چین می‌گوید سازمان ناتو «اروپا را به هم ریخته» است

10/02/1401 01:30 ب.ظ

وزارت خارجه چین ناتو را متهم کرد که وضعیت اروپا را «به هم ریخته» و همزمان در حال دامن زدن به درگیری‌ها در منطقه آسیا-پاسیفیک شامل کشورهای حوزه شرق آسیا و اقیانوسیه است.

وزارت خارجه چین ناتو را متهم کرد که وضعیت اروپا را «به هم ریخته» و همزمان در حال دامن زدن به درگیری‌ها در منطقه آسیا-پاسیفیک شامل کشورهای حوزه شرق آسیا و اقیانوسیه است. کولبران در نزدیکی مرز عراق وب‌سایت کولبرنیوز خبر داد که بامداد روز شنبه، دهم اردیبهشت، در پی «شلیک مستقیم» نیروهای مرزی در مرز نوسود یک کولبر جان باخته و پنج کولبر دیگر زخمی شدند.

این وب‌سایت خبری هویت کولبر جان‌باخته را «صفر سبحانی»، اهل روستای دوریسان از توابع شهرستان پاوه اعلام کرده است.

سایت‌های خبری روز جمعه نیز از زخمی شدن دو کولبر دیگر در حین کولبری در مرز نوسود با شلیک نیروهای هنگ‌ مرزی خبر داده بودند. همواره گزارش‌های متعددی از زخمی و کشته‌ شدن کولبران در مرزهای غربی ایران با شلیک نیروهای مرزی منتشر می‌شود. نیروهای مرزی معمولات «بدون اخطار قبلی»، «به‌ طور مستقیم» و «از فاصله نزدیک» به کولبران شلیک می‌کنند.

سازمان حقوق بشری هه‌نگاو که اخبار مربوط به نقض حقوق بشر در مناطق کردنشین ایران را پوشش می‌دهد، پیشتر گزارش داده بود که در سال میلادی گذشته،۵۲ کولبر کرد با شلیک ماموران مرزی کشته شده‌اند که ۴ نفر از آنها زیر ۱۸ سال بودند. headtopics.com

دقیقا همین طور است، وقتی بلوک شرقی نیست و اتحاد جماهیر شوروی و پیمان ورشو منحل شد،ناتو جز فتنه گری و استقرار سلاحهای خود علیه روسیه در کشورهای بلوک شرق و اخذ دودرصد درآمد کشورهای عضو کاری نمیکند،اروپا باعث دو جنگ جهانی شد!

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

منافع استراتژیک چین در بحران\r\nدرهم‌آمیختن گرایش‌های ملی با آداب سوسیالیستی نقش پررنگی در حمله نظامی روسیه به اوکراین دارد. یکجانبه‌گرایی استراتژی روسیه در نیات تمامیت‌خواهی این کشور است. استراتژیست‌های روسی چیرگی روسیه را بر آنچه قلمرو شوروی سابق بود، دست‌نیافتنی می‌دانند. اما گرایش و هدف‌های ژئوپلیتیک کنونی روسیه در تضاد با استمرار صلح جهانی است.

چین جایگزین روسیه در لیگ ملت‌های والیبال شدفدراسیون جهانی والیبال چین را جایگزین روسیه در لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ کرد تا اژدهای زرد در نخستین مسابقه حریف تیم ملی ایران شود. حالا یه وقت پوتین ناراحت نشه ما جاش با چین بازی می‌کنیم؟ حالا پادوهای ابله چین به ورزشکاران دستور میدن مبادا در مقابل چین از خودتون تهور و جسارت نشون بدین و برنده بشین. سرتونو پایین میندازین و مثل ما تعظیم و پابوسی میکنید!

گروسی: ایران کارگاه جدیدی را در زیرزمین نطنز احداث کرده استگروسی مدعی شد: *ایران کارگاه جدیدی را در زیرزمین نطنز برای ساخت قطعات سانتریفیوژ احداث کرده است *این کارگاه در یکی از 'راهروهای' تاسیسات غنی‌سازی اورانیوم راه‌اندازی شده *دیپلمات‌ها می‌گویند که این نیروگاه تقریبا سه طبقه در زیر زمین دارد

آژانس: ایران کارگاه قطعات سانتریفیوژ در نطنز را به زیر زمین منتقل کرده استرافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد که ایران کارگاه جدید ساخت قطعات سانتریفیوژ را به سالن‌های زیرزمینی در نطنز منتقل کرده است.در

وزارت خارجه 'سوء قصد به سفیر قطر در ایران' را تکذیب کردروابط عمومی وزارت امور خارجه با انتشار اطلاعیه ای برخی اخبار منتشر شده مبنی بر سوء قصد به سفیر دولت قطر در کشورمان را تکذیب کرد.

وزارت خارجه خبر ترور سفیر قطر در ایران را تکذیب کرددر پی انتشار اخباری غیررسمی مبنی بر ترور سفیر قطر در تهران، روابط عمومی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی بامداد جمعه در اطلاعیه‌ای این خبر را تکذیب کرد. فرشید منافی😂😂😂🍆🍆🍆🍆🍆کیر کامبیز حسینی رشتی تو کص زنت 😂😂باشه قررررربون کیر کامبیز بری 😂😂بچت ماال کیه فرشید🖕 بیناموسای حرومزاده 🍆🍆هومن عسگری کیر کامبیز رشتی با سیگار توکص زنت مادرجنده کونی🍆🍆🍆🙏🍆