کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل: حکومت ایران طرح محدود کردن اینترنت را تصویب نکند

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پیش‌نویس این طرح که ابتدا در سال ۹۷ مطرح شد به دولت و نیروهای مسلح اختیار می‌دهد که زیرساخت‌ها و نحوه ارتباط شبکه اینترنت ایران با شبکه جهانی را کنترل کند.

در صورت تصویب این طرح، شرکت‌های فناوری اینترنتی موظف خواهند شد از «دستورالعمل‌های حکومتی» در مورد پهنای خطوط اینترنت و مسدود کردن آن تبعیت کنند.

کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل در بخشی از بیانیه خود می‌گویند: «این طرح یک اقدام نگران‌کننده در راستای تحکیم یک دیوار دیجیتال در ایران است و چرخش اطلاعات را در کشوری که آزادی بیان و سایر حقوق اساسی به شدت محدود شده است دشوارتر خواهد کرد. درعین حال نقض آشکار حقوق شهروندان برای مشارکت در حیات فرهنگی و دسترسی به منابع فرهنگی است».

محدودیت و یا قطع کامل شبکه اینترنت از آن زمان به خصوص هنگامی که اعتراضات مردمی روی می‌دهد در ایران ادامه داشته است.کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل در بخش دیگری از بیانیه خود گفته‌اند: «ما در گذشته با هدف تماس با نهادهای مسئول نگرانی خود را در مورد این طرح ابراز کرده‌ایم. متاسفانه حکومت ایران به نامه‌ها و توصیه‌های ما پاسخ نداده و نگرانی‌های ما در این طرح منظور نشده است».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نترسید شبکه های اجتمایی سوپاپ اطمینان وقرص مسکن و موجب بقای این حکومت اسلام کوسکش کثافت خونخواره ملت دوتا فحش میدن تخلیه میشن جای مبارزه کف خیابونه نه پشت کیبورد یک کلام سیدلی گه💩 پدر تواسلامت 🕋میرینیم 💩💩💩 ایرانو پس میگیریم توپ تانک فشفشه ملت خاموش کوسکشه گه💩 غیرت یتکون

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیشتر مناطق غرب اهواز فاقد سیستم شبکه فاضلاب و دارای جوی‌های روبازند/ فرسودگی یکهزار کیلومتر شبکه فاضلاب شهرعضو شورای کلانشهر اهواز گفت: سازمان آب و فاضلاب اهواز اعلام کرده که سیستم تحت الارضی فاضلاب این شهرستان که 2 هزارو سیصد کیلومتر است که ،یک هزار کیلومتر آن فرسوده و نیاز به تعمیر دارد. Why I think Muhammad Qasim is Imam Al-Mahdi? Because his dreams have a strange connection with Hadiths of Prophet Muhammad SAW. and most importantly, he does not claim the title.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ویدئو/ تصاویری از کودکان بیمار که در درمانگاه زیرزمینی معالجه می‌شوند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

زلنسکی:سیگنال‌هایی را از روسیه دریافت کرده‌ایم/تاکنون نتیجه‌ای که ما می‌خواستیم به دست نیامدهرئیس‌جمهور اوکراین درباره مذاکرات اخیر هیات‌های کی‌یف و مسکو در بلاروس گفت: مذاکرات نتایج مطلوبی را برای کی‌یف به همراه نداشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زلنسکی: زندانیانی که مایل به جنگ علیه روسیه هستند را آزاد می‌کنیمرئیس جمهوری اوکراین از تصمیم خود برای آزادی زندانیانی خبر داد که مایلند علیه روسیه بجنگند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زلنسکی به نمایندگان پارلمان اروپا: ثابت کنید که با اوکراین و حامی این کشور هستیدانتقال بخش نوزادان یک بیمارستان محلی به پناهگاهی زیرزمینی آخرین اخبار و گزارش‌ها از جنگ اوکراین را در صفحه پوشش زنده وب‌سایت یورونیوز فارسی پیگیری کنید: وقتی دنیا اومدم ایران درگیر جنگ و بمباران بود، بیچاره مادرها چه استرسی تحمل می‌کنند 😞
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کمیسیون اتحادیه اروپا: اوکراین و مولداوی در مدت کوتاه به شبکه توزیع برق اروپا متصل می شونداوکراین و مولداوی توسط کمیسیون اتحادیه اروپا در مدت کوتاه به شبکه توزیع برق اروپا متصل خواهند شد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »