چهار کودک در حملات گروه تروریستی ی.پ.گ به ترکیه جان باختند

18/07/1398 10:50 ب.ظ

در حملات خمپاره‌ای گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ به مناطق مسکونی دیاربکر و ماردین ترکیه 6 غیرنظامی از جمله 4 کودک جان باختند.10.10.2019در حملات خمپاره‌ای و راکتی عناصر گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.

گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ از مناطق تحت اشغالشان در سوریه با خمپاره و راکت به مناطق مسکونی شهرستان جیلان پینار و آکچاقلعه در شانلی اورفا و شهرستان نصیبین در ماردین حملاتی ترتیب دادند. گروه تروریستی خائن در این حملات غیرنظامیان را هدف قرار داد.

در پی این حملات یک نوزاد سوری 9 ماهه به نام محمد عمر در شهرستان آکچاقلعه و جهان گونش مامور بخش مالی اداره امور مالیاتی آکچا قلعه جان خود را از دست دادند. جان باختن نوزاد 9 ماهه قلب مردم این شهرستان را به درد آورد.

همچنین در حملات عناصر تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ به شهرستان جیلان پینار نیز الیف تریم 11 ساله در حالی که در کوچه بازی می کرد، جان باخت. الیف که به دلیل اصابت ترکش ناشی از انفجار مهمات به سینه اش زخمی شده بود در بیمارستان جیلان پینار جان باخت. headtopics.com

همچنین در حملات تروریستها به مناطق مسکونی در نصیبین استان ماردین ترکیه نیز فاطمه ییلدیز (48 ساله) و دخترانش امینه (12 ساله) و لیلا ییلدیز (15 ساله) جان خود را از دست دادند. در پی این حملات 45 نفر در شانلی اورفا و 24 نفر دیگر نیز در نصیبین زخمی شدند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کودک‌ پناه‌جویانی که زندگی در چشمان‌شان خشک می‌شودaidaghajar امید داشت خود را به بریتانیا برساند که یک بچه را زیر قطار بیندازد یا به یک دختر تجاوز کند یا با ماشین از روی عابرین پیاده رد شود؟ حداقلش این بود که میرفت تو کار مواد مخدر aidaghajar فرانسه هم کشور امن هست. اینا چرا اینجوری هستن؟؟؟؟

نجات کودک آویزان از طبقه چهارم ساختمانی در چینآتش‌نشانان چینی موفق شدند یک پسربچه را که از نرده‌های محافظ پنجره آپارتمانی واقع در طبقه چهارم ساختمانی آویزان مانده بود، نجات دهند. دمشون گرم

توئیت سخنگوی دولت به مناسبت روز کودکربیعی گفت: کانون سیاست گذاری باید بر حمایت از کودکان در معرض آسیب، دارای فقر غذایی، سلامت کودک، بازماندگی از تحصیل، امنیت روانی و جسمی (جلوگیری از کودک‌آزاری ) متمرکز شود.

نوزاد 9 ماهه در حمله گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک جان باختدر حملات خمپاره‌ای گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک به شهرهای مرزی ترکیه دو نفر از جمله یک نوزاد 9 ماهه جان باختند. - خبرگزاری آناتولی از نظرمن تشکیل کشور ترکیه بر پایه جعلیات تاریخی به وجود آمده و اساس وجودی آن بر پایه نژادپرستی است

واکنش ترکیه به حمله گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ علیه غیرنظامیانوزارت دفاع ترکیه شلیک خمپاره توسط گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ به شهرهای مرزی کشور و هدف قرار دادن غیرنظامیان از سوی این گروه را «حمله تروریستی» خواند و تاکید کرد که انتقام خون قربانیان را خواهند گرفت. - خبرگزاری آناتولی اردوغان قاتل پدر خوانده داعش

حملات گروه تروریستی پ.ی.د به مناطق مسکونی ترکیهپدرخوانده تروریستها اردوغانه کردها حق دفاع از خودشون را دارند

در حملات خمپاره‌ای گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ به مناطق مسکونی دیاربکر و ماردین ترکیه 6 غیرنظامی از جمله 4 کودک جان باختند.10.10.2019در حملات خمپاره‌ای و راکتی عناصر گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ به مناطق مسکونی در شهرستانهای مرزی دیاربکر و ماردین ترکیه 6 غیرنظامی از جمله یک نوزاد 9 ماهه و 3 کودک دیگر جان خود را از دست دادند.

گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ از مناطق تحت اشغالشان در سوریه با خمپاره و راکت به مناطق مسکونی شهرستان جیلان پینار و آکچاقلعه در شانلی اورفا و شهرستان نصیبین در ماردین حملاتی ترتیب دادند.

گروه تروریستی خائن در این حملات غیرنظامیان را هدف قرار داد.

در پی این حملات یک نوزاد سوری 9 ماهه به نام محمد عمر در شهرستان آکچاقلعه و جهان گونش مامور بخش مالی اداره امور مالیاتی آکچا قلعه جان خود را از دست دادند.

جان باختن نوزاد 9 ماهه قلب مردم این شهرستان را به درد آورد.

همچنین در حملات عناصر تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ به شهرستان جیلان پینار نیز الیف تریم 11 ساله در حالی که در کوچه بازی می کرد، جان باخت.

الیف که به دلیل اصابت ترکش ناشی از انفجار مهمات به سینه اش زخمی شده بود در بیمارستان جیلان پینار جان باخت.

همچنین در حملات تروریستها به مناطق مسکونی در نصیبین استان ماردین ترکیه نیز فاطمه ییلدیز (48 ساله) و دخترانش امینه (12 ساله) و لیلا ییلدیز (15 ساله) جان خود را از دست دادند.

در پی این حملات 45 نفر در شانلی اورفا و 24 نفر دیگر نیز در نصیبین زخمی شدند.

لازم به ذکر است عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه در شرق فرات روز 9 اکتبر با هدف جلوگیری از ایجاد یک کریدور تروریستی در مرز جنوبی کشور و بازگرداندن صلح و ثبات به منطقه آغاز شد.