کارزار برای تحریم ورزش ایران چه بازتابی داشته است؟ | DW | 18.10.2020

27/07/1399 10:42:00 ب.ظ

چند روز پس از آغاز فعالیت کارزار 'اتحاد برای نوید' با هدف تحریم ورزشی حکومت جمهوری اسلامی، چهره­‌های ورزشی، سیاسی و کاربران موافق و مخالف همچنان به این موضوع واکنش نشان می‌دهند.

چند روز پس از آغاز فعالیت کارزار 'اتحاد برای نوید' با هدف تحریم ورزشی حکومت جمهوری اسلامی، چهره­‌های ورزشی، سیاسی و کاربران موافق و مخالف همچنان به این موضوع واکنش نشان می‌دهند. چند روز پس از آغاز فعالیت کارزار"اتحاد برای نوید" با هدف تحریم ورزشی حکومت جمهوری اسلامی، چهره­‌های ورزشی، سیاسی و کاربران موافق و مخالف همچنان به این موضوع واکنش نشان می‌دهند.

طرفداران کارزار"اتحاد برای نوید" تاکید می‌کنند که جامعه جهانی، کمیته بین‌­المللی المپیک و فدراسیون­‌های جهانی ورزشی باید از حضور ورزش ایران درصحنه مسابقات قاره‌­ای، جهانی و المپیک جلوگیری کنند. این گروه معتقد است که از این طریق جمهوری اسلامی زیر فشار قرار خواهد گرفت تا سیاست خود پیرامون رفتارهای خشن و مجازات‌هایی همانند اعدام را به پایان برساند.

اﺗﺤﺎدﯾﻪ ﺟﻬﺎﻧﯽ ورزﺷﮑﺎران نیز با ﺑﯿﺶ از ۸۵ هزار ﻋﻀﻮ ورزﺷﮑﺎر از سراسر جهان، ﺧﻮاﺳﺘﺎر ﺗﺤﺮﯾﻢ ورزش اﯾﺮان شده است. مدیریت این کمپین به عهده ﻣﺴﯿﺢ ﻋﻠﯽﻧﮋاد، ﻓﻌﺎل ﺣﻘﻮق زﻧﺎن و روزنامه­‌نگار است. دیدگاه هواداران کارزار و استقبال از کمپین

وحید سرلک در گفت‌­و­گو با دویچه­‌وله فارسی می­‌گوید که از این کارزار استقبال خوبی شده است و با حمایت از سوی قهرمانان جهان، المپیک، نهادهای سیاسی و ورزشی و رسانه­‌ها همراه بوده است. سرلک اشاره می­‌کند که"ورزشکاران ایران بخشی از مردم ایران هستند". وی اضافه می­‌کند: «من به این خاطر مخالف هستم که ورزشکاران و مردم ایران لطمه بخورند. اما مسئولان ورزش ایران باید تحریم شوند.» headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

فراخوان‌های تازه برای آزادی ستوده و همه زندانیان بیمار | DW | 16.10.2020جامعه بین‌المللی حقوق بشر بار دیگر در بیانیه‌ای از وضعیت تندرستی نسرین ستوده ابراز نگرانی کرد. هم‌زمان شماری از فعالان مدنی خواهان مرخصی منجر به آزادی کلیه زندانی‌های بیمار فارغ از باورها، گمنامی یا شهرت آنها شده‌اند. نسرین ستوده در حال پرواز شدن است، شبیه نرگس محمدی میدونست کار سختیه

فصل نهم لیگ برتر افغانستان، شاهین آسمایی برای پنجمین بار برنده شد - BBC News فارسیدر فینال نهمین فصل لیگ برتر فوتبال افغانستان، شاهین آسمایی با تک گل فردین حکیمی توانست تیم سیمرغ البرز را شکست داده و برای پنجمین بار به مقام قهرمانی این مسابقات برسد. رقابت‌های فصل نهم لیگ‌برتر فوتبال افغانستان با حمایت مالی مستقیم دولت و وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان برگزار شده بود. مهاجرین مقیم ایران بخاطر شرایط سخت زندگی و کاهش ارزش تومان، توان پرداخت هزینه های دالری سفارت را ندارند کاهش_هزینه_تذکره_پاسپورت_کنسولی کاهش_هزینه_تذکره_پاسپورت_کنسولی خط فقر و مهاجر مهاجرین توان پرداخت این هزینه های دالری را ندارند.

'راهپیمایی زنان' علیه ترامپ و کاندیدای او برای دیوان عالی آمریکا | DW | 18.10.2020ده‌ها هزار نفر در شهرهای مختلف آمریکا به خیابان آمدند و علیه ترامپ و نامزد پیشنهادی او برای دیوان عالی اعتراض کردند. برگزارکنندگان 'راهپیمایی زنان' می‌گویند بیش از صد هزار نفر در این حرکت اعتراضی شرکت کرده‌اند. لابد اعتراض کردن چرا یا زن رو پیشنهاد نداده😒 به خدا فردا که کارها توی ایالات متحد باز بشه یکی نمیاد تظاهرات از سر بیکاری ببین به جه روزی افتادن این دموکراتهای کسکش باعث اینا هستن روسپی خانه آبجو خورهای آلمانی در دویچه وله ولگرد و فاحشه،، با پرسنل تن فروش مرد و زن فارسی زبان

آیا برای عقد موقت رضایت همسر اول مورد نیاز است؟ریدن به اسلام واجب است.

بحرین و اسرائیل در آستانه امضای توافق‌نامه برای افتتاح سفارتخانه | DW | 18.10.2020پایتخت بحرین، شامگاه یکشنبه ۲۷ مهر (۱۸ اکتبر) میزبان استیو منوچین، وزیر خزانه‌داری آمریکاست. قرار است نمایندگان اسرائیل و بحرین، طی مراسمی با حضور منوچین، بیانیه مشترکی را به نشانه 'روابط کامل دیپلماتیک' بین طرفین امضا کنند.

تمهیدات ویژه بانکی برای نابینایانبانک مرکزی در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی شبکه بانکی، ‌به مناسبت روز جهانی نابینایان و ضرورت بهره‌مندی هموطنان نابینا از خدمات بانکی و بانکداری الکترونیک، طی بخشنامه ای از شبکه بانکی خواست تمهیدات ویژه ای برای این گروه از افراد در نظر بگیرد.