ژاپن و کره جنوبی نیز به تحریم زغال‌سنگ روسیه می‌پیوندند

19/01/1401 06:10:00 ب.ظ

یک روز پس از اعمال تحریم اتحادیه اروپا بر واردات زغال‌سنگ روسیه، ژاپن و برخی شرکت‌های کره جنوبی نیز گفته‌اند سفارش خرید زغال‌سنگ روسی را متوقف می‌کنند.

یک روز پس از اعمال تحریم اتحادیه اروپا بر واردات زغال‌سنگ روسیه، ژاپن و برخی شرکت‌های کره جنوبی نیز گفته‌اند سفارش خرید زغال‌سنگ روسی را متوقف می‌کنند. رای‌گیری سینماگران معترض به خشونت جنسی برای تشکیل هیئتی «مستقل از خانه سینما» سینماگران زن ایران برای تشکیل کمیته‌ای مستقل در زمینه بررسی جرایم خشونت جنسی و جنسیتی رای‌گیری برگزار می‌کنند آزاده صمدی، بازیگر سینما و تلویزیون، از نامزدی خود به همراه...

رای‌گیری سینماگران معترض به خشونت جنسی برای تشکیل هیئتی «مستقل از خانه سینما» سینماگران زن ایران برای تشکیل کمیته‌ای مستقل در زمینه بررسی جرایم خشونت جنسی و جنسیتی رای‌گیری برگزار می‌کنند آزاده صمدی، بازیگر سینما و تلویزیون، از نامزدی خود به همراه ۱۲ تن دیگر از زنان دست‌اندرکار سینما، از جمله نیکی کریمی، آیدا پناهنده، ترانه علیدوستی و هانیه توسلی برای تشکیل هیئتی پنج نفره جهت رسیدگی به «آزار و خشونت جنسی» در عرصه سینما و تئاتر خبر داد.

این بازیگر روز پنج‌شنبه، ۱۸ فروردین، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت تنها زنانی از حق مشارکت در این رای‌گیری برخوردارندکه بیانیه اعتراضی به رواج خشونت و آزار جنسی در محیط کاری خود را امضا کرده‌اند.

رای‌گیری برای تشکیل هیئتی مستقل از «شورای صیانت» خانه سینما پس از آن برگزار می‌شود که این نهاد در بیانیه‌ای، رسیدگی به شکایت زنان معترض به خشونت جنسی را به شورای صیانت ارجاع داد، اما زنان دست‌اندرکار سینما این راهکار را رد کردند. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

فوجیکو فوجیو آ، آفریننده مانگای کودکان در ژاپن درگذشتموتو آبیکو همچنین به تنهایی چندین مجموعه مانگا از جمله نینجای هاتوری-کن و چند کار دیگر را برای مخاطبان بزرگسال ایجاد کرد. جزئیات بیشتر🔽 من بازی هاتوری-کون رو داشتم :)

آمریکا دختران پوتین و خانواده لاوروف را تحریم و مجازات بانک‌های روسیه را تشدید کردنخست‌وزیر روسیه، همسر و فرزندان سرگئی لاورف، وزیر خارجه، و تعدادی از اعضای شورای امنیت روسیه از جمله دمیتری مدودف، رئیس‌جمهوری و نخست‌وزیر سابق، نیز تحریم شده‌اند. تحریم شد فلان انسان واژه بی معنائیه واسه انسان 😬؛ واسه استفاده برای فلان کشور خوبه؛؛ واسه انسان که اگر بگن مثلاً فلانی تحریم شد یه کم نابجاست کاربرد این واژه در ادبیات جهانی !!!🖐🖐🖐 نشانه‌های سقوط و ذلت غرب

تورم روسیه به بالاترین میزان ۷ سال اخیر رسیدتورم روسیه به بالاترین میزان ۷ سال اخیر رسید وزارت اقتصاد روسیه اعلام کرد که تورم سالانه در روسیه تا اول آوریل به ۱۶.۷۰ درصد افزایش یافت که بالاترین رقم از مارس ۲۰۱۵ بود. به یاری پروردگار امیدواریم به میزان ۷ قَرن اخیر برسه. تا بدانی حال ما چون است چون. تورم و تحریم و فرجام برجام همش زیر سر این روسیه خبیث با کمک پرسنل‌شان در ایران‌ه.

بریتانیا: نیروهای روسیه به‌طور کامل از شمال اوکراین عقب‌نشینی کردندسرویس اطلاعات نظامی بریتانیا اعلام کرد که نیروهای روس به طور کامل از شمال اوکراین به درون خاک بلاروس و روسیه عقب‌نشینی کردند.وزارت دفاع بریتانیا هم جمعه 8

تحریم دختران پوتین و تشدید تحریم‌های بانکی علیه روسیه توسط آمریکا | DW | 06.04.2022آمریکا ضمن تشدید تحریم‌های بانکی علیه روسیه اعلام کرد که دو دختر ولادیمیر پوتین را تحریم کرده است. همزمان، کشورهای اروپایی نیز نخستین مورد از تحریم صادرات انرژی روسیه را در دستور کار قرار داده‌اند.

آمریکا: نبرد مهمی در شرق اوکراین در پیش است؛ روسیه پیش‌نویس توافق صلح را نپذیرفتوزیر خارجه ترکیه می‌گوید گزارش‌های مربوط به کشتار دسته‌جمعی در شهر بوچا، مذاکرات صلح بین روسیه و اوکراین را تحت‌الشعاع قرار داده‌ است.