کاربران: ادعای «دير مطلع شدم» حسن روحانى دروغ است

11/06/1399 10:46 ب.ظ

کاربران: ادعای «دير مطلع شدم» حسن_روحانى دروغ است جمله‌ای از حسن روحانی در زمان گرانی_بنزین مشهور شد که گفته بود من روز جمعه خبر دار شدم. اکنون یک مقام وزارت کشور این ادعای رئیس جمهوری ایران را رد کرده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. از بد جای روحانی زده! که روحانی دروغ گفته از زمان دقیق گرانی بنزین مطلع نبوده! با دلیل و مدرک زمان دقیق اطلاع به وی را دارم!! — علیرضا صلواتی Alireza Salavati (@SalavatiAlireza) September 1, 2020 یکی دیگر از کاربران هم با اشاره به اینکه معاون وزیر...

از بد جای روحانی زده! که روحانی دروغ گفته از زمان دقیق گرانی بنزین مطلع نبوده! با دلیل و مدرک زمان دقیق اطلاع به وی را دارم!! — علیرضا صلواتی Alireza Salavati (@SalavatiAlireza) September 1, 2020 یکی دیگر از کاربران هم با اشاره به اینکه معاون وزیر کشور روحانی او را به دروغگویی در مورد زمان اطلاع از بالارفتن قیمت بنزین متهم کرد، پیش بینی کرد که این معاون یا برکنار خواهد، یا مجبور به اقرار به اشتباه خواهد شاید، یا اینکه دیگر مسئولان موضوع را «ماست‌مالی» خواهند کرد.

خب...معاون وزیر کشور گفت روحانی دروغ گفته که جمعه از بالارفتن قیمت بنزین مطلع شده! سناریوهای پیش‌رو: -مجبور کردن معاون به اقرار به اشتباه -ماست‌مالی سایر مقام‌ها September 1, 2020 معاون وزیر کشور ایران در حالی رئیس جمهوری را تلویحا به دروغگویی متهم کرد که پیشتر نیز سخنان حسن روحانی و دیگر مقام های دولت او موجب شده بود که رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی از تلاش دولت برای پنهانکاری با توسل به دروغ سخن بگویند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

پرونده نوید افکاری؛ 'فیلم مورد ادعای قوه قضائیه مربوط به یک ساعت قبل از زمان قتل است' - BBC News فارسیحسن یونسی، وکیل دادگستری و فرزند وزیر پیشین اطلاعات ایران با رد ادعای قوه قضائیه می‌گوید در پرونده نوید افکاری 'هیچ تصویری از لحظه ارتکاب جرم وجود ندارد'. نوید افکاری سنگری، به اتهام قتل حسن ترکمان کارمند حراست اداره آبفا شیراز به اتهام محاربه و شرکت در اعتراضات سراسری مرداد ۱۳۹۷ به 'دو بار اعدام' محکوم شده‌ است.

موج تازه کرونا در فرانسه؛ همه گزینه‌ها روی میز استبازگشت کرونا به فرانسه | رییس جمهوری فرانسه نسبت به اعمال مجدد قرنطینه در این کشور در صورت ادامه وضعیت فعلی و نگرانی‌های موجود از بابت آمارهای منتشر شده از سوی بیمارستان‌ها هشدار داد

قرار است وام بگیریم نه صدقه!کمتر کسی است که درگیر کارهای اداری شده باشد و خاطره‌اش خوش از طی کردن این پروسه داشته باشد. به طوری که در انجام هر کار اداری، از آغاز خود را برای گذراندن روندی طاقت‌فرسا آماده می‌کنیم. ولی مشکل زمانی حادتر می‌شود که فرد مراجعه‌کننده با معضلات اضافه‌تری هم رو به رو باشد، مشکلاتی شبیه مشکلات تئاتری‌ها در دوران کرونایی، بیکاری و بی‌پولی و سردرگمی.

چرا پاداش پایان خدمت کارگران «ناچیز» است؟!تخلفات کارفرمایان و ذات و ماهیتِ بی‌ثبات کاری موجب می‌شود کارگران وقتی بازنشست می‌شوند حتی یک دوم یا یک سوم کارمندان، «پاداش پایان خدمت» نصیبشان نشود؛ درحالیکه اگر کارگر بیست یا سی سال در یک کارگاه ثابت کار کند و کارفرما از قانون تخلف نکند، کارگری که حتی آخرین حقوقش مبلغ ناچیز سه میلیون تومان است، باید حداقل ۶۰ میلیون تا ۹۰ میلیون تومان به عنوان مزایای پایان خدمت دریافت کند.

برق مجانی در انتظار چه کسانی است؟برق مجانی در انتظار چه کسانی است؟ طرح برق امید با هدف مدیریت مصرف از دوماه دیگر رسما وارد مرحله اجرا خواهد شد که با اجرای آن کم مصرف‌‌ها دیگر ازپرداخت قبض برق معاف می‌شوند حتی برای پرمصرف‌ها نیز این امکان وجود دارد که با کاهش مصرف ازپرداخت قبض رهایی یابند

هشدار دانشمندان: عجله برای تولید واکسن ممکن است وضعیت شیوع کرونا را بدتر کنددرحالیکه سیاستمداران و شرکت‌های داروساز مسابقه گذاشته‌اند تا زودتر خبر تولید واکسن کرونا را اعلام کنند، پژوهشگران می‌گویند بهتر است منتظر نتایج آزمایش‌های سراسری بمانیم؛ آزمایش‌هایی که ثابت کنند یک واکسن دست‌کم ۳۰ تا ۵۰ درصد تأثیرگذاری دارد.