashBahmani اینهم ازاون اظهارنظرهاست،این موضوع به دادسرای ارتش مربوط است ودادستان عمومی حق ورود ندارد.

آخرین خبرهای چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | DW | 13.05.2020این ویروس بسیاری از مردم جهانو تباه کرد چه فامیلی 😁 جهت صحنه‌آرایی دروغ‌های پیشین حالا دست به قرنطینه شفاف در دهات‌های چین زده، ۴ میلیون نفر تو یک‌کشور ۱/۵ میلیاردی دهات هست، شهر کجا بود. بعد هم‌ یعنی اون‌ها خیلی انسان‌دوست هستن!!! اگر راست میگن مشخص کنن از کی سفر به پکن و شانگهای ممنوع شده بوده

زن ۱۱۳ ساله اسپانیایی 'بر ویروس کرونا غلبه کرد'مقام ها در اسپانیا می گویند که یک زن ۱۱۳ ساله که تصور می شود مسن‌ترین زن این کشور باشد پس از ابتلا به ویروس کرونا بهبود یافته است. کاش کرونا بیاد سراغ من! منم نتونم غلبه کنم! کرونا باعث شد بفهمیم چقد صد به بالا داریم و خبر نداریم