چین یک شهروند کانادا را به اعدام محکوم کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چین یک شهروند کانادا را به اعدام محکوم کرد جزئیات بیشتر🔽

اما سخنگوی وزارت خارجه چین تأکید كرده است كه این ماجرا نباید بر روابط چین و کانادا تأثیر بگذارد.روابط میان چین و کانادا از زمان دستگیری مدیر شرکت هوآوی به درخواست آمریکا در دسامبر سال ۲۰۱۸ در ونکوور تیره و پرتنش شد.او اکنون به صورت مشروط آزاد و با این احتمال مواجه است که به آمریکا فرستاده شود.در همان زمان دو شهروند کانادا به اتهام تهدید امنیت ملی بازداشت و به زندان منتقل شدند. بازداشت این دو نفر اینگونه تعبیر شد که گویا پکن اقدامی تلافی جویانه علیه اتاوا انجام داده است.

دادگاهی در آوریل ۲۰۱۹ یک تبعه کانادا را به اتهام قاچاق مواد مخدر محاکمه و به اعدام محکوم کرد. در ژانویه همان سال، تبعه دیگر کانادا که ابتدا به ۱۵ سال زندان محکوم شده بود به اعدام محکوم شد. این فرد که پیش از این در کانادا به جرم قاچاق مواد مخدر محکوم شده بود، بر بیگناهی خود تأکید کرد و گفت که برای گردش به چین آمده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش یک شهروند از وضعیت بیروت پس از وقوع انفجارگزارش یک ایرانی ساکن لبنان از وضعیت بیروت: شدت انفجار به حدی بوده که حتی بخش‌هایی از ضاحیه هم آسیب دیده با توجه به نشت مواد سمی پس از انفجار،از مردم خواسته شده از خانه‌های خود خارج نشوند نگرانی مردم این است که این انفجار، تیر خلاصی بر اقتصاد لبنان باشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برخورد مدیر جدید شهروند و واکنش خبرنگاران این روزنامه در فضای مجازی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رسانه‌ها به نقل از یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: در انفجار بیروت دست‌کم یک شهروند آمریکایی جان باخته استرسانه‌ها به نقل از یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: در انفجار بیروت دست‌کم یک شهروند آمریکایی جان باخته است گزارش‌ها حاکی است که در انفجار بزرگ روز سه‌شنبه ۱۴ مردادماه در بیروت تا کنون دست کم ۱۳۷ نفر جان‌باخته و بیش از پنج هزار نفر نیز زخمی شده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نجات سرنشینان خودرو از کام سیلاب سرکش در چیناین خودرو طعمهٔ سیلاب خروشانی شده بود که روز سه‌شنبه، در اثر توفان، در گردنهٔ ژین‌هوایِ استانِ غربی چین پدید آمده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مطهری: علت سکوت ایران در برابر جنایات چین نیاز اقتصادی است | DW | 05.08.2020علی مطهری می‌گوید مسئولان ایران به دلیل نیاز اقتصادی چشم بر 'ظلم آشکار' چین به مسلمانان منطقه سین‌کیانگ بسته‌اند. او این سخنان را به نقل از یک مدیر ارشد وزارت خارجه جمهوری اسلامی مطرح کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رئیس سازمان پدافند موشکی آمریکا: تهدیدات موشکی روسیه، چین، کره شمالی، و ایران افزایش یافته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »