کادر درمانی حدود 14 درصد افراد مبتلا به کرونا در جهان را تشکیل می‌دهند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دبیر کل سازمان جهانی بهداشت تاکید کرد که 14 درصد موارد کووید-19 در جهان را کارکنان پزشکی و بهداشتی تشکیل می‌دهند. - خبرگزاری آناتولی

دبیر کل سازمان جهانی بهداشت تاکید کرد که 14 درصد موارد کووید-19 در جهان را کارکنان پزشکی و بهداشتی تشکیل می‌دهند.تدروس آدهانوم گبریسوس، دبیرکل سازمان جهانی بهداشت طی سخنانی در برنامه‌ای به مناسبت «روز جهانی ایمنی بیمار» از طریق ویدئو کنفرانس شرکت کرد، گفت:"حدود 14درصد موارد کووید-19 در جهان میان کارکنان پزشکی و بهداشتی به ثبت رسیده است و در برخی کشورها این آمار می‌تواند تا 35 درصد باشد.

گبریسوس تاکید تاکید کرد: تامین ایمنی بیماران، بستگی به در امان بودن کارکنان پزشکی دارد. نقش کادر درمانی در نجات دیگران در دوره شیوع بیماری ویروس کرونا از اهمیت ويژه برخوردار است. وی در ادامه گفت:"همه ما مدیون کارکنان پزشکی هستیم. نه تنها به خاطر مداوای بیماران بلکه برای اینکه جان خود را برای نجات دیگران به خطر می‌اندازند".

دبیرکل سازمان جهانی بهداشت همچنین اظهار داشت:"کارکنان بهداشتی نه تنها در خطر ویروس کرونا هستند بلکه هر روز دچار استرس، افسردگی و اضطراب می‌شوند. حتی مورد تبعیض و خشونت نیز قرار می‌گیرند". گبریسوس همچنین در این زمینه گفت:"ایجاد شرایط لازم برای کارکنان پزشکی و تامین ایمنی آنها بیش از همیشه اهمیت دارد".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آکسفام: بیش از نیمی از واکسن‌های کرونا تنها برای ۱۳ درصد جمعیت جهان خواهد بودبررسی‌های آکسفام نشان می‌دهد که برای هر شهروند بریتانیایی پنج نمونه از واکسن احتمالی کرونا پیش خرید شده است. این در حالی است که تنها به یک نفر از هر ۹ شهروند بنگلادش نمونه‌ای از این واکسن اختصاص داده شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیش‌بینی OECD از انقباض اقتصاد جهانی به 4.5 درصد کاهش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| قیمت مواد خوراکی از سال 98 تا سال 99 چند درصد افزایش پیدا کرد؟📊 اینفوگرافی| قیمت مواد خوراکی از سال ۹۸ تا سال ۹۹ چند درصد افزایش پیدا کرد؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت اقتصادی EtemadOnline
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

«۴۰ درصد تهرانی‌ها بیش از حد مجاز آب مصرف می‌کنند»
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد از حجاب اجباری در برنامه زنده تلویزیون ایران: '۷۰ درصد مخالف اجباری بودن حجاب هستند' - BBC News فارسیدر حالی که ده‌ها زن در ایران فقط به دلیل اعتراض به حجاب اجباری با محکومیت‌های طولانی زندان رو به رو هستند، در یک مناظره تلویزیونی، مهدی نصیری، مدیرمسئول سابق روزنامه کیهان از برخوردهای انجام شده در رابطه با حجاب انتقاد کرد و گفت که الزام حکومت به حجاب از عوامل تضعیف حجاب بوده و بر اساس آمار منتشر نشده ۷۰ درصد مردم با اجباری بودن حجاب مخالفند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

۹۰ درصد متقاضیان مسکن ملی آورده را واریز نکردند/ بدحساب‌ها حذف می‌شوند/ اجرای یکسان دستورالعمل وام ودیعه در همه بانک‌هامدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه ۲ هزار نفر از ۲۰ هزار متقاضی تایید شده مسکن ملی آورده اولیه را واریز کرده‌اند، گفت:‌ مردم از افتتاح حساب تا ۱۵ روز فرصت واریز وجه ۴۰ میلیون تومانی را دارند وگرنه حذف می‌شوند. ریدن به دین اسلام ناب محمدی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »