کاترین شکدم؛ رسوایی «جهاد تبیین» رسانه‌های خامنه‌ای و سپاه

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

در یک ماه اخیر اظهارات علی خامنه‌ای درباره لزوم «جهاد تبیین» در رسانه‌های حکومتی تکرار شده، اما جنجال‌ها درباره یک روزنامه‌نگار زن یهودی، به خوبی پوچی این سیاست را نشان داده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مقام‌ها و رسانه‌های حکومتی طی یک ماه اخیر به طور مدام اظهارات علی خامنه‌ای درباره لزوم «جهاد تبیین» را تکرار کرده‌اند، اما جنجال «افشاگری‌ها» درباره یک روزنامه‌نگار زن یهودی، به خوبی پوچی این سیاست رهبر جمهوری اسلامی را نشان داده است.

«رسانه ثلث» افشا کرد که شکدم ۱۸ مقاله در وبسایت خامنه‌ای منتشر کرده بوده که همه آنها «هم‌اکنون به کلی پاک شده»‌اند. به همین دلیل، وقتی کاترین شکدم در گفت‌وگو با بی‌بی‌سی فارسی تأکید کرد که «جاسوس» نبوده و «صرفاً تحلیلگر سیاسی» بوده، فشار در این زمینه به رسانه‌هایی که مطالب او را منتشر کرده بودند، کاسته شد.

با این حال، حتی اگر کاترین شکدم در زمان اقامتش در ایران یا مصاحبه‌هایش با رسانه‌های جمهوری اسلامی، مایل نبوده از هویت یهودی خود سخنی بگوید، کاملاً قابل درک است. در ماجرای کاترین شکدم، همچنین یک نکته مهم بار دیگر اثبات شد: پوچی سیاست شیعه‌سازی جمهوری اسلامی و استفاده تبلیغاتی از افراد شیعه شده، که بخشی از همان سیاست «جهاد تبیین» است.شکدم در جریان راهچیمایی اربعین/ احتمالاً در سال ۹۵ یا ۹۶

در واقع اثبات «حقانیت» شیعه برای جمهوری اسلامی، زمینه‌ای برای صدور و گسترش بیشتر ایدئولوژی این حکومت در جهان است. همچنین سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دهه‌های گذشته به طور مرتب اخباری را از شیعه شدن خارجی‌ها منتشر کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کیر خامنه ایی از پهنا توکون بدخواهش 😂

دیگه دیگه

مسئولین تا تونستن زدن نفت دراومده

هر وقت تخم میذارند ، قدقد هاشون شروع میشه..

وقتی تملق و چاپلوسی در جامعه جای خودش رو به شرافت و انسانیت بده ریا و تزویر و سیاه کاری بشه عرزش یک نفر که نه هزاران نفر کاترین خودشون رو آویزون بلندپایه ترین مسوولین نظام خواهند کرد

در مصاحبه با خبرنگار معروف ایرانی چنان جالب اسلام را تشریح می کند که کمتر کسی فکر می کنه شیله پیله تو کارش بوده. این حاکی از اطلاعات عمیق او در باره اسلام و جامعه متظاهر ایرانی دارد

خیلی خوب و کامل بود

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.