کاروان ورزشی ایران همچنان ناکام در کسب دومین مدال؛ گرایی و ساروی از صعود به فینال باز ماندند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 64 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمدعلی گرایی که با نمایش‌های فوق‌العاده خود توجهات را برای کسب مدال جلب کرده بود، در نهایت در مرحله نیمه نهایی در دیداری نزدیک با نتیجه ۶-۵ مغلوب حریفی از مجارستان شد و از صعود به فینال بازماند.

کاروان ورزشی ایران در دهمین روز بازی‌های المپیک توکیو همچنان از دست یافتن به دومین مدال خود در این رقابت‌ها ناکام ماندند.

کشتی‌گیران فرنگی ایرانی با وجود شروع خوب در روز دوشنبه در ادامه نتوانستند به نتیجه چندانی دست یابند. در وزن ۷۷ کیلوگرم محمدعلی گرایی، کشتی‌گیر توانمند ایرانی شروعی درخشان داشت و در چند نمایش دلچسب موفق شد حریفان خود را به زیبایی شکست دهد و به مرحله نیمه‌نهایی راه یابد. به ویژه اجرای فن سنجاب پرنده روی رقیب کروات و همچنین سالتو بارانداز دیدنی روی رقیب کوبایی، توجهات بین‌المللی را به این کشتی‌گیر شیرازی جلب کرد. با این حال گرایی در مرحله نیمه نهایی در مقابل حریف مجار خود با وجود مبارزه‌ای تماشایی در نهایت با نتیجه ۶-۵ شکست خورد و از راهیابی به دیدار پایانی باز ماند. گرایی باید روز سه‌شنبه برای کسب مدال برنز مبارزه کند.

هادی ساروی، کشتی‌گیر وزن ۹۷ کیلوگرم هم همچون گرایی مسابقات خود را خوب شروع کرد و توانست با شکست رقبایی از الجزایر و بلغارستان به مرحله نیمه نهایی راه یابد. او البته در این مرحله در مقابل رقیب باتجربه و قدرتمند خود از ارمنستان ناکام ماند و با پذیرش شکست ۴-۱ از رسیدن به فینال باز ماند.اما دیگر کشتی‌گیر ایرانی که کاروان ایران به مدال آوری او امید بسته بود، امین میرزازاده سنگین وزن بود.

با گذشت ده روز از آغاز بازی‌های الممپیک توکیو، کاروان ایران جز همان مدال طلای جواد فروغی در رشته تیراندازی، هنوز نتوانسته روی سکو برود. این در حالیست که تنها امید کاروان ایران به نمایش درخشان کشتی آزاد، وزنه‌برداری و کاراته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

رژیم باید در این المپیک بایکوت میشد بدلایل رییسی که یک جنایتکار است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کارشناسان مد می‌گویند لباس ورزشکاران ایرانی در المپیک نمونه‌ای‌ از «جداسازی جنسیتی» در این حکومت است♦ پس از رژه ورزشکاران ایرانی در مراسم افتتاحیه المپیک_توکیو بسیاری از کاربران به انتقاد از لباس آنها، به ویژه لباس ورزشکاران زن، پرداختند؛ لباسی که از نظر طراحی، رنگ، ‌و کیفیت فاقد استانداردهای لازم برای رویدادی جهانی در این سطح بود. ⬇ بیشتر بخوانید: فقط شما می توانید از ایران انتقاد کنید برای اینکه ایران نمی خواهد به آمریکا باج دهد. چرا از عربستان سعودی انتقادی نمیشه ؟ برای اینکه اعراب به امریکا نفت مجانی می دهد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران - مقامات بهداشتی و دانشگاهی از «طغیان کرونا» در مناطق مختلف کشور خبر می‌دهندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. از کرونا در امریکا چه خبر ؟ اونجا خبری نیست که فقط دنبال اخبار ایرانید.امار مبتلایان امریکا ۵۱۸۹۸ و فوت شدگان۲۴۱ نفر اونجا مشکلی نیست؟؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تجمع اعتراضی در مشهد در پی بازداشت شماری از فعالان سیاسی و مدنی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نامه جمعی از زندانیان سیاسی و عقیدتی سابق در مورد سرکوب در خوزستانمثلا قاتلا و دزدا؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

محمدعلی گرایی در رده‌بندی المپیک؛ نوید افکاری دوست، رقیب و حریف تمرینی‌اش بودyounesipour
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کشتی فرنگی ایران همچنان در حسرت کسب مدال المپیک | DW | 02.08.2021در یازدهمین روز بازی‌های المپیک تابستانی توکیو کشتی فرنگی ایران از راه‌یابی به فینال و همچنین کسب مدال برنز بازماند. ورزشکاران ایرانی در قایقرانی و تیراندازی نیز حذف شدند. تا کورسویی برای ذره‌ای خوشحالی ایجاد میشه زارت از بین میره ! با این همه دغدغه ی فکری و مشکلاتی که واسه ی ایرانی ها این روزها هست و همینطور همه گیری کرونا انتظاری جز این هم نمیره. باز هم دمشون گرم
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »