چهارمین دوره مسابقات جهانی عشایر به سال آینده موکول شد

26/02/1399 11:05 ق.ظ

دبیرکل شورای همکاری‌های کشورهای ترک زبان اعلام کرد که چهارمین دوره مسابقات جهانی عشایر در ترکیه سال 2021 برگزار خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

دبیرکل شورای همکاری‌های کشورهای ترک زبان اعلام کرد که چهارمین دوره مسابقات جهانی عشایر در ترکیه سال 2021 برگزار خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی بغداد امری‌اف، دبیرکل شورای همکاری‌های کشورهای ترک زبان با انتشار پیامی اعلام کرد که چهارمین دوره مسابقات جهانی عشایر که قرار بود امسال در ترکیه برگزار شود به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا به سال 2021 موکول شده است.

امری‌اف همچنین یادآور شد که برگزاری مسابقات جهانی عشایر با پیشنهاد قرقیزستان طی دومین نشست سران شورا در سال 2012 در بیشکک به تصویب کشورهای عضو رسیده است. مسابقات جهانی عشایر تاکنون سه بار به میزبانی قرقیزستان برگزار شده است و پیشتر قرار بود دور چهارم آن نیز طی سال جاری در ترکیه برگزار شود اما به دلیل شیوع کرونا برگزاری آن به سال آینده موکول شد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

تقاضا برای افزایش دوره قانونی سقط جنین در فرانسه از ۱۲ به ۱۴ هفتهدکتر فیلیپ فوشه می گوید نگرانی ما در روزهای اخیر افزایش یافته است چرا که می بینیم زنانی که می خواهند به بارداری شان خاتمه دهند الان و بعد از پایان قرنطینه مراجعه می کنند در حالی که دوره قانونی سقط جنین برای آنها به پایان رسیده است.

گزارش| کمک‌های پزشکی ایران و ترکیه به یکدیگر در دوره کرونا؛ تعمیق مناسبات با دیپلماسی پزشکی- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimکمک‌های پزشکی ایران و ترکیه به یکدیگر در دوره کرونا کمک‌های پزشکی ترکیه به ایران در اوایل شیوع کرونا و همچنین صادرات کیت‌های پزشکی ایران به این کشور طی روزهای گذشته را می‌توان یکی دیگر از راه‌های تعمیق روابط دو کشور دانست پس اون روزایی که کشور دوست و برادر ترکیه به خاطر سیوع کرونا در ایران شاد بودندو جشن گرفته بودند رو چکار کنیم؟ ندید بگیریم؟ باشه مصالح ملی، ولی هیچوقت فراموش_نمیکنیم عثمانی ها به خون ایرانی جماعت تشنه اند. روابط ما هم فعلا فقط ضرره فقط با این روابط صمیمی مواظب آذربایجان باشید مالیده نشه به دست اردوغان کُرد کُش ((:

بوسه زدن به توپ در مسابقات فوتبال آمریکای جنوبی ممنوع شداز این به بعد بازیکنان فوتبال اجازه ندارند آب دهان خود را در هنگام مسابقه فوتبال به بیرون پرتاب کنند یا بینی خود را در زمین خالی نمایند.

رئیس کمیته مسابقات: لیگ ادامه نیابد، قهرمان را مشخص می‌کنیمرئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید اگر لیگ ادامه نیابد، قهرمان مشخص خواهد شد چون باید نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و همینطور تیم‌های سقوط کننده معرفی شود زود تر جامو بدین ببینم پرسپولیس‌قهرمان ❤ لیگ باید ادامه پیدا کنه و قهرمان بعد از 30 بازی مشخص شه. البته هر تیمی که 2 تا جام بدون بازی بهش بدن و به قول هواداراش ال کلاسیکو رو بدون برگزاری بازی به نفعش بزنن , مشخصه که اشتهاش زیاد میشه و همین الان جام رو میخاد.

۳۰ سال بعد از جنگ ستاره سرخ و دینامو زاگرب در زمین فوتبال۳۰ سال قبل در چنین روزی مسابقه فوتبال بین تیم‌های ستاره سرخ بلگراد و دیناموزاگرب به یک جنگ واقعی بدل شد.

هدف باید بهبود وضع اقتصاد و زندگی مردم باشددر جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، چگونگی تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و مدیریت عرضه و تقاضا در سال 99 بررسی شد. روحانی یک روی خواهد آمد که که از عرش به فرش میرسی، دیگه رئیس جمهور نیستی، مردم از تو انتقام خواند گرفت، جوانی ما رو تلف کردی، همین جوانان که عمرشونو تباه کردی به صورتت تف خواهند انداخت، تورو مثل یک کتافت گوشه ای پرت میکنیم و به زباله دان تاریخ خواهی پیوست Rouhani_ir دکتر روحانی ریس جمهور خوبی هستش فقط یک عده تندرو سواستفاده گر سواستفاده میکنند زمان برجام که دکتر روحانی ارمغان اورد تورم به زیر ده درصد رسید سال به سال اجناس تکان نمیخورد واقعا تعامل با دنیا یعنی همین ولی نگذاشتن خدا لعنتشون کنه دکتر روحانی مرسی ما به جای تو خجالت میکشیم .مرد حسابی وًضع کشور ومردم را نمیبینی خجالت بکش صد روز یادت هست .البته تقسیر شما نیست خود ما ملت بخاطر منافع خود همه هموطن را زیر پا میگذاریم از سیاسی ها بگیر تا هنر پیشه ها ونویسنده ها