چین خواهان لغو تحریم‌های آمریکا علیه ایران شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چین خواهان لغو تحریم‌های آمریکا علیه ایران شد وزارت خارجه چین روز دوشنبه از ایالات متحده خواست تا از اعمال فشار حداکثری علیه ایران دست بکشد و موانع جدید برای طرفین برجام در خصوص پایبندی به تعهداتشان ایجاد نکند.

به گزارش ایسنا، به نقل از شینهوا، هوآ چان‌یینگ، سخنگوی وزارت خارجه چین روز دوشنبه اعلام کرد که اجرای کامل و موثر برجام یکی از ملزومات قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل و تنها راه اطمینان حاصل کردن از حل و فصل مسئله هسته‌ای ایران و کاهش تنش‌ها است.

وی همچنین اظهار کرد که نشست کمیسیون مشترک برجام به درخواست انگلیس، آلمان و فرانسه برای بحث درباره اجرای کامل توافق هسته‌ای تشکیل شده بود. هوآ چان‌یینگ گفت در این نشست طرف چینی ضمن درخواست از طرفین برای حفظ آرامش، خواستار حل و فصل مسائل از طریق جلسات کمیسیون مشترک و کاهش تنش‌ها شد. وی همچنین عنوان کرد که در نشست کمیسیون مشترک برجام، طرفین با تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران مخالف کرده و با تاکید بر پایبندی خود به برجام، به موضوع اجرای تعهدات هسته‌ای ایران پرداختند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این بی شک منافع شما را هم تحت الشعاع قرار میده چرا اینقدر کم مایه و چرا اینهمه دیر ؟!! حالا ما هیچ منافع خودتان را چرا اینطور شل و ول دنبال میکنید ؟!!!؟!

چین یه فکری بحال تحریم های خودش بکنه، نمی خواد نگران رژیم ج. ا. باشه. گرچه هزینه این پشتیبانی با چندین نفتکش ارسالی بعد از عدم تمدید معافیت های تحریمی آمریکا به چین پرداخت شده، وگرنه چینی ها که در فرصت طلبی و پست فطرتی از آخوندها دست کمی ندارند، بابت دوستی از کسی حمایت نمی کنند.

چه عجب چین دهن باز کرد... ایول

آخی... منبع درآمدشون آسیب دید آره؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاهش ۶۰ درصدی واردات نفت خام چین از ایران | DW | 29.07.2019سیر نزولی واردات نفت خام چین از ایران همچنان ادامه دارد. واردات نفت چین از ایران در ماه ژوئن در قیاس با سال گذشته، کاهشی بالغ بر ۶۰ درصد داشته است. این در حالی است که صادرات نفت عربستان به چین تقریبا دو برابر شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مسیح علی‌نژاد: آزار زنان برای حجاب مصداق آپارتاید جنسیتی و نقض حقوق زنان استمسیح علی‌نژاد، فعال حقوق زنان و گرداننده کمپین چهارشنبه‌های سفید، با انتشار ویدئویی از تعقیب یک دختر زشت بد ترکیب کوسو جنده مسیخ
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زنان در انتظار امضای آقای رئیسحدود هشت سال از تولد لایحه «تامین امنیت زنان علیه خشونت» می‌گذرد، قوه قضائیه اواخر اردیبهشت‌ امسال برای اتمام بررسی این لایحه تا سه هفته بعدش در حالی قول مساعد داده بود اما اکنون بعد از گذشت حدود دو ماه از فرصت تعیین‌شده هنوز از ارائه این لایحه به دولت خبری نیست؛ لایحه‌ای که براساس آخرین پژوهش‌های سال ۸۳ وزارت کشور، می‌تواند ۶۶ درصد زنان ایرانی را که انوع حشونت‌ها را تجربه کرده‌اند، زیر چتر حمایت خود بگیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پمپئو: هیچ گفت‌وگویی در آمریکا با ظریف نشده است/ تحریم‌ها علیه ایران تاثیرگذار بوده استپمپئو: هیچ گفت‌وگویی در آمریکا با ظریف نشده است مطبوعات و رسانه‌ها به ظریف بلندگو دادند امیدوارم به من فرصت گفت‌وگو با ایرانی‌ها داده شود پامپئو فک کرده اینجا هم دمکراسیه،بابا اینجا توتالیتر بر سر کاره و از یه مصاحبه هم میترسه کاش با پیشنهاد پمپئو موافقت می شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا برای جبران سیاست‌های اشتباهش، هرچه سریعتر به برجام بازگرددهیل:آمریکا برای جبران سیاست‌های اشتباهش، هرچه سریعتر به برجام بازگردد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

صداقتی را از آمریکایی ها و اروپایی ها در موضوع حقوق بشر نمی‌بینیمرئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با وزیر بین الملل حزب حاکم چین با اشاره به تاریخ و تمدن درخشان چین، ایستادگی دولت و ملت چین و ایران در برابر سیاست های زیاده خواهانه و ارزش های سلطه گرایانه آمریکا، همسو ارزیابی کرد و بر گسترش تعاملات اقتصادی و فرهنگی ایران و چین تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »