چگونه خانواده‌‌ای قدرتمند به نماد شکاف سیاسی در آمریکا تبدیل شد - BBC News فارسی

15/06/1399 07:29:00 ق.ظ

چگونه خانواده‌‌ای قدرتمند به نماد شکاف سیاسی در آمریکا تبدیل شد

یکی از اعضای خانواده کانوی مشاور سابق ترامپ است، یکی دیگر فعال سیاسی سرشناس و دیگری ستاره شبکه‌های اجتماعی. با این اوصاف انتظار می‌رود اوضاع برای این خانواده خوب پیش برود. اما در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر، آن‌ها به نمادی از شکاف سیاسی موجود در کشور تبدیل شده‌اند. 'بازنده بی‌احساس' توضیح تصویر، جورج کانوی، همسر کلی‌ان یکی از افرادی است که دل خوشی از نحوه عملکرد...

'بازنده بی‌احساس' توضیح تصویر، جورج کانوی، همسر کلی‌ان یکی از افرادی است که دل خوشی از نحوه عملکرد رییس جمهور ندارد. ترامپ به طور کاملا علنی در صفحه توییتر خود به جورج حمله کرد و او را "بازنده‌ بی‌احساس" و "شوهری از جهنم" خطاب کرد.

George Conway, often referred to as Mr. Kellyanne Conway by those who know him, is VERY jealous of his wife’s success & angry that I, with her help, didn’t give him the job he so desperately wanted. I barely know him but just take a look, a stone cold LOSER & husband from hell!

March 20, 2019 ترامپ علاوه بر این ظاهر جورج را هم مسخره کرده و مدعی شده او از این که نتوانسته در وزارت دادگستری آمریکا مقام بالایی بگیرد، شاکی است. اما این بار کلی‌ان برای دفاع از همسرش وارد میدان شد و صحت حرف‌های رییس جمهور را رد کرد. headtopics.com

' زندگی‌ام را خراب کرد' توضیح تصویر، دختر کلی‌ان و جورج بعد از انتشار مجموعه‌ای از ویدیوهای احساسی در تیک‌تاک طی چند هفته گذشته،‌ در توییتر خود نوشت شغل مادرش زندگی او را خراب کرده است.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

دغدغه‌های ایران فردا ضرورت توسعه انگیزه‌های میهن‌دوستی | سید‌مصطفی هاشمی‌طبا

به خاطر دارم در اوایل پیروزی انقلاب، موضوع میهن‌دوستی، فرعی بر اهداف انقلاب تلقی می‌شد و حتی وقتی اساسنامه کمیته ملی المپیک به بزرگی که بعدها شهید شد ارائه شد، او از به‌کار‌بردن لفظ «ملی» انتقاد کرد و آن را نپذیرفت و حتی در طول یک یا دو دهه سرود معروف «ای‌ ایران» به‌نوعی بایکوت شد و برخی بزرگان سرود معروف «ما گل‌های خندانیم، فرزندان ایرانیم، ما سرزمین خود را مانند جان می‌دانیم» را برنمی‌تافتند. در همان حال، آرمان فلسطین و آزادی سرزمین فلسطین و قدس بحق ازجمله اهداف انقلاب اسلامی قرار گرفت و از همین رهگذر برکات و نیز زیان‌هایی متوجه انقلاب و کشورمان شد. در آن‌ موقع، چگونگی ارتباط آرمان آزادی فلسطین با سرزمین مادری‌مان تحلیل نشد. سؤال نشد که آرمان آزادی فلسطین به چه چیز بازمی‌گردد؟ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

وزیر خارجه آمریکا: آزادی برخی از زندانیان سیاسی بحران سیاسی در ونزوئلا را رفع نمی‌کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

آمار ابتلا به کرونا در آفریقا به بیش از1 میلیون و 281 هزار نفر رسید

ثبت بیشترین موارد ابتلای روزانه به کرونا در انگلستان در 97 روز گذشته

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار و 288 نفر رسید

تبدیل مانش به مدیترانه ؛ نجات بیش از پنجاه پناهجو در کانال مانش در دو روز گذشتهنیروهای گارد ساحلی فرانسه نزدیک به شصت پناهجویی که در دو روز چهارشنبه و پنج شنبه قصد عبور از کانال مانش برای ورود به خاک بریتانیا داشتند را در دریا بازداشت کردند.

حضور جنجالی پلوسی در آرایشگاه؛ رئيس مجلس نمایندگان آمریکا: به «دام» افتادمرئيس دموکرات مجلس نمایندگان ایالات متحده: «تازه موهایم را شسته بودند، من وقتی موهایم را می‌شویم ماسک نمی‌زنم. آیا شما هنگام شستشوی موهایتان از ماسک استفاده می‌کنید؟»