کاخ سفید مرگ حمزه بن لادن را تایید کرد

23/06/1398 05:58 ب.ظ

کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای از مرگ فرزند اسامه بن لادن در عملیات ضد تروریستی نظامیان آمریکایی در مرز افغانستان و پاکستان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای از مرگ فرزند اسامه بن لادن در عملیات ضد تروریستی نظامیان آمریکایی در مرز افغانستان و پاکستان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی کاخ سفید طی بیانیه‌ای اعلام کرد: حمزه بن لادن، فرزند اسامه بن لادن و عضو ارشد القاعده در عملیات ضد تروریستی نظامیان آمریکایی در منطقه مرزی افغانستان و پاکستان کشته شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: با مرگ حمزه بن لادن، القاعده از استعداد‌های مهم رهبری و فعالیت‌های عملیاتی مهم این گروه محروم شد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کاخ سفید مرگ پسر «بن لادن» را تائید کرد؛ پرزیدنت ترامپ: القاعده ضعیف‌تر شد🔴 خبر فوری | کاخ سفید مرگ پسر «بن لادن» را تائید کرد؛ پرزیدنت ترامپ: القاعده ضعیف‌تر شد ⚡️کاخ سفید رسما تائید کرد که «حمزه بن‌لادن» فرزند و جانشین احتمالی پدرش اسامه بن‌لادن در رهبری گروه القاعده کشته شد.

علم‌الهدی: بولتون را مثل سگ از کاخ سفید بیرون انداختندهر هفته کلی از اراجیفش میخندیم مردک الدنگ

کاخ عالی قاپوایرنا- اصفهان- قدمت کاخ عالی قاپو به ابتدای قرن یازدهم هجری قمری باز می گردد و از نظر معماری و کاربرد هنرهای تزئینی در نوع خود بی نظیر است. این کاخ در شش طبقه بنا گردیده و در دوران سلطنت شاه عباس اول صفوی به عنوان مقر اداری و حکومتی و همچنین به عنوان ورودی دولتخانه صفوی مورد استفاده قرار می گرفته است. تزئینات دیوارها و سقف تالارهای این کاخ، اثر نقاشان معروف عصر صفوی نظیر رضا عباسی و شاگردان وی است. عکاس مرتضی امین الرعایایی

حذف بولتون در راستای سیاستِ «اول ترامپ» شکل گرفت/ نباید بر ورود و خروج اشخاص در کاخ‌ سفید قمار کنیمکارشناس مسائل آمریکا گفت: روند سیاست‌گذاری در آمریکا از یک قاعده خاص تبعیت نمی‌کند و ممکن است یک چهره تندروتر به عنوان مشاور امنیت ملی انتخاب شود.

قدرت دشمن نباید چشم مردم ما را پر کند/ بولتون را مثل یک سگ از کاخ سفید بیرون انداختندخطیب نماز جمعه مشهد مقدس گفت: قدرت دشمن نباید چشم مردم ما را هم پر کند. دشمن تا الان شکست خورده است. اینهمه تحریم و مبارزه کرد و اما جریان مقاومت امسال در دهه عاشورا متحدتر شد و همه جریان مقاومت، حزب الله، انصارالله و حشدشعبی پشت به پشت یکدیگر پشت سر رهبری و ولی امر مسلمین ایستادند. درست و مودبانه سخن گفتن فرهنگی هست که درگفتار حاج آقا جایی ندارد!

واکنش آیت‌الله علم‌الهدی به اخراج جان بولتون از کاخ سفید؛ قوی‌ترین مهره آمریکا در برابر مقاومت ملت ایران شکست خورد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimواکنش آیت‌الله علم‌الهدی به اخراج جان بولتون از کاخ سفید؛ قوی‌ترین مهره آمریکا در برابر مقاومت ملت ایران شکست خورد امام جمعه مشهدمقدس : مسئولان و مردم حسینی ما نباید قدرت دشمن چشمشان را پر کند؛ دشمن تا اینجای قضیه شکست خورده است امام جمعه مشهد مقدس:دلیل شکست دشمن این است که این همه تحریم و مبارزه کرد اما جریان مقاومت امسال در دهه عاشورا یکپارچه‌تر شد و حزب الله و انصارالله و حشدالشعبی پشت یکدیگر پشت سر رهبری و مقام ولایت ولی امر مسلمین ایستادند

کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای از مرگ فرزند اسامه بن لادن در عملیات ضد تروریستی نظامیان آمریکایی در مرز افغانستان و پاکستان خبر داد.واشنگتن‌/ خبرگزاری آناتولی

کاخ سفید طی بیانیه‌ای اعلام کرد: حمزه بن لادن، فرزند اسامه بن لادن و عضو ارشد القاعده در عملیات ضد تروریستی نظامیان آمریکایی در منطقه مرزی افغانستان و پاکستان کشته شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: با مرگ حمزه بن لادن، القاعده از استعداد‌های مهم رهبری و فعالیت‌های عملیاتی مهم این گروه محروم شد.

در بیانیه کاخ سفید اشاره‌ای به زمان مرگ حمزه بن لادن نشده است.