چهار متهم به نقض مقررات کووید در چین در انظار عمومی گردانده شدند

08/10/1400 09:00 ب.ظ

چهار متهم به نقض مقررات کووید در چین در انظار عمومی گردانده شدند جزئیات بیشتر🔽

این افراد متهمند که پس از بسته شدن مرزها برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا چند مهاجر را به طور غیرقانونی وارد چین کرده‌اند.با اینکه از سال ۲۰۱۰ میلادی چین «تنبیه و تحقیر در انظار عمومی» را ممنوع کرده بود اما از ماه اوت سال ۲۰۲۱ این مجازات برای کسانی که مقررات مبارزه با کووید را نقض می‌کنند در نظر گرفته شد.

با اینکه از سال ۲۰۱۰ میلادی چین «تنبیه و تحقیر در انظار عمومی» را ممنوع کرده بود اما از ماه اوت سال ۲۰۲۱ این مجازات برای کسانی که مقررات مبارزه با کووید را نقض می‌کنند در نظر گرفته شد. چین مقامات یک شهر را به دلیل شیوع دوباره کرونا مجازات می‌کند

از ابتدای شیوع کرونا در جهان چین مقررات به‌شدت سختگیرانه‌ای را برای جلوگیری از شیوع این ویروس وضع کرد. از این جمله می‌توان به بسته شدن مرزها و کنترل شدید مسافران ورودی به چین اشاره کرد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

اقدام بی‌سابقه سپاه پاسداران در حمله هوایی به مخالفان در داخل ایراندروغ_میگن_آمریکاست_دشمن_ما_همینجاست اینا شهروند معمولی بلوچ نبودن مزدوران عملیاتی وابسته سودی🇸🇦 بودن که همین چندروز پیش دو عضو سپاه رو ترور کردن و دیروز توسط سپاه قصاص صحرایی!! و در حمله پهپاد کشته شدن. بیش باد... از کی یک قاچاقچی مواد مخدر میشود مخالف جمهوری اسلامی؟! چرا به خودتان زحمت تحقیق نمیدهید؟ این از تریبون دادن به طالبان و این هم از فعال سیاسی نامیدن بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر سیستان و بلوچستان!

ند پرایس: پیشرفت‌هایی در وین حاصل شده استسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: *پیشرفت‌هایی در مذاکرات وین طی هفته‌ی اخیر حاصل شده است *هنوز برای گفتن این‌که پیشرفت در مذاکرات تا چه حد بنیادی است، زود است *ایران باید در زمینه برنامه هسته‌ایش خویشتن‌داری و در وین از خود فوریت نشان دهد

آیا صادرات کیوی به هند متوقف شده است؟آیا صادرات کیوی به هند متوقف شده؟ سرپرست دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی: مدت کوتاهی است که صادرات کیوی به هند متوقف شده قرار است در این خصوص با طرف هندی وارد مذاکرات شویم تصور داریم که شاید این برگشت خوردن‌ها ناشی از شیطنت‌های برخی از کشورها باشد

جایگاه‌های هوشمند شارژ خودرو در هلند امکان فروش برق باتری را به رانندگان می‌دهدبا اجرایی شدن یک طرح‌ پژوهشی، اگر راننده کاری با خودرو ندارند، می‌توانند برق ذخیره شده در باتری‌ها را به شبکه بازگردانند و پولش را بگیرد. این برق در باتری‌های دیگر ذخیره می‌شود و به نوبه خود، به متقاضیان فروخته می‌شود. چه جالب ا؟ ما تو پارکینگ آپارتمانمون داریم. کارت میزنن، ماشین برقی‌شون را شارژ میکنن.🤔

فردی به سه زن در شهریار اسید پاشیدرسانه‌های ایران از اسیدپاشی روی سه زن در صبح روز سه‌شنبه ۷ دی در بوستانی در شهریار خبر دادند.

دست‌کم دو کشته در پی حملات روز سه‌شنبه اسرائیل به بندر لاذقیه سوریهپیش از این سانا، خبرگزاری دولتی سوریه از وارد شدن خسارات قابل توجه در پی وقوع این حملات خبر داده بود اما از تلفات جانی چیزی منتشر نکرده بود.

این افراد متهمند که پس از بسته شدن مرزها برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا چند مهاجر را به طور غیرقانونی وارد چین کرده‌اند.

با اینکه از سال ۲۰۱۰ میلادی چین «تنبیه و تحقیر در انظار عمومی» را ممنوع کرده بود اما از ماه اوت سال ۲۰۲۱ این مجازات برای کسانی که مقررات مبارزه با کووید را نقض می‌کنند در نظر گرفته شد.

چین مقامات یک شهر را به دلیل شیوع دوباره کرونا مجازات می‌کند

از ابتدای شیوع کرونا در جهان چین مقررات به‌شدت سختگیرانه‌ای را برای جلوگیری از شیوع این ویروس وضع کرد. از این جمله می‌توان به بسته شدن مرزها و کنترل شدید مسافران ورودی به چین اشاره کرد.

این کشور به‌ویژه برای برگزاری بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ سیاست ویژه و سختگیرانه‌ای را در پیش گرفته است.