کارشناسان سایبری: هکرهای مرتبط با وزارت اطلاعات ایران نهادهایی در ترکیه را هدف گرفته‌اند

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محققان امنیت سایبری از یک گروه اطلاعاتی می‌گویند یک گروه جاسوسی به نام «مادی‌واتر» که با وزارت اطلاعات ایران مرتبط است، کارزار مخربی را علیه نهادهای خصوصی در ترکیه آغاز کرده است.

تصویری از دیدار مهرشاد سهیلی با محمدتقی مصباح یزدی

مسئولان سپاه پاسداران می‌گویند در سال‌های اخیر ۴۲ هزار گروه جهادی راه‌اندازی کرده‌اند و مدعی هستند که از طریق این گروه‌ها برای محرومیت‌زدایی تلاش می‌کنند. سپاه پاسداران تاکنون گزارشی درباره بودجه این گروه‌ها منتشر نکرده است. برخی از این گروه‌ها که در مناطق اهل سنت ایران فعال هستند، در حوزه تبلیغ مذهب شیعه نیز فعالیت می‌کنند.

این روزنامه همچنین نوشت که گردش مالی حساب‌های او چندین میلیارد تومان بوده است و این نوجوان ۱۷ ساله املاکی را که از طریق پول‌های این موسسات خریداری کرده به نام نزدیکانش زده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سیر صعودی مبتلایان به کرونا در ایران؛ ثبت حدود 29 هزار بیمار جدید طی یک روزطی شبانه‌‌روز گذشته 28 هزار و 995 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 30 بیمار نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اطلاعات میدانی حکایت از وقوع یک بحران جدی همه‌گیری کرونا دارد!عضو ستاد کرونای جهاد دانشگاهی تأکید کرد: اطلاعات میدانی مستخرج از نتایج تست‌های مراجعان به مرکز تشخیص مولکولی پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی نه تنها مؤید شروع پیک ششم‌ در تهران، بلکه حکایت از احتمال بروز و شیوع بسیار سریع، گسترده و وسیع ویروس کرونا با شدتی بیش از پیک پنجم را در سطح جامعه دارد که می‌تواند منجر به ایجاد بحرانی جدی در سطح جامعه گردد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشته شدن یک شهروند عرب با شلیک مستقیم نیروی انتظامی در شوش
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شرایط برای یک توافق خوب و برد - برد آماده استسخنگوی‌ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست فوق العاده این کیمسیون با باقری رییس تیم مذاکره کننده گفت: طبق مباحث مطرح شده، شرایط برای یک توافق خوب و برد - برد آماده است به شرط اینکه غربی ها هم حسن نیت و جدیت داشته باشند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نفتالی بنت: پدافند هوایی لیزری برای مقابله با تهدیدات ایران ظرف یک سال آماده می‌شود🔺 نفتالی بنت: پدافند هوایی لیزری برای مقابله با تهدیدات ایران ظرف یک سال آماده می‌شود ▪️ مقامات دفاعی اسرائيل می‌گویند این سامانه با استفاده از لیزر می‌تواند پهپادها و راکت‌ها را نابود کند. همونقدر که گنبد آهنین ادعایی امنیت و آرامش فراهم کرد پدافند هوایی لیزریشون هم کار میکنه 😂 اگر کمتر از یکسال نابود شدید چی؟ 😂😂😂😂😂😂
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

قسمت چهارم: آن فرانک؛ یک رمان گرافیکیآن فرانک در ۱۵ سالگی قربانی هولوکاست شد؛ اما دفترچه خاطراتش نجات یافت، منتشر شد، بر سر زبان‌ها افتاد و به بیش از هفتاد زبان ترجمه شد.اما آن فرانک که بود،بر او چه گذشت، چه مطالبی در خاطراتش نوشت و این نوشته‌ها چگونه نجات یافت؟ موزه_هولوکاست پروژه_سرداری Muhammad Qasim’s dreams are full of warnings and glad tidings for the entire Muslim Ummah and they assert that Pakistan has to assume the role of the leadership for the entire Muslim world. I believe Muhammad Qasim is the awaited Imam Al-Mahdi.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »