چهارمین صعود متوالی دلار؛ متوسط نرخ تیرماه به ۱۲۸۱۰ تومان رسید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نرخ فروش دلار در آخرین روز معاملات تیرماه به ۱۲ هزار و ۳۰۰ تومان افزایش یافت تا در مجموع متوسط نرخ دلار در داد و ستدهای یک ماه گذشته به بیش از ۱۲ هزار و ۸۱۰ تومان برسد.

با وجود ثبات نرخ فروش دلار در سامانه رسمی نظارت ارز، بازار آزاد تهران در جریان معاملات روز دوشنبه شاهد افزایش ۱۰۰ تومانی نرخ فروش دلار نسبت مبادلات روز یکشنبه بود.

نرخ فروش دلار آمریکا در سامانه سنا که روز یکشنبه با افزایش ۲۵۰ تومانی به ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان رسیده بود، در آخرین روز کاری تیرماه نیز بدون تغییر ماند تا این نرخ در ادامه صعود سه روز گذشته به بیش از ۱۲ هزار و ۳۰۰ برسد و تا ۱۲ هزار و ۳۵۰ تومان خریداری شود. بدین ترتیب متوسط نرخ فروش دلار در بازار آزاد تهران طی تیرماه به بیش از ۱۲ هزار و ۸۱۰ تومان رسید که نزدیک به ۸۰۰ تومان پایین‌تر از متوسط نرخ معاملات خردادماه بود.

طی خرید و فروش‌های روز دوشنبه هر قطعه تمام سکه طلا حدود ۴ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان قیمت خورد و هر یورو نیز بین ۱۳ هزار و ۸۲۰ تا ۱۳ هزار و ۸۶۰ تومان معامله شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کانسین در یک قدمی پیوستن به استقلال؛ از لیگ بلژیک در جمع آبی‌هاجانشین پاتوسی از برزیل می‌آید؛ کانسین در یک قدمی پیوستن به استقلال؛ از لیگ بلژیک در جمع آبی‌ها
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تظاهرات گسترده در مسکو در اعتراض به رد صلاحیت کاندیداهای مخالف | DW | 21.07.2019بیش از ۲۰ هزار نفر در دفاع از انتخابات آزاد به خیابان‌های مسکو آمدند و خواستار حضور کاندیداهای اپوزیسیون در انتخابات پارلمان محلی مسکو شدند. سازمان‌های غیردولتی از بازداشت چند نفر خبر داده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان حمله هوایی روسیه به بازاری در ادلب به 25 نفر رسیدشمار قربانیان حمله هوایی جنگنده‌های روسیه به بازاری در منطقه کاهش تنش ادلب سوریه به 25 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی اگر اردوغان نمرده بگو بیاد یه چی بگه تا تکلیف‌مون در مورد یکی از دیکتاتورهای خاورمیانه روشن بشه. شمار قربانیان غیرنظامی حملات امروز رژیم_اسد و روسیه در «منطقه کاهش تنش ادلب» به 38 تن رسید. تعداد قربانیان غیرنظامی حملات هوایی روسیه و رژیم_اسد در منطقه کاهش تنش ادلب به 50 نفر افزایش یافت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قطع خدمات موبایل در ولایت بلخ افغانستاندر پی حمله طالبان به دو ایستگاه فرستنده و گیرنده امواج تلفن در ولسوالی‌ چاربولک واقع در ولایت بلخ، تمامی شرکت‌های خصوصی ارائه دهنده خدمات تلفن موبایل وادار به قطع شبانه خدمات شان در مزارشریف و شبرغان شده‌اند. مسئولان محلی بلخ با این اقدام شرکت‌ها مخالفت کرده و تمامی خدمات آنها را مسدود کرده‌اند. در حال حاضر تنها شبکه موسوم به سلام که متعلق به دولت است، فعال است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

معترضان به لایحه استرداد متهمان به چین بار دیگر به خیابان‌های هنگ‌کنگ آمدند🔺معترضان به لایحه استرداد متهمان به چین بار دیگر به خیابان‌های هنگ‌کنگ آمدند ⚡️در حالی که رئیس اجرایی هنگ کنگ می گوید لایحه استرداد متهمان به چین «مرده» است،‌اما بار دیگر معترضان به این لایحه به خیابان‌های این دولت‌شهر آمدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

خالق مفهوم دهکده جهانی | DW | 21.07.2019۲۱ ژوئیه ۱۹۱۱؛ ۱۰۸ سال پیش در چنین روزی مارشال مک‌لوهان در ادمونتون در ایالت آلبرتای کانادا زاده شد. می‌گفت: «جهان امروز به خاطر رفت و آمد پرشتاب اطلاعات، به دهکده‌ای می‌ماند که در آن همه در عین فاصله‌های دور به هم نزدیک‌اند». روزشمار
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »