چین برای کنترل «فضای مجازی» با ایران همکاری می‌کند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس کمسیون اصل 90 مجلس تاکید کرد که همکاری با چین برای حاکمیت بر فضای مجازی ضروری است.درتازه‌ترین

درتازه‌ترین مورد افشا شده از مفاد قرارداد 25 ساله میان چین و ایران، نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس بر همکاری با چین برای کنترل فضای مجازی کشور اذعان کرد.

نبویان در ادامه صراحتا اذعان کرد: «برای ما بسیار حائز اهمیت است که با همکاری با چینی‌ها بتوانیم بر فضای مجازی خود حاکمیت داشته باشیم.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خدا به دادمان برسد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مدیر مرکز کنترل بیماری چین: واکسن‌های چینی اثربخشی کمی دارند🔺مدیر مرکز کنترل بیماری چین: واکسن‌های چینی اثربخشی کمی دارند ▪️یک مقام ارشد کنترل بیماری چین در اذعانی کم‌سابقه گفت که اثربخشی واکسن‌های ویروس کرونای آن کشور پایین است و دولت در این فکر است که آنها را ترکیب کند تا شاید قوی‌تر شوند. دروغ میگن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تلاش کنگره آمریکا برای تسهیل پذیرش پناهجویان اویغور چین - BBC News فارسیدو سناتور آمریکایی در اقدامی فراجناحی طرح تسریع پذیرش تقاضای پناهندگی از اویغورهای چین را ارائه کرده اند. طرح مشابه ای نیز پیشتر در مجلس نمایندگان آمریکا در حمایت از این اقلیت عمدتا مسلمان تدوین شده بود. رویا اویغوریکی از پروژه های تروریستی امریکا برضد چین است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

چین و آمریکا برای همکاری در مبارزه با تغییرات آب و هوایی توافق کردندچین و آمریکا، دو قدرت بزرگ اقتصادی جهان در مجموع مسئول انتشار نزدیک به نیمی از گازهای گلخانه‌ای و تغییرات آب و هوایی ایجاد شده هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: طرح گسترش نفوذ در اقیانوس هند و آرام برای ضدیت با چین نیستمشخص نیست اتحادیه اروپا تا چه حد مایل است مشارکت خود در مسائل امنیتی را پیش ببرد. چیزی که روشن است آن است که اتحادیه تشنه تجارت جدید است و منطقه اقیانوس هند و آرام را بازار اقتصادی بالقوه‌ای می‌داند. خر خودتونین در هر صورت ولی چین داره میاد سراغ تک‌تک‌تون آره مخاطبینت همه گوش درازن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: طرح گسترش نفوذ در اقیانوس هند و آرام برای ضدیت با چین نیستاتحادیه اروپا در نظر دارد به منظور محافظت از منافع خود در منطقه اقیانوس هند و اقیانوس آرام در زمینه‌های امنیتی و بهداشتی و نیز مقابله با قدرت روزافزون چین، طرح افزایش نفوذ خود در این منطقه را به اجرا در آورد. پس برای چیه ؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »