چگونه برنامه هسته‌ای ایران با تصاویر و هوش مصنوعی ردیابی می‌شود؟

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چگونه برنامه هسته‌ای ایران با تصاویر و هوش مصنوعی ردیابی می‌شود؟ العربيه_فارسى

»، این تحلیل‌ نشان می‌دهد که ایران قادر خواهد بود توانایی غنی‌سازی اورانیوم را با وجود عقب‌گردهایی که مقامات ایرانی علت آن را «خراب‌کاری‌» می‌دانند، بازسازی کرده و گسترش دهد.تسهیلات جدید که تحلیلگران این مرکز برای اولین بار در ماه دسامبر امسال برای «نیویورک تایمز» افشا کردند، درست در جنوب تاسیسات موجود در نطنز واقع شده است، و در اعماق یک کوه در حال ساخته‌شدن است تا از دید ماهواره‌ها و حملات هوایی در امان باشد.

آلیسون پوچیونی، پژوهشگر «مرکز امنیت و همکاری بین‌المللی»، گفت: «تجزیه و تحلیل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی به ما کمک می‌کند تا بتوانیم به طور دقیق‌تری بدانیم که کارگران در چه زمانی کجا بوده‌اند.» برنامه شناسایی اشیاء «اوربیتال اینسایت»، با برداشتن 84 تصویر ماهواره‌ای از وسایل نقلیه در حال حرکت در محل بین ماه مه 2018 و مه 2021، اطلاعات جالبی درباره فعالیت‌های فعلی و آینده تاسیسات هسته‌ای نطنز ارائه کرده است.

پوچیونی گفت که ساخت سالن جدید نشان می‌دهد که ایران «سخت تلاش می‌کند تا توانایی غنی‌سازی هسته‌ای خود را حفظ کند» و «در حال تقویت توانایی‌های تسلیحات هسته‌ای خود است».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر دفاع اسرائیل درباره برنامه هسته‌ای ایران با مقامات فرانسه گفت‌وگو کردوزیر دفاع اسرائیل درباره برنامه هسته‌ای ایران با مقامات فرانسه گفت‌وگو کرد فرانسه یکی از سه کشور اروپایی درگیر در مذاکره غیرمستقیم بین تهران و واشنگتن برای احیای برجام است. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعلام آمادگی آمریکا برای از سرگیری مذاکرات هسته‌ای؛ بلینکن: توپ در زمین ایران استآنتونی بلینکن ، وزیر امور خارجه ایالات متحده روز پنجشنبه با تاکید بر «آمادگی کامل» واشنگتن برای ادامه مذاکرات با ایران تصریح کرد که گفتگوهای هسته‌ای با این کشور «نمی‌تواند به طور نامحدود ادامه داشته باشد.» عراقچی ک ظهری گفته بود توپ در زمین آمریکا ست Reminder date: Before the Iranian talks with 5 + 1, which led to the 2015 agreement. Mr. Khamenei told the fans to negotiate with the West: Do not negotiate, but I do not trust the West. Prophet Ali was also forced to negotiate in the war of Safin. یادآوری تاریخ: قبل از مذاکرات ایران با 5 + 1، که منجر به توافق سال 2015 شد. آقای خامنه‌ای به طرفداران گفت: برای مذاکره با غرب: مذاکره میکنید اشکال ندارد ، اما من به غرب اعتماد ندارم. حضرت علی نیز مجبور شد در جنگ صفین مذاکره کند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پایان کار فرزانه فصیحی در المپیک ۲۰۲۰/ دونده ایران پنجاهم شدپایان کار فرزانه_فصیحی در المپیک ۲۰۲۰ فرزانه فصیحی تنها زن دونده ایران در المپیک توکیو امروز، در گروه سوم مرحله مقدماتی دوی ۱۰۰ متر زنان با ثبت زمان ۱۱.۷۹ ثانیه در جایگاه هشتم گروه خود قرار گرفت و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند دمش گرم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

موافقت مجلس ایران با اجرای آزمایشی طرح محدود کردن اینترنت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سهم اینستاگرام از خریدوفروش اینترنتی در ایران چقدر است؟فردیس، رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران، گفته طبق آمار رسمی در پایان سال 1399 روزانه نزدیک به 400 هزار خریدوفروش روی شبکه‌هایی مثل تلگرام و اینستاگرام انجام می‌شود.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

طرحی که ایران را حذف می‌کندرییس جامعه گردشگری الکترونیک طرح موسوم به صیانت از حقوق کاربران اینترنت را در تضاد با پروژه مقابله با «ایران‌هراسی» دانست و گفت: با اجرای این طرح، ایران را حذف می‌کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »