کاخ سفید: دیپلماسی بهترین راه اجتناب از یک بحران هسته ای است

19/09/1400 08:56:00 ق.ظ

کاخ سفید: دیپلماسی بهترین راه اجتناب از یک بحران هسته ای است رئیس جمهور بایدن به اطمینان یابی از این که ایران هیچ‌گاه به سلاح هسته ای دست پیدا نکند، متعهد است

سخنگوی کاخ سفید در یک کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران درباره رویکرد فعلی دولت آمریکا نسبت به مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین پاسخ داد. ساکی ادامه داد: ما بر این عقیده ایم که راهکاری دیپلماتیک بهترین راه اجتناب از یک بحران هسته ای را پیش پایمان می گذارد.

اگرچه، با توجه به توسعه های مداوم برنامه هسته ای ایران، رئیس جمهور بایدن از تیمش خواسته است در صورت شکست دیپلماسی آمادگی داشته باشند؛ ما باید به گزینه های دیگری روی بیاوریم که احتیاج به آمادگی و مقدمات دارد.

سخنگوی کاخ سفید در این راستا افزود: ما برای ایران روشن ساخته ایم تنها راه خروج از تحریم ها پایبندی (به تعهدات )هسته ای است. ما تمامی تحریم هایی را که از دولت قبلی اعمال شده بود حفظ کرده ایم و طبق روال عادی اجرایشان کرده ایم، تمام این ها در حالی است که راه هموار لغوشان را هم ارائه کرده ایم.

او همچنین گفت: اگر دیپلماسی نتواند به زودی در مسیر خود قرار بگیرد و اگر برنامه هسته ای ایران همچنان سرعت بگیرد، آن وقت ما انتخابی نخواهیم داشت جز انجام دادن اقداماتی اضافی برای محدود کردن بیشتر منابع درآمد زایی ایران. با این که نمی خواهم جزئیات بیشتری در این زمینه ارائه دهم، شما را در جریان برخی هماهنگی هایی می گذارم که به طور بین المللی در حال انجام دادنشان هستیم. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

عربستان سعودی و امارات خواستار بررسی پرونده هسته ای ایران شدندعربستان سعودی و امارات خواستار بررسی پرونده هسته ای ایران شدند پس از سفر محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی به امارات متحده عربی دو کشور بیانیه‌ای مشترک درباره پرونده هسته‌ای ایران، بحران یمن، لبنان و سوریه صادر کردند.

مقام ارشد آمریکایی:‌ گزینه‌ نظامی برای حمله به مراکز هسته‌ای ایران آماده استخبرگزاری «رویترز» به نقل از یک مقام ارشد در دولت آمریکا نوشته است که حمله به مراکز هسته‌ای ایران، تابع دو احتمال شکست دیپلماسی در قبال این کشور و درخواست به جای حمله به مراکز هسته ایی به بیت رهبری و حوزه های علمیه حمله بشه ضرر و زیانی که بیت رهبری و حوزه علمیه به دنیا زده از صد تا بمب اتم بیشتره قسمت پنجم مثلث سی آی ای را اینجا ببینید 👇 ✔️سرزمین کورش را باید به کورش داد سانسور_ری_استارت_تاوان_دارد نقشه_جدید_خاورمیانه_را_ما_کشیدیم 🔴قسمت_ششم؛ ✔️ مانیفست RestartLeader سید_محمد_حسینی

کریسمس در صربستان، هیجان‌انگیزترین سرزمین عجایب اروپای شرقی در زمستانبا کوه‌های پوشیده از برف، چشمه‌های آب گرم و آبگوشت‌های دلچسب، بهترین زمان تجربه صربستان، قلب بالکان که محصور در خشکی است، ماه‌های زمستان است

کاخ سفید: بایدن دستور داده است تا زمینه‌چینی‌های لازم در صورت شکست مذاکرات با ایران انجام شودسخنگوی کاخ سفید با اشاره مذاکرات هسته‌ای ایران گفت که رئیس جمهوری آمریکا دستور داده تا «زمینه‌چینی لازم» در صورت شکست تلاش‌های دیپلماتیک انجام شود. تعامل یک طرفه تمام شد! رجزخوانی و تهدید فایده ای ندارد! داره باب شهادت باز میشه 😑 مثلاً چه اقداماتی؟تحریم که دیگه تموم شده .فقط مونده ۸۵میلیون نفر رو تحریم کنند.

کاخ سفید در پی عدم رضایت از مذاکرات هسته‌ای از احتمال وضع «تحریم‌های جدید علیه ایران» خبر دادمتولد تهران در مهرماه ۱۳۵۱، پس از هشت سال تدریس زبان انگلیسی در کانون زبان ایران؛ از سال ۱۳۷۷ خبرنگار ایرنا شد.\r\n از سال ۱۳۸۲ خبرنگار خبرگزاری فرانسه در تهران بود. ماموریت خبری فرانس پرس فرصت سفر به عراق، عربستان سعودی، لبنان، استانبول، مسکو و آلماتی را برای او فراهم کرد. very much looking forward and it's about time! توی خواب خبر داد یا بیدار بود؟ paeizeh98 خب اون روزی که ترامپ داشت خودشو جر میداد میگفت ج ا داره وقت تلف میکنه،همه جبهه گرفتن گفتن شما دیپلماتیک برخورد نمیکنی!حالا این مردک گوزو بایدن به این نتیجه رسیده که باید تحریم کنیم!؟ فقط مشکل ترامپ بود؟

عربستان سعودی و امارات خواستار بررسی پرونده هسته ای ایران شدندعربستان سعودی و امارات خواستار بررسی پرونده هسته ای ایران شدند پس از سفر محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی به امارات متحده عربی دو کشور بیانیه‌ای مشترک درباره پرونده هسته‌ای ایران، بحران یمن، لبنان و سوریه صادر کردند.