کارت زرد مجلس ایران به وزیر کشاورزی این کشور

14/08/1398 11:39:00 ق.ظ

کارت زرد مجلس #ایران به وزیر کشاورزی این کشور

وزیر کشاورزی ایران, کشتی های صیادی چینی

کارت زرد مجلس ایران به وزیر کشاورزی این کشور

پاسخ وزیر کشاورزی ایران به سوال نماینده بندرعباس درباره مجوز صیادی به کشتی‌های چینی در آبهای کشورش نتوانست نمایندگان مجلس را قانع کند. - خبرگزاری آناتولی

05.11.2019تهران/ خبرگزاری آناتولیمحمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی که برای پاسخ به سوال نماینده بندرعباس درباره صید صنعتی کشتی‌های چینی در آبهای خلیج فارس و عمان به مجلس این کشور رفته نتوانست نمایندگان را قانع کند و از آنها زرد گرفت.به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پرسش احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس از حجتی درباره علت اعطای مجوز صید صنعتی به کشتی‌های چینی در خلیج فارس و عمان بود.

نمایندگان مجلس ایران با 40 رای موافق، 119 رای مخالف و 3 رای ممتنع از مجموع 194 نماینده حاضر توضیحات وزیر جهاد کشاورزی این کشور در این باره را قانع کننده ندانستند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

واکنش وزیر خارجه آلمان به اقدام هسته‌ای ایران: اقدام تهران به خطر انداختن توافق هسته‌ای استواکنش وزیر خارجه آلمان به اقدام هسته‌ای ایران: اقدام تهران به خطر انداختن توافق هسته‌ای است به گزارش آسوشیتدپرس، هایکو ماس در یک کنفرانس خبری به گزارش ها درباره اقدام جمهوری اسلامی واکنش نشان داد و آن را غیرقابل قبول نامید. کدام توافق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پایبندی اروپا به توافق هسته‌ای بستگی به پیروی ایران از برجام داردسخنگوی اتحادیه اروپا: پایبندی اروپا به توافق هسته‌ای بستگی به پیروی ایران از برجام دارد اتحادیه اروپا مگه از جانب خودش اختیار تصمیم گیری داره!!!

واکنش ایران به تحریم نزدیکان خامنه‌ای: آمریکا به تحریم‌های یکجانبه اعتیاد دارد«کاخ سفید با باز نگه داشتن یک پروندۀ بسته شده که نزدیک به چهل سال پیش طبق توافقات الجزایر بین دو دولت ایران و آمریکا حل و فصل و مختومه شده است، واقعیت‌ها را قلب و تاریخ را تحریف می‌کند.» ولایتی هم به تریاک اعتیاد دارد 😁 ایران نه ، فرقه تبهکار

واکنش ترامپ به تجمع شب گذشته در مقابل کنسولگری ایران در کربلادونالد ترامپ در واکنش به وضعیت ناآرامی که شب گذشته توسط برخی نیروهای آشوبگر برای کنسول‌گری ایران در کربلا پیش‌آمد، دو ویدیو که در صفحه‌های توییتری شبکه ایران‌ اینترنشنال و پایگاه خبری عرب‌نیوز منتشر شده بود را بازنشر کرد.

اتحادیه اروپا: ایران به تعهد خود در قبال برجام پایبند بماند | DW | 04.11.2019رئیس سازمان انرژی اتمی ایران از راه‌اندازی یک زنجیره ۳۰ تایی سانتریفیوژهای IR6 خبر داد. اتحادیه اروپا در واکنش به این اقدام جمهوری اسلامی را فرا خواند که به تعهدات خود در قبال برجام پایبند بماند. مگر آمریکا و اروپا به مفاد توافق و تعهدات برجامی خود عمل کردن؟ درخواست اجرای تعهدات یکطرفه از ایران وقاحت و بی شرمی است. hsr بعله، ايران به تمام تعهدات خود عمل كند و شماها هيچكدام از تعهدات خودرا عمل نكنيد ؟؟ كدام عاقلى به اين شروط ان در ميدهد ؟؟

واکنش وزارت ورزش ایران به حوادث حاشیه‌ای مسابقه تراکتور و استقلالروی سکوهای استادیوم یادگار امام تبریز این هفته اتفاقاتی افتاد که در نهایت به دستگیری ۷ نفر برای اقدام خلاف امنیت ملی منجر شد. بی بی سی فاشیست این روزا خیلی گوه خوری تراختور میکنه

پاسخ وزیر کشاورزی ایران به سوال نماینده بندرعباس درباره مجوز صیادی به کشتی‌های چینی در آبهای کشورش نتوانست نمایندگان مجلس را قانع کند.طر بیاندازد.به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، اتحادیه اروپا امروز -‌دوشنبه- هشدار داد که حمایت از برجام بستگی به پایبندی تهران به تعهداتش دارد.Aa عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران عصر دوشنبه به دور جدید تحریم‌های اعمال شده توسط آمریکا علیه ایران، که در چهارچوب آن ۹ چهرۀ نزدیک به علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران هدف گرفته شده اند، واکنش نشان داد.

05.11. آقای ماس در مجارستان گفت که این اقدام جمهوری اسلامی به مثابه به خطر انداختن توافق هسته‌ای است.2019 تهران/ خبرگزاری آناتولی محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی که برای پاسخ به سوال نماینده بندرعباس درباره صید صنعتی کشتی‌های چینی در آبهای خلیج فارس و عمان به مجلس این کشور رفته نتوانست نمایندگان را قانع کند و از آنها زرد گرفت. وی در جمع خبرنگاران در بروکسل گفت: «همچنان از ایران می‌خواهیم که بدون تعلل از این اقدام‌ها دست بردارد، اقدام‌هایی که توافق هسته‌ای را زیر سؤال می‌برد. به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پرسش احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس از حجتی درباره علت اعطای مجوز صید صنعتی به کشتی‌های چینی در خلیج فارس و عمان بود. روز دوشنبه، سخنگوی اتحادیه اروپا در نخستین واکنش به تصمیم جدید ایران برای استفاده از سانتریفیوژهای پیشرفته، گفت تا زمانی که جمهوری اسلامی به توافق هسته‌ای پایبند باشد، این اتحادیه نیز به این توافق پایبند است. نمایندگان مجلس ایران با 40 رای موافق، 119 رای مخالف و 3 رای ممتنع از مجموع 194 نماینده حاضر توضیحات وزیر جهاد کشاورزی این کشور در این باره را قانع کننده ندانستند..

وزیر کشاورزی ایران در پاسخ به نمایندگان گفته بود مجوز 16 کشتی متخلف چینی در دریای عمان باطل شده است و دیگر بحثی در این زمینه وجود ندارد.» به گزارش آسوشیتدپرس، خانم کوتسیانچیچ در بخش دیگری از سخنانش گفت که پایبندی اتحادیه اروپا به توافق به «پایبندی کامل ایران» وابسته است. .