کاخ سفید: هیچ نیروی رزمی آمریکایی در حال حاضر در عراق وجود ندارد

22/09/1400 11:25:00 ب.ظ

هماهنگ‌کننده شورای امنیت ملی آمریکا در امور خاورمیانه و شمال آفریقا مدعی شد که در حال حاضر هیچ نیروی آمریکایی با مأموریت رزمی در عراق وجود ندارد.

هماهنگ‌کننده شورای امنیت ملی آمریکا در امور خاورمیانه و شمال آفریقا مدعی شد که در حال حاضر هیچ نیروی آمریکایی با مأموریت رزمی در عراق وجود ندارد. به گزارش المیادین، هماهنگ‌کننده شورای امنیت ملی آمریکا در امور خاورمیانه و شمال آفریقا مدعی شد که...

به گزارش المیادین، هماهنگ‌کننده شورای امنیت ملی آمریکا در امور خاورمیانه و شمال آفریقا مدعی شد که بایدن به نتایج گفت‌وگوی راهبردی با دولت عراق پایبند است. وی اضافه کرد که خروج نیروهای رزمی آمریکا از عراق شاید به دلیل پیشرفت فوق‌العاده نیروهای امنیتی عراق و همچنین پیشمرگه در مبارزه با داعش باشد.

برت مک‌گورک تأکید کرد که نیروهای باقی‌مانده ائتلاف در عراق بنا به درخواست بغداد در این کشور با هدف صرفا استشاری و کمک به توانمند ساختن نیروهای امنیتی عراق برای تضمین عدم پیدایش مجدد داعش حضور خواهند داشت.

وی اظهار داشت که تعهد بلندمدت آمریکا در قبال عراق به موجب توافق چارچوب راهبردی است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

دست‌کم ۱ کشته و ۱۳ زخمی در پی تیراندازی در یک مراسم آیینی در تگزاسدرست در زمانی که شرکت کنندگان در این شب‌زنده‌داری، بالن‌های نورانی را به آسمان می‌فرستادند، خودرویی به آنها نزدیک می‌شود و سرنشین آن شروع به تیراندازی می‌کند. بسیار غم انگیز است.

بایدن: ارسال نیروی نظامی به اوکراین در مقابل حمله روسیه هرگز روی میز نبوده استرئيس جمهوری آمریکا به روسیه هشدار داد در صورتی که به اوکراین حمله کند، عواقب وحشتناک اقتصادی در انتظار این کشور خواهد بود. دودستی تقدیم میکنی بهشون بزدل ها 😂😂 بایدن گوزو تو که جرات کاری رو نداری غلط می کنی بلوف می زنی اگه مرد و بچه گدرت هستی که از اوکراین حمایت می کنی اروپا که مرد نیست که درمقابل روسیه بایستد در حقیقت نسل امروز اروپا از همان سربازهای روس هستند که برنده جنگ بودند

محسنی اژه‌ای: هیچ تحولی در قوه قضائیه ایجاد نکرده‌ایم | DW | 13.12.2021رئیس قوه قضائیه ایران اعتراف کرد که در دستگاه قضایی کشور هیچ تحولی ایجاد نشده است. پیش از این ابراهیم رئیسی در مقام رئیس قوه قضائیه از تحول در دستگاه قضا خبر داده و رهبر جمهوری اسلامی خدمات او را 'جهادی' خوانده بود. سالهاست جزء دزدی دیوثی و اختلاس و قتل و غارت و مفت خوری کاری دیگه ای نکردید پفیوز بی سروپا نابود ج.ا جهادی منظور اینه که دادگاه و زندان ساختن، نه اینکه مشکلات مردم را حل کردن! در مملکتی که قانون اساسی ملاک نیست چگونه میتوان قوه قضاییه داشت؟ جناب رسانه! یعنی'با این همه فسادستیزی،کاری انجام نشده ...منتظراصل تحول باشید!' 'درزبان شیرین فارسی به این موضوع استفهام انکاری میگویند' گرچه عافیت طلب کاسه لیس رسانه جیره خوار اجنبی، طی چهاردهه کاسه لیسی ازسینه دایه های مهربان‌ترازمادر،زبان فارسی راهم ازیادبرده اند...!

انفجار یک بمب در یک مدرسه ارتدوکس در روسیه چندین زخمی برجای گذاشتعامل حمله یک نوجوان ۱۸ ساله و از دانش‌ آموزان همان مدرسه بود. به‌گفته پلیس روسیه وی خودش را منفجر کرده اما کشته نشده است.

کرونا در ایران؛ بیش از ۱۵۰۰ دانش‌آموز مبتلا در خراسان رضویبچه ها به هیچ عنوان نمی توانند مراقب باشند تا مبتلا به ویروس کرونا نشوند چون در یک محیط شلوغ مثل مدرسه این کار غیر ممکن است.

درگیری مسلحانه در یک اردوگاه فلسطینی‌ها در لبنان دو کشته و هفت زخمی بر جا گذاشت🔺 این نزاع به هنگام تشییع جنازه یک مهندس کشته‌شده در انفجار جمعه شب در اردوگاه برج الشمالی، واقع در شهر بندری صور در جنوب لبنان ، رخ داد و موجب زخمی‌شدن هفت نفر دیگر نیز شد. ⬇ بیشتر بخوانید: 'Justice and Equality prevailed and such a system of justice was formed that the rest of the world became surprised' - Muhammad Qasim has seen the era of Peace amongst Muslims. He is the awaited Iman Al-Mahdi.