تروریسم, تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران, کاخ سفید, کشور آمریکا, تروریسم

تروریسم, تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران

کاخ سفید ایران و چند کشور دیگر را به عدم همکاری با آمریکا در مبارزه با تروریسم متهم کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

وزارت امور خارجه آمریکا مدعی شد که کشورهای ایران، کره‌‌شمالی، سوریه،‌ کوبا و ونزوئلا با آنچه «تلاش‌های آمریکا برای مقابله با تروریسم» خوانده شده است، همکاری لازم را نداشته‌اند.

13/05/2020 10:04:00 ب.ظ

کاخ سفید ایران و چند کشور دیگر را به عدم مبارزه با تروریسم متهم کرد وزارت امور خارجه آمریکا مدعی شد که کشورهای ایران، کره‌ شمالی، سوریه،‌ کوبا و ونزوئلا با آنچه «تلاش‌های آمریکا برای مقابله با تروریسم » خوانده شده، همکاری لازم را نداشته‌اند

وزارت امور خارجه آمریکا مدعی شد که کشورهای ایران، کره‌‌شمالی، سوریه،‌ کوبا و ونزوئلا با آنچه «تلاش‌های آمریکا برای مقابله با تروریسم » خوانده شده است، همکاری لازم را نداشته‌اند.

، وزارت امور خارجه آمریکا روز چهارشنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که روز گذشته به کنگره این کشور اطلاع داده است که بر اساس تشخیص وزارت امور خارجه آمریکا حسب بند (a) 40A، پنج کشور ایران، کره شمالی،‌ سوریه، کوبا و ونزوئلا در سال 2019 با آنچه «تلاش‌های آمریکا برای مقابله با تروریسم» خوانده شده، همکاری کامل نداشته‌اند.

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim دختر هندی به خاطر پوشیدن شلوار جین کشته شد - BBC News فارسی آمریکا به چین درباره ساخت سیلوهای موشکی جدید هشدار داد

کنگره آمریکا هرگونه فروش یا ارائه مجوز صادرات اقلام و خدمات دفاعی را به کشورهایی که به «عدم همکاری با تلاش‌های آمریکا برای مقابله با ترویسم» متهم می‌شوند ممنوع اعلام کرده است.آمریکا در حالی ژست مبارزه با تروریسم گرفته است و کشورهای دیگر را به‌دلیل «عدم همکاری با تلاش‌های آمریکا برای مقابله با تروریسم» به تحریم تسلیحاتی تهدید می‌کند که خود ید طولایی در حمایت از تروریسم دارد و از چند دهه پیش در زمینه تأمین تسلیحات و سازماندهی گروه‌های تروریستی فعال بوده است.

از طرفی دولت و کنگره آمریکا از مدت‌ها قبل با سنگ‌اندازی‌های خود تلاش‌های بین‌المللی برای مقابله مشترک با تروریسم را با بن‌بست مواجه کرده و همواره کوشیده است تا با وضع کردن استانداردهای دوگانه، از تروریسم به‌نفع خود و متحدانش بهره گیرد. ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

آدم دلش به حال شیطان میسوزد که شما بسیار از او بالاتر هستید . این گروهها را که خودتان بویژه در خاورمیانه ایجاد و حمایت میکنید . لابد منظورتان از عدم همکاری اینست که ایران این گروهها را نابود میکند و شما طرح هایتان با شکست و به منافع تان زیان می رسد !!!؟ ایران داعش که هیچ‌ همین که با امریکا و صهیونیستا میجنگه بهترین مبارزه با تروریسته

تروریست مونتاژ بدبختی سرویس شده غربی آمریکایی سرویس دهنده به عبری جالبه ((:

آمریکا: ایران برای مقابله با تروریسم همکاری نمی‌کند

خارج کردن ترکیه از برنامه اف-35 آمریکا را با مشکل مواجه کرد

ترامپ: آمریکا حمله هکرهای چینی به شرکت‌های داروسازی را پیگیری می‌کنددونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، روز دوشنبه در واکنش به خبرهای مبتنی بر حمله هکرهای چینی به شرکت‌های دارویی آمریکا که بر روی تهیه واکسن و درمان کرونا کار می‌کنند، گفت که این خبرها مردود نیستند و واشنگتن آن را بررسی می‌کند.

پرزیدنت ترامپ: آمریکا پیشرفته‌ترین و بزرگترین سامانه آزمایش‌ ویروس کرونا را در اختیار دارد🔺پرزیدنت ترامپ : آمریکا پیشرفته‌ترین و بزرگترین سامانه آزمایش‌ ویروس_کرونا را در اختیار دارد ⚡️پرزیدنت ترامپ در تشریح امکانات آمریکا در انجام آزمایش ویروس کرونا گفت که در حال حاضر آمریکا پیشرفته‌ترین سامانه آزمایش کرونا را در دنیا دارد. خامنه ای و ترامپ چقدر شبیهن خداوکیلی!:))) حالا خوبه پیشرفته ترین سامانه رو داشتی و اینهمه آمریکایی بگا رفت! از مرگ و میر و فاجعه تان معلوم است هیچ گهی نیستید .

یک سوم دانش آموزان آمریکا با برگزاری کلاس‌های درس بصورت آنلاین مخالفنددر یک نظرسنجی جدید، بیش از سی درصد شرکت کنندگان که دانش آموزان دبیرستان‌های آمریکا بودند، اعلام کردند اگر پاییز آینده نیز کلاس‌های درس بصورت آنلاین برگزار شود، در سر کلاس‌ها حاضر نخواهند شد و حتی به کالج نمی‌روند.

اکثریت دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا یک طرح کمک سه هزار میلیارد دلاری را پیشنهاد کردنداکثریت دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا یک طرح کمک سه هزار میلیارد دلاری را پیشنهاد کردند قرار است روز جمعه این هفته، نمایندگان به مجلس فراخوانده شوند تا جلسه‌ای برگزار شده و این طرح به رای گذاشته شود. نزدیک انتخاب ریاست جمهوری شده در آمریکا. دمکرات‌ها سه تریلیون کمک پیشنهاد میکنه جمهوری خواهان چهار تریلیون..آخ جون