چین در هنگ‌کنگ 'اداره امنیتی' افتتاح کرد | DW | 08.07.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

چین با گشودن یک 'اداره امنیتی' در هنگ‌کنگ گامی دیگر در جهت پایان دادن به استقلال سیستمی این منطقه برداشت. مقام‌های چین افتتاح اداره امنیتی را 'لحظه تاریخی' دانسته‌اند و منتقدان در آن نقض حق خودمختاری را می‌بینند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

چین با گشودن یک"اداره امنیتی" در هنگ‌کنگ گامی دیگر در جهت پایان دادن به استقلال سیستمی این منطقه برداشت. مقام‌های چین افتتاح اداره امنیتی را"لحظه تاریخی" دانسته‌اند و منتقدان در آن نقض حق خودمختاری را می‌بینند.

کری لم، رئيس تشکیلات منطقه خودگردان جزیره هنگ‌کنگ، در مراسم رونمایی رسمی از یک تابلوی یادبود در کنار عمارت"اداره امنیتی" از یک"لحظه تاریخی" سخن گفت. به گفته او این مرکز به"استواری حقوقی" و ارتقای"امنیت ملی" در هنگ‌کنگ کمک خواهد کرد.اداره امنیتی نوبنیاد در هتلی مشرف بر پارک ویکتوریا مستقر شده است. این پارک از سالیان پیش مرکز تجمع هواداران جنبش دموکراتیک بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش وزیر خارجه بریتانیا درباره اجرای قانون امنیتی در هنگ کنگ: نمی‌توان به چین اعتماد کردواکنش وزیر خارجه بریتانیا درباره اجرای قانون امنیتی در هنگ کنگ: نمی‌توان به چین اعتماد کرد آقای راب گفت: «مساله اعتماد در میان است و کشورهای بسیاری در سراسر جهان این سوال را مطرح می کنند: آیا چین به تعهدات بین‌المللی خود عمل می‌کند؟»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نگرانی در مورد شیوع طاعون در چین وجود نداردسازمان جهانی بهداشت: *نگرانی در مورد شیوع طاعون در چین وجود ندارد *مورد مشکوک به طاعون خیارکی در چین به خوبی تحت کنترل قرار دارد و پرخطر تلقی نمی‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در چین؛ شیوع مجدد ویروس در پکن کنترل شدمقامات چین اعلام کردند در پک پایتخت این کشور، برای نخستین‌بار از زمان شیوع کرونا در ماه گذشته میلادی، هیچ مورد جدیدی که ویروس به صورت محلی منتقل شده باشد، شناسایی نشده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

«دفتر گمنام‌ها»؛ از آقازاده‌ جاسوس ایرانی تا نفوذ فرانسه در اداره امنیت روسیه«دفتر گمنام‌ها» یکی از موفق‌ترین سریال‌های فرانسه در سال‌های اخیر بوده که در خارج از این کشور هم به شهرت رسیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشام الهاشمی، کارشناس مسائل امنیتی در بغداد به ضرب گلوله کشته شدرسانه های عراق از کشته شدن هشام الهاشمی، کارشناس مسائل امنیتی در بغداد خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیمار مشکوک به طاعون خیارکی در شمال چین؛ هشدارهای بهداشتی مقاماتمقامات منطقه مغولستان داخلی از مردم خواسته‌اند که همه موارد مشکوک به ابتلا به طاعون خیارکی را گزارش کنند. آنها همچنین بر لزوم پرهیز از شکار و مصرف گوشت حیواناتی که می‌توانند ناقل طاعون خیارکی باشند تاکید کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »