کاخ سفید: اسرائیل به عنوان یک کشور مستقل می‌تواند درباره تلافی کردن حمله به کشتی خود تصمیم بگیرد

03/08/2021 01:48:00 ق.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

اسرائیل, برجام

کاخ سفید: اسرائیل به عنوان یک کشور مستقل می‌تواند درباره تلافی کردن حمله به کشتی خود تصمیم بگیرد او ادامه داد با محدود کردن برنامه هسته‌ای ایران ، یعنی با برگشت به برجام «ما در موقعیت بهتری قرار می گیریم که مشکلات رسیدگی کنیم.» ⬇️بیشتر بخوانید:

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید، امروز دوشنبه در کنفرانس خبری در واکنش به حمله مرگبار اخیر به نفتکش در سواحل عمان گفت، اسرائیل به عنوان یک کشور مستقل می‌تواند خود تصمیم بگیرد.او این مطلب را در پاسخ به پرسشی درباره این که آیا آمریکا از حمله تلافی‌جویانه اسرائیل علیه ایران بابت حمله شدن به کشتی‌اش حمایت می‌کند ارائه کرد.

خانم ساکی در پاسخ به پرسشی درباره تاثیر اقدام ایران بر موضع آمریکا در مذاکرات غیر مستقیم هسته‌ای، گفت: «دیدگاه ما این است که اگر برنامه هسته‌ای ایران بدون قید وبند باشد، مواجه شدن با هرچالش و تهدید از سوی ایران خاطرناکتر می شود.»او ادامه داد با محدود کردن برنامه هسته‌ای ایران، یعنی با برگشت به برجام «ما در موقعیت بهتری قرار می گیریم که مشکلات رسیدگی کنیم.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

میراث حماسه|دستاوردهای دفاع مقدس؛ از سخنان یک زندانی درباره حاج قاسم تا تاثیر پیکر شهدا +فیلم- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

این بایدن عاشق چشم و ابروی جمهوری اسلامی نیست ،پول کلان گرفته تا به نفع جمهوری اسلامی کار کنه شما چه بد میکنید که د‌ر امورات داخلی بعضی کشورها دخالت میکنید، بانید که اسرائیل حمله بالای کشتی خودرا خودشان تلافی کنند ایران چظور؟ایران هم میتونه واکنش نشون بده یا نه باید خویشتن داری کنه؟! چراغ سبز امریکا Set your target and keep trying until you reach it. If strategy meets a gole, it’s working. “Terrorist Mullahs regime”. javidShah. 👑👑✌🏻❤️✌🏻✌🏻👑👑👑kiingdomWithPahlavism. 💙👑✌🏻

🤮🤮🤮🤮🤮 ما از اول میدانستیم که امریکا و اروپا هیچ عکس العمل تنبیهی بجز محکوم کردن لفظی رژیم دست نشانده خودشان انجام نمی دهند. تحلیف_سرنگونی كشور مستقل😳😳😳😳😳چراغ سبز رو روباه پير و شيطان رجيم دادن به جهودا احتمالا جنگي پيش رو داشته باشيم انشالا كه ايندفعه تكليف جهودا رو حزب الله يكسره كنه اسراییل بجنگد تا موقعیت آمریکا و اروپا با ثبات شود.زنیکه مزخرف

بایدن افغانستان رو خالی کرد تا طالبان. حاکم بشه این همه خونی که ریخته شده گردن همین پیر سگه دموکراته واضحه که. این متقلب. با اون پسر فاسدش داره بع لطف جاعش کار میکنه که رهبر الدنگ اینجوری هار شده وگرنه زمان ترامپ. نفس نمیتونست بکشه

یک ملوان نیروی دریایی آمریکا به آتش‌سوزی عمدی در یک کشتی جنگی متهم شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

واقعا خاك بر سر بي لياقت بايدن اين مسولين كاخ سفيد انگار كور و كَر هستند. مگه نميبينيد كه تمام ايران فرياد ميزنن اخوند بايد گم بشه ، اونوقت ميخواهيد ملاها رو به برجام برگردونيد ؟؟؟ اخه حماقت تا كى ؟؟؟؟ حاج بایدن رفیق رهبر_حقیره ایراتی هایی که به بایدن رای دادن رو نمیبخشم

