صدای آمریکا

صدای آمریکا

کاروان خودروهای نیروهای آمریکایی در سوریه وارد عراق شد

گزارش ها حاکی از آن است که خودروهای حامل نیروهای آمریکایی مستقر در سوریه از مرز عبور کرده و وارد عراق شده‌اند. شبکه تلویزیونی سی ان ان غروب دوشنبه ۲۹ مهر به وقت واشنگتن گزارش داد که بیش از یکصد خودر

22.10.2019

♦️ کاروان خودروهای نیروهای آمریکایی در سوریه وارد عراق شد ⚡️ شبکه تلویزیونی سی ان ان غروب دوشنبه ۲۹ مهر به وقت واشنگتن گزارش داد که بیش از یکصد خودروی نظامی حامل نیروهای آمریکایی در پی یک عملیات بزرگ جابجایی از سوریه خارج شده و وارد عراق شدند.

گزارش ها حاکی از آن است که خودروهای حامل نیروهای آمریکایی مستقر در سوریه از مرز عبور کرده و وارد عراق شده‌اند. شبکه تلویزیونی سی ان ان غروب دوشنبه ۲۹ مهر به وقت واشنگتن گزارش داد که بیش از یکصد خودر

آقای زاکربرگ این خبر را روز دوشنبه ۲۹ مهر در گفت و گو با شبکه تلویزیونی ان بی سی اعلام کرد و گفت که فیسبوک اقدام برای تشکیل این کمپین ها را زمینه سازی این کشورها برای دخالت در انتخابات سال آینده آمریکا می داند.

همچنین منابع امنیتی بریتانیا اعلام کردند این گروه هکرها با استفاده از ابزار و زیرساخت‌های کامپیوتری در ایران در ۱۸ ماه گذشته حداقل سازمان‌های ۲۰ کشور را مورد هدف قرار داده‌اند.

مقامات اطلاعاتی همچنین عنوان کردند که تا کنون هیچ مدرکی مبنی بر تبانی بین تورلا و هکرهای ایرانی که با نام ای‌پی‌تی‌۳۴ معرفی شده، پیدا نکرده اند. در مقابل هکرهای روسی به زیرساخت های گروه ایرانی نفوذ کردند تا به عنوان «استتار» از آن‌ها استفاده کنند.

همچنین براساس بیانیه مشترک ستاد ارتباطات دولت بریتانیا و آژانس امنیت ملی آمریکا گروه تورلا حتی به کدهای گروه ای‌پی‌تی۳۶، دسترسی داشته و از این طریق توانسته‌ کدهای مخرب خود را تولید کند.

گزارش داده بود که ایران به ارائه تهدید جاسوسی و حمله سایبری ادامه می دهد.

ادامه مطلب: VOA Farsi

ترامپ تصمیم گرفت سوریه رو به سرزمین سوخته بدون حاکم تبدیل کنه. و این هم از مقدماتش

نیروهای آمریکایی از سوریه خارج و در کردستان عراق مستقر شدندنیروهای ایالات‌متحده آمریکا روز دوشنبه 21 اکتبر از شمال شرق سوریه عقب نشینی و از طریق گذرگاه احتمالا آمریکا از راه زمینی برای حمله به ایران رو از راه عراق در پیش بگیره و از کشورهای خلیجی هم توسط نیروهای دریایی خودش حمله بکنه آمریکای جهانخوار خودش هم نمی داند چه می کند فقط دارد دور خودش می چرخد در واقع 'نیروهای امریکائی' با بدرقه 'سیب زمینی' و 'سنگ'از جانب کردها،فلنگ را بستند و گریختند!

نظامیان آمریکایی از سوریه به عراق می روندمارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا می گوید نظامیان این کشور که از سوریه خارج می شوند، در غرب عراق مستقر خواهند شد. آقای اسپر به خبرنگاران گفته است که هدف از این کار 'مقابله با قدرت گرفتن مجدد داعش در عراق' و کمک به دفاع از این کشور است. به گفته او تعداد نظامیان جابجا شده حدود یک هزار نفر است و خروج آنها از سوریه چند هفته طول خواهد کشید. آمریکایی ها پس از آنکه به کُردهای سوریه خیانت کردند حالا روانه عراق شده اند روسیه,درنشست صلح سوریه بابی تدبیری,ترکیه راوادار به ترک شمال سوریه کرد و براورد پناهجو نکرد,عراق تاوان بشار و روسیه و ترکیه راداد و پناهجوی سوری پذیرفت البته عراق به پناهجو نیاز دارد تااختلافات داخلی خود به مردم عراق بگوید سوریها بدتر ازشماهستند و قیام مردم راسرکوب کند مقتدی صدر هم برای اینکه اعتماد مردم راجلب کند و باخود همراه کند درصورتی که درزمانی که مردم کشته شدند سکوت کامل کرد,به مردم اجازه ی امدن به خیابان می دهد,ازطرفی پناهنده های سوری راوارد می کنند و خودبه خود باکسب اعتماد مردم و وارد شدن پناهنده ها عراق ارام میشود

نیروهای کرد سوریه می‌گویند از شهر راس العین خارج شده‌اندنیروهای دموکراتیک سوریه، که اصلی‌ترین گروه شبه‌نظامیان کرد، به حساب می‌آیند اعلام کردند که روز دوشنبه از شهر مرزی راس العین، که نام دیگر آن سَرِکانی است، خارج شده اند. این قدم در راستای توافق آتش بس م

انتقال هزار سرباز آمریکایی از شمال سوریه به عراق

خروج کامل نیروهای کرد از رأس العینترکیه امروز یکشنبه اعلام کرد که نیروهای کرد از شهر مرزی رأس العین در سوریه در راستای توافق آتش بس مذاکره شده با آمریکا خارج شدند.

سفر مقامات ارشد آمریکایی به افغانستان؛ پلوسی هم پس از اسپر به کابل رفتسفر مقامات ارشد آمریکایی به افغانستان در حالی انجام می شود که به دنبال تصمیم دونالد ترامپ برای خارج کردن نظامیان کشورش از سوریه نگرانی هایی در مورد میزان تعهد واشنگتن به متحدان خود از جمله دولت افغانستان پدید آمده است.

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

22 اُكتبر 2019, سه شنبه اخبار

اخبار قبلی

مایک پمپئو: دنیا بداند هر جا نیاز به استفاده از نیروی نظامی باشد پرزیدنت ترامپ آماده اقدام است

اخبار بعدی

ترامپ: اگر مجبور شویم به ایران حمله خواهیم كرد؛ آماده جنگ هستیم