چگونگی اخذ جریمه‌های کرونایی/ کسر جریمه از یارانه یا ثبت در شماره ملی

19/07/1399 08:21:00 ب.ظ

جزئیات اعمال جریمه برای رعایت مقرارت پیشگیری از شیوع کرونا

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت به تشریح شیوهاخد جریمه‌های کرونایی پرداخت و گفت: این جریمه‌ها یا از یارانه افراد متخلف کسر می‌شود و یا بر کارت ملی آنها اعمال می‌شود. وی درباره نحوه جریمه افرادی که در خیابان‌ تردد میکنند و شاید شاغل نباشند، ادامه داد: این افراد از طرق مختلف حتی بدون آنکه خودشان درجریان باشند و بدون گرفتن کارت ملی و شماره ملی، با روش‌هایی از سوی نیروی انتظامی جریمه میشوند و میزان جریمه پس از...

وی درباره نحوه جریمه افرادی که در خیابان‌ تردد میکنند و شاید شاغل نباشند، ادامه داد: این افراد از طرق مختلف حتی بدون آنکه خودشان درجریان باشند و بدون گرفتن کارت ملی و شماره ملی، با روش‌هایی از سوی نیروی انتظامی جریمه میشوند و میزان جریمه پس از تشخیص هویت می‌نشیند. ممکن است فرد فرد در جایی شاغلنباشد که جریمه از حقوقش کسر شود و یا در ابتدا جریمه را نپردازد اما، این بدهی در هویت و کارت ملی فرد نشسته است و در هرمرحله‌ای که بخواهد خدمتی دریافت کند قابل وصول خواهد بود.

فرهادی افزود: راه دیگر وصول جریمه‌ها نیز می‌تواند نشستن جریمه‌ها در سیستم دریافت یارانه‌ها باشد به این صورت که پس از اعلام نیروی انتظامی میزان جریمه‌ی فرد توسط بانک کسر می‌شود. وی با تاکید بر عدم برخورد فیزیکی نیروی انتظامی با مردم در خیابان‌ها برای جریمه‌ی نزدن ماسک، اظهار کرد: این جریمه برای تعداد انگشت شمار افرادی اعمال می‌شود زیرا عموم مردم تابع نظم و رعایت نکات بهداشتی هستند و جریمه‌ها چیزی نیست که قرار باشد به ضرر مردم باشد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

واین در حالی است که افسر چهار راه از مردم تقاضای ماسک اضافه می کند چون خوش ندارد

محمود فکری؛ برای زنده ماندن یا برای زندگی؟

۲۵ روز تا انتخابات آمریکا؛ در آخرین نظرسنجی‌ها ترامپ برنده است یا بایدن؟هر چند نظرسنجی‌های ملی می‌تواند نشاندهنده تاثیر رویدادهای اخیر (برگزاری اولین مناظره انتخاباتی و ابتلای نامزد جمهوریخواهان به کرونا) بر روی گرایش رای‌دهندگان باشد اما در انتخابات آمریکا نتیجه رای‌گیری در ایالت‌های کلیدی تعیین‌کننده خواهد بود. نتیجه نظرسنجی‌ در این ایالت‌ها بیانگر چیست؟ ترامپ اصولا انتخاب شده هست ... اگر جریان کرونا تغییر بده سیستم انتخاباتی آمریکا یا همان الکترال کارتها لزوما ربطی به تعداد نفرات بیشتر ندارد .و الکترالها می‌توانند بر خلاف رای و نظر مردم انتخاب چند صد میلیونی مردم را ابطال کنند و کاندید بازنده را پیروز انتخابات کند .. اگر جنتی ما خانم نانسی بزاره به حول چراغ قوه الهی ترامپ حتما برنده است. ما هم اینجا درگیر جنتی ها و ... هستیم

آمریکا برای اطلاعات منجر به دستگیری و یا محکومیت یک شهروند ونزوئلا تا سقف پنج میلیون دلار پاداش تعیین کرد🔺آمریکا برای اطلاعات منجر به دستگیری و یا محکومیت یک شهروند ونزوئلا تا سقف پنج میلیون دلار پاداش تعیین کرد ⚡️ آمریکا برای اطلاعات منجر به دستگیری و یا محکومیت سامارک هوزه لوپز بِلّو به اتهام مشارکت در جرائم سازمان یافته پنج میلیون دلار پاداش می‌پردازد به کیرم که به کلفتی گردن همین مرتیکه س باید بکنمش تو کص خواهر و مادرش و هر ک خواهان نابودی ایرانه کیرم و voa یک کشور یا شرکت و موسسه ای باید برای دستگیری یا محکومیت این گردن کلفت تروریست که طرّاح ترور شهید قاسم سلیمانی بوده است جایزه تعیین کند! شما خودتان تروریست و فاسد هستید،چطور برای دیگران تکلیف تعیین می کنید؟!

الزام استفاده از ماسک از درب منازل از فردا / تمدید محدودیت های کرونایی در پایتختاستاندار تهران از الزام استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا و تمدید محدودیت های کرونایی خبر داد.

کرونا در ایران؛ جریمه‌های ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومانی در انتظار متخلفان کرونایی

بیش از 8 میلیون بیمار کرونایی در جهان تحت درمان قرار دارند