تظاهرات اعتراضی در واکنش به حمله مرگبار به اعضای یک خانواده کرد در ترکیه برگزار شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ما هم می کشیم . ardeshiramiri 'طرف دیگر خانواده ای است که کورد نیست' دیگه چ کسشریه؟ طرف دیگه تورک بوده و این خانواده قربانی فاشیسم تورکی شدن اطلاعاتوون ناقصه یا لکنت دارید کلمه تورک تو دهنتون نمیچرخه؟ گه بگیرن در دکونتون رو با این طرز خبررسانیتون فاشیست ترین ملت دنیا تورک فرهنگ فاشیستی . جامعە فاشیستی . هنر فاشیستی . ملت فاشیست از چپ ِ چپ تا راست ِ راست

ایالات متحده یک نفت‌کش سنگاپوری را به دلیل انتقال غیرقانونی نفت به کره شمالی مصادره کرد♦ وزارت دادگستری ایالات متحده با انتشار بیانیه‌ای از مصادره یک نفتکش با مالکیت سنگاپوری که برای حمل غیرقانونی نفت به کره_شمالی مورد استفاده قرار گرفته است، خبر داد. ⬇ بیشتر بخوانید: نفتش مال ایران بودحتما!

نفتالی بنت: به شیوه خودمان به «اشتباه بزرگ» ایران در حمله به نفتکش، پاسخ می‌دهیموزرای خارجه ایالات متحده و آمریکا توافق کردند به همکاری‌های بین‌المللی در خصوص حادثه حمله به نفتکش مرسر استریت که در سواحل عمان مورد حمله پهپادی قرار گرفت ادامه دهند. فقط حرف میزنه بی بی تا حالا یه نفتکشو فرستاده بود ته اب بیااااااااااااا👍👍👍👍 بعد ماهم باز به شیوه خودمان جواب میدهیم.بچرخ تا بچرخیم

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیمآمریکا که ایران را مسئول حمله به نفتکش اسرائیل ی در دریای عرب می‌داند روز دوشنبه وعده داد همراه با متحدانش به این حمله «پاسخ جمعی» خواهند داد. 😂😂 شوخیه خوبی بود گوه خوردید بهانه جدید برای حضور غیر قانونی آمریکا در خاورمیانه...!!!

دونده اهل بلاروس پس از مراجعه به پلیس ژاپن به دنبال «پناهندگی به سفارت اتریش» استکریستینا تیمانوسکایا در فرودگاه توکیو به پلیس ژاپن مراجعه کرده بود. او حاضر نشده بود سوار هواپیمایی شود که قرار بود او را به استانبول ببرد. وی پس از آن با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که در مقر پلیس توکیو و «در امنیت» به سر می‌برد. طرح مالیات بر خانه‌های خالی پر از اشکالات و ایرادات فراوان و غیر اجرایی و غیر منطقی است و موارد موجه را معاف نکرده. اصلاحش کنید دوباره.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید، امروز دوشنبه در کنفرانس خبری در واکنش به حمله مرگبار اخیر به نفتکش در سواحل عمان گفت، اسرائیل به عنوان یک کشور مستقل می‌تواند خود تصمیم بگیرد.Share via Email Print this page تصویری از یک هلیکوپتر نیروی دریایی ایالات متحده در حال آب‌پاشی بر روی کشتی تهاجمی دوزیستی بونهوم ریچارد در پایگاه دریایی سن‌دیگو وکیل یک ملوان نیروی دریایی آمریکا که متهم به ایجاد آتش‌سوزی عمدی در ارتباط با کشتی بونهوم ریچارد در تابستان سال گذشته است، به سایت میلیاتری می‌گوید موکلش اصرار بر بی‌گناهی خود دارد و هم‌اکنون بیرون زندان منتظر فرارسیدن روز محاکمه است.آرشیو در اعتراض به یک حمله مسلحانه‌ که منجر به کشته شدن هفت عضو یک خانواده کرد شد، روز شنبه ۹ مرداد در شهر وان در مرکز ترکیه تظاهراتی اعتراضی برگزار شد.Share via Email Print this page وزارت دادگستری ایالات متحده با انتشار بیانیه‌ای از مصادره یک نفت‌کش با مالکیت سنگاپوری که برای حمل غیرقانونی نفت به کره شمالی مورد استفاده قرار گرفته است، خبر داد.

