کارهایی که متخصصان برای داشتن یک روز خوب پس از کم خوابی شبانه توصیه می‌کنند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کارهایی که متخصصان برای داشتن یک روز خوب پس از کم خوابی شبانه توصیه می‌کنند جزئیات بیشتر🔽

حتی متخصصان خواب نیز با بدخوابی یا بی‌خوابی شبانه روبرو می‌شوند. شلبی هریس، دکتر روانشناس و نویسنده کتاب «راهنمای زنان برای غلبه بر بی‌خوابی» یکی از این افراد است. او می‌گوید: «من از کم خوابی شبانه مصون نیستم.»

او می‌گوید: «وسوسه‌انگیز است که وقتی زنگ ساعت را خاموش می‌کنید باز می‌خواهید چرت بزنید. این اشتباه است. خوابی که بعد از زنگ بیدارباش می‌روید، بی‌کیفیت است.» رابینز می‌گوید: «قرار گرفتن این نور در کره چشم شما یکی از بهترین راه‌ها برای شروع مرحله بیداری ساعت بیولوژیک بدن است.» هریس می‌گوید: «من مطمئنا ورزش می‌کنم اما به آرامی. من روی تردمیل قدم می‌زدم یا یک یوگا راحت را انجام می‌دهم اما کاری انجام می‌دهم تا تحرک داشته باشم.»

حتی بستن چشمان و استراحت می‌تواند به شما کمک کند که احساس هوشیاری و آمادگی بیشتری برای سپری کردن بعد از ظهر داشته باشید.هنگامی‌که خسته هستید بیشتر به سمت انتخاب مواد غذایی ناسالم مانند غذاهایی با قند بالاتر کشیده می‌شوید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرانسه کشتار جوجه‌ خروس‌ها را متوقف می‌کندپس از سال‌ها اعتراض فعالان حمایت از حقوق حیوانات، وزیر کشاورزی فرانسه روز یکشنبه ۱۸ ژوئیه (۲۷ تیر) اعلام کرد که کشتن جوجه‌های نر در مرغداری‌ها غیرقانونی خواهد شد. GoVegan and end the suffering! وای چقدر شما نایس هستید.... مى زارن بزرگ بشن و بعد مى كشنشون. انسان به خودش هم رحم نميكنه، چه برسه به حيوانات و زمين
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ته سیگار راننده بی‌احتیاط ۴۰۰ هکتار از پارک طبیعی اسپانیا را خاکستر کردآتش‌نشانان روز شنبه اعلام کردند که آتش‌سوزی گسترده حداقل ۴۰۰ هکتار از یک پارک طبیعی کاتالونیا را در نزدیکی مرز فرانسه و اسپانیا خاکستر کرده است. جزئیات بیشتر🔽 مگر اروپا امکانات آتش نشانی ندارد!؟ اگر این اتفاق در ایران بود چقدر خود تحقیری داشتیم!؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تعطیلی تهران و البرز تقاضا برای خرید بلیت اتوبوس را افزایش داد/ در برخی مسیرها تمام صندلی‌ فروخته شد/ اتوبوس فوق‌العاده برای مسیرهای پرتقاضارییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری در گفت وگو با ایلنا: تعطیلی تهران و البرز تقاضا برای خرید بلیت اتوبوس را افزایش داد/ در برخی مسیرها تمام صندلی‌ فروخته شد/ اتوبوس فوق‌العاده برای مسیرهای پرتقاضا
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

چرا خوزستان آب ندارد؟به گفته یک استاد دانشگاه؛ مفتضح‌ترین طرح در حوزه آب، انتقال از سرشاخه‌های کارون و دز است که از نظر موازین بین‌المللی و یونسکو نیز قابل توجیه نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ثبت بیش از 22 هزار مورد ابتلا به کرونا در ایران طی یک روزطی شبانه‌روز گذشته 22 هزار و 184 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شده و 195 بیمار نیز جان باخته‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فلسطین خواستار توقف حملات اسرائیل علیه مسجدالاقصی شدوزارت امور خارجه فلسطین از جامعه جهانی خواست که برای جلوگیری از ادامه حملات اسرائیل به مسجدالاقصی اقدامات جدی انجام دهد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »