چین به‌زودی ارز دیجیتال ملی‌اش را عرضه می‌کند

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

بانک مرکزی چین در مراحل نهایی عرضه ارز_دیجیتال این کشور است و به گفته مقام‌های بانکی چین، این ارز «تقریبا آماده» بهره‌برداری است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بانک مرکزی چین در مراحل نهایی عرضه ارز دیجیتال این کشور است و به گفته مقام‌های بانکی چین، این ارز «تقریبا آماده» بهره‌برداری است.

هنوز جزییات بیشتری درباره این رمز ارز ملی در دست نیست اما به نظر می‌رسد ارز دیجیتال چین برای حفظ ارزش و پشتوانه مالی به یک ارز سنتی رایج وابسته باشد. در حالی که لیبرا، ارز دیجیتال فیسبوک، برای جلوگیری از جهش‌های ناگهانی قیمت ارز، به یک سبد ارزی شامل دلار و یورو متصل خواهد بود، چین نیز ارزش ارز دیجیتالش را با یوآن پشتیبانی می‌کند.

مو چانگ‌چون همچنین گفته است که ارز دیجیتال چین در پیام‌رسان‌های بزرگ این کشور مانند «وی‌چت» و «علی‌پی» استفاده خواهد شد. فیسبوک نیز قرار است امکان استفاده از رمز ارز لیبرا را در پیام‌رسان‌ها و رسانه‌های اجتماعی این شرکت فراهم کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مسابقات پرواز با لباس بالدار از ارتفاعات هزار متری در چینشرکت کنندگان از ۱۱ کشور جهان در این دوره از مسابقات که در چین برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نمایش سیرک دولتی چین در ازمیرنمایش آکروباتیک سیرک دولتی چین در هشتاد و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی ازمیر مورد استقبال گسترده بازدیدکنندگان قرار گرفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وقوع زلزله 5.4 ریشتری در چینزلزله‌ای به بزرگی 6 ریشتر استان سیچوآن در جنوب غرب چین را لرزاند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفیر چین از خبرگزاری تسنیم بازدید کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«سفیر چین از خبرگزاری_تسنیم بازدید کرد» چانگ هوا: از زمانی که به ایران آمدم احساس می‌کنم چین بهترین روابط را با ایران در مقایسه با دیگر کشورهای خاورمیانه دارد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران به چین می‌رود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

صعود شیرین بسکتبالی‌ها به المپیک؛ چین باخت ایران راهی توکیو شدتیم بکستبال ایران با دستیابی به دومین پیروزی خود در مسابقات جام جهانی 2019، موفق شد جواز حضور در المپیک توکیو را به دست بیاورد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »