چگونه از دست رفتن اینستاگرام کسب و کارهای کوچک را نابود می‌کند؟

29/05/1398 05:36:00 ب.ظ

در سال‌های اخیر تعداد زیادی از کسب و کارهای کوچک در کشورهای مختلف جهان از طریق اینستاگرام خود را به مشتریان رسانده‌اند؛ در ایران هم با افزایش محبوبیت این شبکه اجتماعی بر تعداد این گونه کسب و کارهای آنلاین افزوده شده است. در بعضی موارد این کسب و کارهای کوچک تنها محل امرار معاش بوده و غفلت از محافظت از آن تاوان سنگینی برای صاحب حساب کاربری داشته است.

در سال‌های اخیر تعداد زیادی از کسب و کارهای کوچک در کشورهای مختلف جهان از طریق اینستاگرام خود را به مشتریان رسانده‌اند؛ در ایران هم با افزایش محبوبیت این شبکه اجتماعی بر تعداد این گونه کسب و کارهای آنلاین افزوده شده است. در بعضی موارد این کسب و کارهای کوچک تنها محل امرار معاش بوده و غفلت از محافظت از آن تاوان سنگینی برای صاحب حساب کاربری داشته است. شروع کسب و کار او در دنیای مجازی از توئیتر شروع شد و با استقبال از طراحی‌های او در این فضا، تصمیم به راه‌اندازی یک مغازه آنلاین در اینستاگرام گرفت.

BORESA KOTOMAH لباسهایی که بری کوتوما طراحی کرده بود را افراد مشهوری نظیر بازیگران سینما، خواننده‌ها، مدل‌ها، رقصنده‌ها و افراد تاثیرگذار (اینفلوئنسرها) پوشیده بودند

شهرت این کاربر روز به روز دهان به دهان چرخید و به اشتراک گذاشتن لباس‌های او در شبکه‌های مختلف اجتماعی در این راه به او کمک کرد؛ اما به یکباره همه چیز از دست رفت. اینستاگرام در ایمیلی که بعد از حذف کردن حسابش ارسال کرده بود به این طراح گفته بود او بعضی قوانین فعالیت در این فضا را"نقض" کرده، قوانینی که به گفته اینستاگرام کاربر می‌دانسته نباید انجام دهد.

حذف این کسب و کار برای او به معنی از دست رفتن کل درآمد بود و ادامه زندگی این زن ۲۳ ساله را با مشکلات جدی روبرو کرده بود. حذف حساب کاربری او باعث شد برای دو ماه طراحی لباس را به کلی کنار بگذارد و به دنبال شغل‌های دیگر باشد. headtopics.com

او در ماه ژانویه امسال حساب دوم اینستاگرام خود را راه‌اندازی کرد و به تدریج به زندگی قبلی خود بازگشت.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

راهکار جلوگیری از رشوه‏‎‎‎‎‎‎‎خواری و اختلاس در کشور / پول در کشور گم می‎‎‎‎شودنایب رئیس مجلس گفت: همیشه از زمین‌خواری، قاچاق، رشوه، اختلاس و رانت شکایت می‌کنیم ولی تا به امروز هیچ کاری نتوانسته‌ایم بکنیم در حالی که این مشکلات فقط یک راه‌حل دارد و آن سیستم داده است.

هفته هنر و فرهنگ با صدای بیضایی از دور، نوای دف از نزدیکهفته‌ای که در فرهنگ و هنر گذشت، شادی دف زنان و آواز کردی و فارسی و عربیشان، مردم را در میدان بزرگ سنندج به شادی کشاند، اما رقص کارگران پتروشیمی ماهشهر، اعتراض امام جمعه را در پی آورد.

آمریکا پس از خروج از پیمان موشکی با روسیه یک موشک کروز را آزمایش کردپنتاگون در بیانیه‌ای اعلام کرد که این آزمایش روز یکشنبه گذشته در جزیره سن نیکلاس ایالت کالیفرنیا انجام شد و این موشک پس از طی مسافتی بیش از ۵۰۰ کیلومتر به هدف خود اصابت کرد.

بازداشت یکی از افراد نزدیک به البغدادی در الانباروزارت دفاع عراق یکی از افراد نزدیک به سرکرده گروه تروریستی داعش را در الانبار بازداشت کرد.

اگر از شوهر بدرفتارم شکایت کنم باید در خیابان بمانم، چکار باید بکنم؟

موزیک ویدئوی «افشین» خواننده پاپ ایرانی در حمایت از حقوق حیوانات با هنرنمایی یک سگ اوکراینیموزیک ویدئوی «افشین» خواننده پاپ ایرانی در حمایت از حقوق حیوانات با هنرنمایی یک سگ اوکراینی این کلیپ با رویکردی طنزآمیز گوشه هایی از ماجراهای زندگی افشین و رابطه گرم و صمیمی میان او و سگ خانگیش را به تصویر می کشد.