کاراکاس به واشنگتن در خصوص «اقدام تحریک‌آمیز» در کارائیب هشدار داد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

کاراکاس به واشنگتن در خصوص «اقدام تحریک‌آمیز» در کارائیب هشدار داد بیشتر بخوانید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

پادرینو لوپز، وزیر دفاع ونزوئلا اقدام یک ناوشکن موشک‌انداز نیروی دریایی آمریکا در نزدیک شدن به حریم دریایی کشورش را به عنوان نوعی «حرکت تحریک آمیز» محکوم کرد.

از سوی دیگر استیو منوچین، وزیر خزانه‌داری آمریکا نیز با صدور بیانیه‌ای در این خصوص تاکید کرد که کشورش به اجازه نخواهد داد تا ایران و ونزوئلا به مبادلات تجاری با یکدیگر ادامه دهند. ژنرال پادرینو لوپز سپس با لهنی تهدید آمیز تاکید کرد: اگر ناوشکن موشک انداز نیروی دریایی آمریکا عملیاتی نظامی در آب‌های ونزوئلا انجام می‌داد با پاسخ سخت نیروهای مسلح ما روبرو می‌شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«آمریکا در حال استقرار شمار بی‌سابقه‌ای نیرو در دریای چین جنوبی است»ایالات متحده ۳۷۵ هزار نیرو و ۶۰ درصد از کشتی‌های جنگی خود را در منطقه هند و اقیانوسیه مستقر کرده است. سه فروند از ناوهای هواپیمابر آمریکا نیز به منطقه اعزام شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ اروپا را به «بهره کشی» تجاری از آمریکا متهم کرددونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، اروپا را به «بهره‌کشی» تجاری از آمریکا متهم کرد و به کشورهای اروپایی هشدار داد برای تعامل با واشنگتن منتظر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نباشند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

مادورو: برگزاری رفراندوم در ۲۰۲۲ درباره استعفای من محتمل استمادورو: برگزاری رفراندوم در ۲۰۲۲ درباره استعفای من محتمل است رئیس‌جمهوری ونزوئلا از آمادگی برای برگزاری رفراندومی با موضوع استعفای خود در ۲۰۲۲، در صورتی که حامیان این مساله بتوانند به تعداد کافی امضا جمع‌آوری کنند، خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: پس از عذرخواهی و جبران خسارت‌ها با آمریکا مذاکره می‌کنیمرئیس جمهوری ایران همچنین در این سخنان بار دیگر به ناتوانی اروپایی‌ها در عمل به تعهدات در چارچوب برجام اشاره کرد و گفت مقامات اروپا شرمنده ما هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

علیرضا راهب از دنیا رفتعلیرضا راهب، شاعر و ترانه‌سرا، ساعاتی پیش در سن ۵۳ سالگی در اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار مقام‌های بهداشتی آمریکا در مورد جهش نگران‌کننده موارد ابتلا به کروناکارشناس ارشد بیماری های واگیردار در آمریکا به قانونگذاران گفته است که برخی ایالات این کشور شاهد 'جهش نگران کننده' موارد ابتلا به ویروس کرونا هستند. هیاتی از مقام های بهداشتی از جمله دکتر آنتونی فاچی گفتند که چند روز آینده برای جلوگیری از موارد تازه شیوع اهمیت حیاتی خواهد داشت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »