ژنرال عون ادعاها علیه حزب‌الله درخصوص انفجار بیروت را رد کرد

28/05/1399 11:36:00 ق.ظ

غیر ممکن است انفجار بیروت برای تسلیحات حزب‌الله باشد | میشل عون، رئیس جمهوری لبنان با رد ادعاها علیه حزب الله درخصوص انفجار روز ۱۴مرداد بیروت، تاکید کرد غیر ممکن است انفجار مهیب بندر بیروت ناشی از انفجار تسلیحات حزب‌الله بوده باشد

تهران – ایرنا – میشل عون رئیس جمهوری لبنان در مصاحبه با روزنامه ایتالیایی کوریره دلا سرا ضمن رد ادعاها علیه حزب الله درخصوص انفجار روز ۱۴ مرداد بیروت، تاکید کرد غیر ممکن است انفجار مهیب بندر بیروت ناشی از انفجار تسلیحات حزب‌الله بوده باشد. عون به این روزنامه ایتالیایی گفت: گر چه به نظر می رسد که این انفجار ناشی از یک سانحه بوده باشد، می خواهم که از متهم شدن به آنکه به تمامی نظرات توجه نکرده ام، پرهیز کنم.

عون به این روزنامه ایتالیایی گفت: گر چه به نظر می رسد که این انفجار ناشی از یک سانحه بوده باشد، می خواهم که از متهم شدن به آنکه به تمامی نظرات توجه نکرده ام، پرهیز کنم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

اوج گرفتن کرونا در بیروت پس از انفجار مرگبار؛ بیمارستان‌ها پر شده‌اندوزیر مستعفی بهداشت لبنان روز دوشنبه با تأیید این خبر گفت که لبنان در پی انفجار مهیب بیروت که خسارت های زیاد انسانی و مادی به پایتخت وارد کرد با شیوع دوباره ویروس کرونا در لبه پرتگاه قرار گرفته است.

بازپرس پرونده انفجار بندر بیروت مدیرکل گمرک لبنان را روانه زندان کردامروز (دوشنبه) بازپرس شورای دادگستری در پرونده انفجار بندر بیروت حکم جلب مدیرکل گمرک لبنان را صادر کرد.

سه نیروی امنیتی افغانستان بر اثر انفجار بمب کشته شدندبر اثر برخورد خودروی نیروهای امنیتی افغانستان با بمب کنار جاده‌ای در ولایت پکتیا 3 مامور پلیس جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

ویدئوهای برگزیده هفته؛ از اعتراضات بلاروس تا دیدار با یکی از بازماندگان انفجار بیروتویدئوهای برگزیده این هفته، شامل تصاویری از اعتراضات مینسک، دیدار با یکی از بازماندگان انفجار بیروت، طغیان رودخانه در جزیره اویان یونان و درنهایت ویدئوی بزی می‌شود که از لذت گشت و گذار روی تختۀ موج سواری غافل نیست.

تشییع پیکر آتش‌نشان ۲۳ ساله لبنانی که زیر آوار انفجار مفقود شده بودهزاران تن از مردم بیروت با شرکت در مراسم تشییع جنازه هفتمین آتش‌نشانی که جنازه‌اش به تازگی از زیر آوار حاصل از انفجار ۴ اوتِ محموله نیترات آمونیوم بیرون کشیده شده، یاد و خاطره او را گرامی داشتند و بار دیگر شعارهایی علیه ناکارآمدی دولت و نقش آن در وقوع این انفجار سر دادند.

بازپرس پرونده انفجار بندر بیروت مدیرکل گمرک لبنان را روانه زندان کردامروز (دوشنبه) بازپرس شورای دادگستری در پرونده انفجار بندر بیروت حکم جلب مدیرکل گمرک لبنان را صادر کرد.