چه‌طور می‌توانم از فردی که ویدیوی خصوصی‌ام را منتشر کرده شکایت کنم؟

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

مدتی پیش ویدیویی از من در حالی که با چند نفر ازدوستانمان شوخی‌های خودمانی می‌کنیم در اینترنت منتشر شده است.شوهرم ویدئو را دیده و موضوع مشکل ساز شده است. چطور می‌توانم کسی را که ویدئو را پخش کرده شناسایی کرده و از او شکایت کنم؟ سوال_جواب_حقوقی پاسخ:

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مدتی پیش متوجه شدم ویدیویی از من در حالی که با چند نفر ازدوستانمان شوخی‌های خودمانی می‌کنیم در اینترنت منتشر شده است. شوخی‌ها کمی جنبه جنسی دارد. این ویدئو حدودا ۵ سال قبل گرفته شده و من بعد آن ازدواج کردم. شوهرم هم ویدئو را دیده و این موضوع مشکل ساز شده است. چطور می‌توانم کسی را که ویدئو را پخش کرده شناسایی کرده و از او شکایت کنم؟ این نکته را بگویم که خاطرم هست چه کسی فیلم را گرفته است.

خدمتتان عرض شود که پخش تصاویر خصوصی افراد مطابق قانون کسانی که در امور سمعی بصری فعالیت غیرمجاز می‌کنند و همچنین قانون جرایم رایانه ای جرم است. شما باید از طریق دادسرا شکایت کنید. بازپرس مساله را به پلیس فتا ارجاع داده و آنها تحقیقات لازم را انجام می‌دهند. در مورد شخصی که ویدئو را گرفته عرض شود ایشان می‌تواند سرنخی باشد گرچه به صرف گرفتن ویدئو نمی‌توان گفت ایشان آن را پخش کرده است زیرا ممکن است تلفن ایشان به شخص دیگری منتقل شده باشد یا شخص دیگری با دسترسی به تلفن او آن ویدئو را منتشر کرده باشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چه‌طور می‌توانم پولی که برای گرفتن اقامت به یک موسسه مهاجرتی کلاهبردار دادم پس بگیرم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

۳ ماه بی‌خبری از بازداشت شهروندان کُرد؛ چه‌طور پی‌گیری کنیم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دیه غیرمسلمانان چه‌طور محاسبه می‌شود و چقدر است؟در تصادفات دیه برابره در غیر تصادف نه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دستگیری سردار قلابی خنثی کننده بمب در تهراندستگیری سردار قلابی‌خنثی کننده بمب در تهران ماموران پلیس امنیت تهران بزرگ فردی را که اقدام به جعل مهر مجلس خبرگان رهبری کرده و خودش را از سرداران تیم چک و خنثی‌سازی بمب معرفی کرده بود، دستگیر کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »