چگونه تیک‌تاک باعث شهرت جهانی یک سبک موسیقی شد؟

02/12/1400 04:00:00 ب.ظ

سبک فونک که با تیک‌تاک به شهرت رسید، با ضرباهنگی حماسی تأثیر بسیاری بر کاربران شبکه‌های اجتماعی گذاشته است. این سبک در سال ۲۰۱۲ از ترکیب موسیقی الکترونیک و هیپ‌هاپ به وجود آمد.

سبک فونک که با تیک‌تاک به شهرت رسید، با ضرباهنگی حماسی تأثیر بسیاری بر کاربران شبکه‌های اجتماعی گذاشته است. این سبک در سال ۲۰۱۲ از ترکیب موسیقی الکترونیک و هیپ‌هاپ به وجود آمد. نسخه چاپی اغلب ما کم و بیش ویدئوهای تیک‌تاک را در شبکه‌های مختلف اجتماعی دیده‌ایم و با آن آشنایی داریم. بیشتر این ویدئوها توسط قشر جوان و با انگیزه‌های مختلف ساخته می‌شوند و بخشی از جریان اجتماعی و یا فرهنگی انسان مدرن شده‌اند.

ویژگی اصلی این ویدئوها ترکیب موسیقی با تصویر است و هر کاربر موزیکی را برای ویدئوی شخصی خود انتخاب می‌کند. در عین حال بیشتر افراد الگوی مشترکی را در انتخاب موزیک خود دنبال می‌کنند که این موضوع باعث شهرت جهانی یکی از سبک‌های جدید دنیای موسیقی شده است.

سبک فونک که با ضرباهنگی حماسی تأثیر بسیاری بر کاربران شبکه‌های اجتماعی گذاشته است. این سبک در سال ۲۰۱۲ از ترکیب موسیقی هیپ‌هاپ با موسیقی الکترونیک به وجود آمد. فونک بیشتر مدیون سبک ممفیس‌رپ، یکی از شاخه‌های هیپ‌هاپ در غرب آمریکاست. headtopics.com

فونک منظورتون همون funk هستش؟

هنگام رانندگی موسیقی گوش می‌کنید؟ این پژوهش مخصوص شماست فضای غالب ممفیس‌رپ، تاریک و زیرزمینی است و این فضاسازی در سبک فونک هم دیده می‌شود. این ویژگی‌های فونک باعث شد تا این سبک به سبک مورد علاقه طرفداران ماشین‌های اسپورت خیابانی در آمریکا، ژاپن و روسیه تبدیل شود.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ مقامات ارشد ارتش اوکراین به دنبال گلوله‌باران به پناهگاه رفتندلحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ مقامات ارشد ارتش اوکراین به دنبال گلوله‌باران به پناهگاه رفتند بیشتر بخوانید🔽 نظر به تجربه از دیدگاه ذهنی و عملی طرف امپریالیسم را گرفتن به نفع هیچ یکی از کشور های اروپایی نبوده و نخواهد بود.. تجربه نشان داده است.

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ ماکرون تا ساعاتی دیگر با پوتین گفتگو می‌کندآمریکا با تکرار ادعای خود تاکید می‌کند که «هر لحظه» احتمال حمله روسیه به اوکراین وجود دارد. به گفته واشنگتن روسیه ۱۵۰ هزار نظامی خود را در مرز با اوکراین مستقر کرده است. ماییدن گارو بابا 🙄 هی حمله میکنه، نه نمیکنه! ماکرون همین چند روز پیش با پوتین دیدار و گفتگو کرد!

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ ماکرون طی ساعات آینده با بایدن و شولتس گفتگو می‌کندنخست‌وزیر بریتانیا می‌گوید اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد که روسیه نه تنها از شرق بلکه از شمال و به واسطه بلاروس نیز به اوکراین حمله خواهد کرد تا کی‌یف را محاصره کند. نصف اکراین رو بخشید؟؟

با وجود تشدید تنش‌ها در شرق، شهروندان اوکراین به پایداری صلح امیدوارندبا وجود تشدید تنش در مرزهای شرقی اوکراین و هشدار نسبت به وقوع قریب‌الوقوع جنگ، بسیاری از شهروندان ماریوپول و کی‌یف همچنان امیدوارند درگیر یک مخاصمه مسلحانه نشوند. In god we trust❤️

بنت: توافق با ایران به خشونت بیشتر در خاورمیانه منجر می‌شود | DW | 21.02.2022نفتالی بنت نخست وزیر اسرائیل گفته توافق ایران و آمریکا برای احیای برجام در حال شکل‌گیری و ضعیف‌تر از توافق اولیه است و به خشونت بیشتر در خاورمیانه منجر می‌شود. Woooow 🤣🤣🤣🤣🤣 نفتعلی از این حرف ها زیاد میزند بااین کارهایی که اسرائیلی ها دارند همه جای دنیا انجام میدن برای اثبات خودشون!!!!! یه وقتهایی میگم دم هیتلر گرم!!!

سفر خاخام اسرائیلی به ایران؛ رسانه‌های حکومتی: برای «عادی‌سازی روابط با اسرائيل» در عربستان بود🔺 خاخام یعقوب یسرائیل هرتزوگ که قبلاً به دلیل تلاش برای تأسیس جامعه یهودی در عربستان سعودی خبرساز شده بود، به تازگی به ایران رفت و با اعضای جامعه یهودیان در ایران ملاقات و از اماکن یهودی در کشور بازدید کرد. ⬇ بیشتر بخوانید: پشت پرده آخوند و اسرائیلی با هم داداشن فقط مردم ایران قربانی این تبانیهای پشت پرده اند جامعه یهودی از هر نظر از جوامع مسلمان سر بوده اند. تعصبات دینی، تاریخ یکتاپرستی، حجاب، سنگسار، تلاش، اتحاد، و ... غیر از دروغ و خدعه و نیرنگ و فریب و پدرسوختگی و دزدی و زالو صفتی روحانیت ۰ تمام تحرکات یهودیان بویژه صهیونیست ها زیر زره بین ایران عزیز است