چین، ایران و کره شمالی به دنبال ائتلافِ ضد یکجانبه‌گرایی در سازمان ملل متحد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«این به اصطلاح دوستان اغلب کشورهایی هستند که خود بیشترین تلاش را برای نقض منشور سازمان ملل متحد به خرج داده‌اند.»

به گفته این دیپلمات اروپایی «شاید بهتر باشد که این کشورها احترام به حقوق بشر و آزادی‌های سیاسی را ابتدا از خود شروع کنند.»

در بخشی از یادداشت گروه یاد شده آمده است: «جهان شاهد توسل فزاینده به یکجانبه‌گرایی است که با رویکرد و سیاست‌های انزواطلبانه و خودسرانه از جمله تحمیل اقدامات یکجانبه اجباری یا خروج از توافق نامه‌های مهم و نهادهای برجسته مبتنی بر چندجانبه‌گرایی برجسته شده است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جو بایدن: برنامه‌های هسته‌ای ایران و کره شمالی تهدیدی جدی علیه امنیت آمریکا و جهان استجو بایدن، رییس‌جمهوری آمریکا، در اولین سخنرانی خود در کنگره برنامه‌های هسته‌ای ایران و کره شمالی را تهدیدی جدی برای امنیت جهانی خواند و تاکید کرد آمریکا به همراهی متحدان خود از راه‌های دیپلماتیک با این تهدیدها برخورد می‌کند. این حرف نمیشه، هروقت قید مذاکره را زد، اون موقع به تهدید بودن ایمان داره. نه‌_به‌_جمهوری‌_اسلامی یکی به این آلزایمری بگه دفعه دیگه خواستی تحریم برداری یادت یه این حرفت باشه کودن خرفت 🤨 چقد شما خوبین اگه نبودین چی میشد؟
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

'ایران فروشی نیست'؛ اعتراضات مردمی به قرارداد ایران و چین | DW | 30.03.2021روز نهم فروردین مردم در برخی از شهرهای ایران به خیابان آمدند تا اعتراض خود را به قرارداد همکاری ۲۵ ساله ایران و چین ابراز کنند. در تهران این تجمع مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی برگزار شد. کاش این تجمع گسترده تر و روز هفتم فروردین اتفاق می افتاد. عههههه چه زیاد اکثریت مطلق😂 نه_به_قرارداد_۲۵_ساله نه_به_جمهوی_اسلامی ترکمنچای_چینی خامنه‌ای_گوه_خورد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بنی صدر: توافق 25 ساله ایران و چین خیانت بزرگ به مردم ایران است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش ایران به نگرانی بایدن از توافق ایران و چینعلی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی، به اظهار نگرانی جو بایدن، از امضای توافق 25 سال ایران و چین واکنش نشان داد. او گفت: «امضای سند نقشه راه همکاری راهبردی ایران و چین بخشی از سیاست مقاومت فعال است.» قرارداد_۲۵_ساله_با_چین العربیه_فارسی: رژیم خامنه‌ای فرهنگ لغتی ساخته که تمامی مفاهیمی که مظهر عزت و غرور و شرف ما بود را تغییر داده! وادادگی: مقاومت فعال ! مدافع وطن: مدافع حرم(بیت) تایید فساد خامنه‌ای: بصیرت دروغ: تقیه و خدعه دزدی و تجاوز: جهاد و... و بخشی از بی عرضگی و وطن فروشی و بی شرف بودنتون مرتیکه قرمساق
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بلینکن: فعلا با آزادسازی پول های ایران در کره جنوبی موافقت نمی کنیمبلینکن: فعلا با آزادسازی پول‌های ایران در کره‌جنوبی موافقت نمی‌کنیم وزیر امور خارجه آمریکا گفت که کشورش تا زمانی که ایران به پایبندی به تعهداتش به توافق هسته‌ای بازنگردد، با آزادسازی پول‌های بلوکه شده ایران در کره‌جنوبی موافقت نخواهد کرد. هر ريال که آزاد بشه سرکوب و جنگ افروزی و زیاده خواهی آیت الله بیشتر میشه مگه نمی‌گفتند که بایدن با بقیه فرق داره پس چی شد؟ آقای رئیس جمهور در تمام جلسات هیئت دولت از آمریکا درخواست میکنه که به برجام برگرده، تا کی قراره ایران تحقیر بشه؟ کاش به جای التماس یه کم تهدید کنند واکنش ظریف به اظهارات اخیر بلینکن ظریف در پیامی توییتری به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا درباره عدم تمایل آمریکا به موافقت با آزادسازی پول‌های بلوکه شده ایران در کره جنوبی، واکنش نشان داد و آن را در راستای سیاست فشار حداکثری دولت دونالد ترامپ تلقی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »