چین یک تیم پزشکی برای بررسی وضعیت جسمی رهبر کره شمالی اعزام کرد | DW | 25.04.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 66 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رهبر کره شمالی بیش از دو هفته در انظار عمومی ظاهر نشده است. شایعاتی در ارتباط با سلامتی او منتشر شده و ترامپ برای او آرزوی سلامتی کرده است. چین یک هیئت پزشکی برای بررسی وضعیت سلامتی کیم جونگ اون به کره شمالی اعزام کرد.

هنوز شایعات درباره وضعیت سلامتی کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی فروکش نکرده که چین یک هیات پزشکی به کره شمالی اعزام کرده است.

خبرگزاری رویترز روز شنبه ۲۵ آوریل برابر ششم اردیبهشت به نقل از چند منبع گزارش داد که هیاتی به ریاست یک عضو ارشد گروه بینالمللی حزب کمونیست چین، روز پنجشنبه چهارم اردیبهشت عازم کره شمالی شده است. این هیات وظیفه تنظیم مناسبات دو کشور را برعهده دارد. رویتزر در ادامه گزارش خود آورده است که وزارت خارجه چین و بخش بین​‌المللی حزب کنونیست چین در واکنش به اعزام این هیئت اظهارنطر نکرده​‌ا‌ند.روز دوشنبه اول اردیبهشت وب سایت"Daily NK" که از سئول اداره می‌شود و در کانون خبرهایش کره شمالی قرار دارد، گزارش داد که کیم در تاریخ ۱۲ آوریل در بیمارستان بستری شده و مدت کوتاهی پس از آن تحت عمل جراحی قلبی و عروقی قرار گرفته است."سی‌ان‌ان" CNN نیز با استناد به یك مقام دولتی آمریكا گفته است که وضعیت سلامتی کیم وخیم است.

یک منبع در کره جنوبی اما با رد این گزارش​ها به خبرگزاری رویترز گفته است که رهبر کره شمالی زنده است و احتمالا به زودی در انظار عمومی ظاهر خواهد شد.دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا هم با وجود این که گزارش‌های دقیقی در باره وضعیت سلامتی کیم جونگ اون منتشر نشده برای او آرزوی سلامتی کرده است. ترامپ در پیامی به دولت کره شمالی نوشته است که"بهترین آرزوها را برای او" دارد و امیدوار است که سلامتی خود را باز یابد.

کیم جونگ اون هفته گذشته به طور غیرمنتظره در جشن تولد پدربزرگش کیم ایل سونگ ، بنیانگذار کره شمالی، شرکت نکرد. کیم ایل سونگ در سال ۱۹۹۴ درگذشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

امیدوارم هرچه سزیعتر بمیری

رخ بنما دنيا نگرانت شده 🧐

ترامپ نگران دوست جون جونیشه 😂😂😂 وه که چه دورانی این دوتا با هم داشتند 🤣🤣🤣

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رسانه کره جنوبی: کیم احتمالاً پیونگ یانگ را ترک کرده استتهران- ایرنا- برخی منابع خبری مدعی شدند که کیم جونگ اون رهبر کره شمالی احتمالاً پایتخت را به مقصد نامعلومی در شرق کشور ترک کرده است. اگه کره شمالی هم مثه عربستان بیوفته رو دور شکوفایی ، جز خودکشی کاری دیگه ای نداریم 🙂
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

شورای امنیت ملی کاخ سفید: هیچ‌کس نباید برای رژیم ایران احساس تاسف کندشورای امنیت ملی کاخ سفید: هیچ‌کس نباید برای رژیم_ایران احساس تاسف کند شورای امنیت ملی کاخ سفید در پیامی در توئیتر نوشت: «در حالی که مردم ایران از [بیماری] کووید-۱۹ زجر می‌کشند و جان می‌دهند، رژیم ایران در مورد تلف کردن پول و منابع، لاف می‌زند.» رژیم تروریستی ایران! لطفا اصلاح فرمایید برای مردمش چی؟ دقیقا همینطوری که شورای امنیت گفته
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمادگی باشگاه‌های آلمان برای از سرگیری رقابت‌هابدین ترتیب بوندسلیگا نخستین لیگ معتبر اروپایی است که پس از توقف یک به یک مسابقات داخلی در اروپا به دلیل شیوع بیماری کووید ۱۹ بار دیگر و البته بدون تماشاگر از سر گرفته خواهد شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تشکیل پرونده برای معدوم سازی جوجه های یکروزه/مبارزه با فساد به تعطیلی کارگاه‌ها منجر نشودمعاون اول قوه قضائیه: *در خصوص موضوع معدوم سازی جوجه‌های یک روزه پرونده تشکیل شده است *تحقیقات در مرحله مقدماتی است و تصمیم نهایی اتخاذ نشده است 😂😂😂😂پرانتز باز تا خود،خود خدا به فکر جوجه یک روزه هستید اما به هزاران بی گناه که اعدام کردید چی؟ تف توی ذات کثیف تون IranRegimeChange تخصص . پرونده سازی 🤪😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حریرچی:محققان ایرانی در تلاش برای یافتن واکسن و داروی کووید ۱۹ هستندحریرچی از مردم خواست برای واکسیناسیون کودکان، رسیدگی به زنان باردار، فشار خون و... نگران نباشند زیرا پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا شدن مردم به بیماری کرونا در مراکز بهداشتی رعایت می‌شود
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: کرونا برای مدت زمانی طولانی با ما خواهد بود🔺سازمان جهانی بهداشت: کرونا برای مدت زمانی طولانی با ما خواهد بود ⚡️مدیر کل سازمان جهانی بهداشت ضمن هشدار نسبت به اوج گرفتن دوباره روند شیوع ویروس کرونا گفت که کووید ۱۹ برای مدت زمانی طولانی با ما خواهد بود. خبر داریم با همکاری چین تو کل جهان شیوعش دادید، روزی که گفتید امکان انتقال انسان به انسان نداره، حالا بقیه نقشه تون رو بگید، که با همدستی چین می خواهید جهان را نابود کنید تا چین کمونیست برترین قدرت بشه .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »