چهارشنبه سوری را در کنار خانواده باشید/ نارنجک دستی جایی در میان سنت‌ها ندارد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مردم خواست چهارشنبه سوری را در کنار خانواده بمانند و فریب سودجویان درباره مواد منفجره بی خطر را نخورند.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به چهارشنبه سوری گفت: امسال با توجه به نزدیک به چهارشنبه سوری، متاسفانه آمار ها نشان می دهد در حالی‌که هنوز به روز چهارشنبه سوری نرسیدیم؛ تعداد مصدومان و فوتیان افزایش دارد که امیدواریم این روند متوقف شود و در روزهای آتی شاهد آسیب دیدگی افراد نباشیم.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: برای اطلاع رسانی هرچه بیشتر و بهتر در این زمینه و آگاه سازی مردم از همه چهره‌های معروف و فعال در زمینه فضای مجازی می‌خواهیم به این کمپین بپیوندند. وی افزود: باید توجه کرد که در جشن گرفتن مناسبت چهارشنبه سوری، هیچ چیزی به عنوان نارنجک دستی، آتس بازی های بزرگ، انفجار و ایجاد مزاحمت برای سایرین وجود ندارد و ما از طریق این کمپین قصد داریم روش های دقیمی و دیرینی این روز را برپا کنیم.

ملکی گفت: متاسفانه شاهد تبلیغاتی هستیم که در آنها عنوان می‌شود این مواد منفجره کم خطر و بی خطر هستند و ضرری ندارند که ممکن است فرزندان ما فریب این افراد سودجو را بخورند در صورتیکه واقعیت این است که این مواد بسیار خطرناک هستند و باعث ایجاد صدمات غیرقابل جبرانی می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اجرای طرح آموزش ایمنی و پیشگیری از چهارشنبه سوری خطرناک در مدارس رشتمعاون آموزش ایمنی و پیشگیری سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت از اجرای کمپین چهارشنبه سوری ایمن در کنار خانواده هم گام با سراسر کشور خبر داد و گفت: این طرح مشترک به همراه کارشناسان حوزه آموزش و آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۱۵ گانه آتش‌نشانی در راستای آموزش ایمنی و پیشگیری از چهارشنبه سوری خطرناک در مدارس اجرا می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

میچ مک‌کانل، رهبر برجسته جمهور‌خواهان آمریکا، کناره‌گیری می‌کندمیچ مک‌کانل که در ۲۰ سال گذشته رهبری جمهوری‌خواهان در مجلس سنا را برعهده داشت گفته همزمان با انتخابات ماه نوامبر امسال از این کرسی کنار خواهد رفت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ناوچه تازه وارد آلمان به ماموریت در دریای سرخ به اشتباه دو موشک به سمت پهپاد آمریکایی شلیک کردطبق گزارش رسانه‌های آلمان در روز چهارشنبه، یک ناوچه آلمانی که برای محافظت از کشتی‌های تجاری در دریای سرخ حضور دارد، به اشتباه یک پهپاد آمریکایی را تقریبا ساقط کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

موشک روسی به نزدیکی محل دیدار رهبران اوکراین و یونان اصابت کردروسیه روز چهارشنبه بندر اودسا را در حین دیدار ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین، با نخست وزیر یونان در این شهر هدف حمله هوایی قرار داد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ویدیوها. پلیس لهستان برای مقابله با کشاورزان معترض در ورشو گاز اشک آور پرتاب کردپلیس لهستان در جریان تظاهرات روز چهارشنبه کشاورزان در شهر ورشو، پایتخت از گاز اشک‌آور استفاده و معترضان را دستگیر کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واشینگتن می‌گوید موانع بر سر آتش‌بس در غزه غیرقابل عبور نیستندمتیو میلر، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده، روز چهارشنبه گفت که واشینگتن همچنان معتقد است اختلافاتی که در مذاکرات میان اسرائیل و گروه افراطی حماس برای آتش‌بس موقت وجود دارد،...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »