چه کسانی با چه عملکردی در پی عزل موقت عزیزی خادم هستند؟ (گزارش ویژه)

25/11/1400 10:05:00 ق.ظ

برخی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به دنبال عزل رئیس این فدراسیون هستند ولی باید دقت کرد که پشت پرده این ماجرا چیست؟

برخی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به دنبال عزل رئیس این فدراسیون هستند ولی باید دقت کرد که پشت پرده این ماجرا چیست؟ کسی نافی این نیست که هیات رئیسه فدراسیون های ورزشی باید فعال باشند و پرسش گری را در دستور کار قرار دهند.

آن ها قرار نیست که چندماهی یک بار در یک جلسه بی فایده حاضر باشند و میوه نوش جان کنند و بروند تا جلسه بعد! اما باید مبنا و معیاری دقیق هم برای پرسشگری آن ها وجود داشته باشد. این همان حلقه مفقوده ای است که در این یادداشت بیشتر به کنکاش آن می پردازیم.

احتمالا نام اعضای هیات رئیسه که خواهان عزل موقت رئیس فدراسیون هستند را شنیده اید. 1- احسان اصولی صفار اصولی پس از ناکامی در ریاست کمیته استان ها به سراغ فوتسال رفت. اما در رای گیری مخفی اعضا برای پست ریاست این کمیته هم قافیه را به مهرداد سراجی واگذار کرد و به ناچار سر از کمیته بازاریابی و تلویزیون درآورد.

بی تردید محقق نشدن وعده درآمدزایی فدراسیون فوتبال در 11 ماه گذشته به اصولی صفار برمی گردد. چرا که مسئولیت مستقیم جذب منابع مالی و عقد قرارداد بر عهده این کمیته است و آن طور که ماده 53 اساسنامه فدراسیون می گوید، باید راهبردهای بازاریابی و تلویزیون جدید را تجزیه و تحلیل کند و به هیات رئیسه بدهد. headtopics.com

پدرم_را_به_خانه_برگردان ظلم_بس_است

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

قتل تاجر قبرسی چه ارتباطی با 'دولت پنهان' ترکیه دارد؟ - BBC News فارسیقتل تاجری به نام خلیل فلیالی در قبرس شمالی باعث مطرح شدن ادعاهایی درباره رابطه او با 'دولت پنهان' ترکیه شده است. گفته شده سه نفر از جمله یک مامور سابق پلیس بازداشت شده‌اند. رسانه‌های اپوزیسیون این قتل را با ماجرای یک تصادف در سال ۱۹۹۶ در ترکیه مقایسه کرده‌اند که باعث افشای روابط میان سیاستمداران و باندهای جرایم سازمان‌یافته شد. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

از قتل‌های ناموسی پنهان چه می‌دانیم؟

در چه کشورهایی واکسیناسیون علیه کرونا اجباری است؟ | DW | 12.02.2022مجادله درباره اجباری شدن موردی واکسیناسیون در آلمان ادامه دارد اما چند کشور دریافت واکسن کرونا را اجباری کرده‌اند. در اتحادیه اروپا اتریش تنها کشوری است که در آن واکسیناسیون، جز در موارد استثنایی، اجباری است.

واکنش وزیر ورزش به درخواست عزل عزیزی‌خادم/ هیات‌رییسه طبق اساسنامه اقدام می‌کندواکنش وزیر ورزش به درخواست عزل موقت عزیزی خادم: *این موضوع را شنیدیم، هنوز به صورت رسمی به ما اعلام نشده است *هیات رییسه طبق اساسنامه اقدام می‌کند *به مجامع و اساسنامه‌‌ها احترام می‌گذاریم تا فدراسیون‌ها روی پای خود بایستند

اصلاحیه‌ی ماده ۵ بیمه کارگران ساختمانی چه شد؟ / وضع بدِ کارگران ساختمانی و به حاشیه راندنِ دائمِ آن‌هاحدود ۵۰درصد از حوادث ناشی از کار مربوط به کارگران ساختمانی است و این یعنی فاجعه؛ این فاجعه رخ می‌دهد اما هیچ‌کس هیچ کاری برای این کارگران انجام نمی‌دهد.

بریتانیا از بازداشت چندین شهروند خود توسط طالبان خبر داددولت بریتانیا شنبه 12 فوریه تایید کرد که تعدادی از اتباع این کشور در افغانستان در بازداشت طالبان هستند.به گزارش «خبرگزاری فرانسه»، به نقل از بیانیه وزارت پول میخوان