او این مطلب را در پاسخ به پرسشی درباره این که آیا آمریکا از حمله تلافی‌جویانه اسرائیل علیه ایران بابت حمله شدن به کشتی‌اش حمایت می‌کند ارائه کرد. خانم ساکی در پاسخ به پرسشی درباره تاثیر اقدام ایران بر موضع آمریکا در مذاکرات غیر مستقیم هسته‌ای، گفت: «دیدگاه ما این است که اگر برنامه هسته‌ای ایران بدون قید وبند باشد، مواجه شدن با هرچالش و تهدید از سوی ایران خاطرناکتر می شود. نام او منتشر نشده است.» او ادامه داد با محدود کردن برنامه هسته‌ای ایران، یعنی با برگشت به برجام «ما در موقعیت بهتری قرار می گیریم که مشکلات رسیدگی کنیم.» آقای قارابولوت و حزب اپوزیسیون حامی کردها اعلام کردند که این خانواده قبلاً نیز به خاطر کرد بودن، هدف قرار گرفته بود.» خانم ساکی با این حال تصریح کرد: «این بدان معنی نیست که همه مسائلی که تاکنون در شمار نگرانی‌های ما از سوی ایران بوده‌اند، حل خواهند شد. به نوشته سایت میلیتاری چهار ماه پس از آن آتش‌‌سوزی، یعنی در نوامبر سال گذشته، مقامات نیروی دریایی اعلام کردند پس از ارزیابی هزینه‌های لازم برای بازسازی کشتی ۴۰هزار تنی بونهوم ریچارد، تصمیم گرفته‌اند این کشتی را اوراق کنند. ما می‌دانیم که ایران بازیگری بد در عرصه جهانی است، و همچنان نیروهای نظامی آمریکا را تهدید می کند..

اما بر این باوریم که گام برداشتن در مسیر دیپلماتیک، دریچه‌ای را به روی ما از فعالیت هسته ای ایران باز می‌کند، که این در راستای منافع ملی ما است. ماموریت این کشتی۴۰ هزار تنی شامل سوار کردن، استقرار، و فرود عناصر نیروی دریایی و همچنین ارسال هواپیماهای جنگی بود. به گزارش آسوشیتدپرس، چندین نفر پس از حمله ماه مه دستگیر شدند و دو مظنون همچنان در بازداشت به سر می برند.» از سوی دیگر، نفتالی بنت، نخست وزیر اسراییل، روز یکشنبه مستقیما جمهوری اسلامی ایران را مسئول این حمله خواند و تهدید کرد اسراییل به شیوه خود در این مورد عمل خواهد کرد. روز دوشنبه نیز ستاد فرماندهی مرکزی موسوم به سنتکام اعلام کرد ژنرال کنت مکنزی، فرمانده سنتکام، با سپهبد آویو کوخاوی، رئیس ارتش اسرائیل، گفتگوی تلفنی داشت.. در این گفتگو دو فرمانده دیدگاه‌های خود را در مورد مسائل امنیتی منطقه و فرصت‌های همکاری آینده به اشتراک گذاشتند. خبرهای بیشتر. همچنین آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، روز یکشنبه به دنبال گفتگو با دامنیک راب، همتای بریتانیایی خود، با صدور بیانیه‌ای حمله به کشتی «مرسر استریت» را به شدت محکوم کرد.. مذاکرات میان پیونگ‌یانگ و واشنگتن از مدت‌ها قبل به دلیل تحریم‌های بین‌المللی وضع‌شده علیه کره شمالی و برنامه‌های هسته‌ای این کشور متوقف شده‌اند.

بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، نیز دوشنبه گفت ایران باید با نتیجه آن چه انجام داده، روبرو شود. در این حمله که پنج‌شنبه شب ۷ مرداد روی داد، نفت‌کش «مرسر استریت» که با مالکیت ژاپنی و تحت پرچم لیبریا است و توسط شرکت اسرائیلی «زودیاک ماریتایم» اداره می‌شود، در شمال شرقی جزیره مصیره در عمان هدف قرار گرفت. این حمله به کشته شدن دو تبعه رومانیایی و بریتانیایی انجامید. نمایندگان دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران در رومانی و بریتانیا روز دوشنبه به وزارت خارجه آن دو کشور احضار شدند. هنوز تهران تاریخ جدیدی را از سرگیری مذاکرات هسته‌ای در وین ارائه نداده است.

جمهوری اسلامی ایران در پایان دور ششم به اتحادیه اروپا که میزبان و هماهنگ کننده مذاکرات غیر مستقیم هسته ای احیای برجام است، اطلاع داد که تا روی کار آمدن دولت جدید مذاکراتی انجام نمی دهد. دولت جدید در ایران این هفته آغاز به کار می‌کند، اما ابراهیم رئیسی فاقد هیات دولتی است که از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفته باشد. شش دور مذاکرات تاکنون نتیجه ملموسی به دنبال نداشته است. نویسنده: .