چهار غیرنظامی بر اثر انفجار بمب در افغانستان کشته شدند

25/07/2020 12:34:00 ب.ظ

غیرنظامی, بمب

چهار غیرنظامی بر اثر انفجار بمب در افغانستان کشته شدند

25.07.2020کابل/ خبرگزاری آناتولیمسئولان امنیتی ولایت بغلان افغانستان از کشته شدن 4 غیرنظامی در انفجار بمب کنار جاده‌ای در این ولایت خبر دادند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

هواپیمایی امارات به خلبانان و کادر پرواز چهار ماه مرخصی بدون حقوق می‌دهداین شرکت همچنین روز پنج‌شنبه اعلام کرد که هزینه‌های پزشکی هر مسافری که آزمایش‌ها نشان دهد در طول سفرش مبتلا به کووید۱۹ شده است را تا رقم ۱۵۰ هزار یورو و هزینه‌های قرنطینۀ او را تا ۱۰۰ یورو برای هر روز (برای یک دورۀ چهارده روزۀ قرنطینه) خواهد پرداخت.

پرسپولیس چهار هفته پیش از پایان لیگ برتر فوتبال ایران، برای چهارمین بار پیاپی «قهرمان» شدپرسپولیس چهار هفته پیش از پایان لیگ برتر فوتبال ایران، برای چهارمین بار پیاپی «قهرمان» شد پرسپولیس جمعه شب ۳ مرداد میهمان نفت مسجد سلیمان بود و موفق شد این تیم را با نتیجه دو بر یک شکست دهد.

پوکر تکمیل شد؛ چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس، چهار هفته مانده به پایان لیگتیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با شکست تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان، برای چهارمین بار متوالی عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران را کسب کند.

عراق|اصابت چهار راکت به اردوگاه محل استقرار تروریست‌های آمریکایی در جنوب بغداد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimاصابت چهار راکت به اردوگاه محل استقرار تروریست‌های آمریکایی در جنوب بغداد تصویر منتشر شده از درون پایگاه بسمایه نشان می‌دهد که خودروهای آتش‌نشانی برای خاموش کردن آتش در این پایگاه، به محل حادثه اعزام شده است

در حمله نیروهای امنیتی در ننگرهار'۳۱ افراد طالبان از جمله ۱۳ پاکستانی' کشته شدندمقام‌های امنیتی از کشته شدن ۳۱ جنگجوی طالبان و زخمی شدن ۱۵ جنگجوی دیگر در ولایت شرقی ننگرهار خبر دادند. مقام‌های محلی می‌گویند در جمع کشته شدگان ۱۳ پاکستانی نیز شامل‌اند. طالبان اما تنها کشته شدن ۴ نفر از افرادشان را تایید می‌کند.

طی 3 ماه 2 هزار و 732 نفر در حملات مسلحانه نیجریه کشته شدند

در پی انفجار بمب کنارجاده‌ای در ولایت بغلان افغانستان 4 غیرنظامی جان باختند.هم‌رسانی این مطلب:.تیم فوتبال پرسپولیس تهران با غلبه بر تیم نفت مسجد سلیمان و کسب ۶۲ امتیاز، برای چهارمین فصل پیاپی قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شد و به اصطلاح «پوکر» کرد.Aa تیم فوتبال پرسپولیس توانست برای چهارمین بار پیاپی به مقام قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران دست یابد.

25.07.2020 کابل/ خبرگزاری آناتولی مسئولان امنیتی ولایت بغلان افغانستان از کشته شدن 4 غیرنظامی در انفجار بمب کنار جاده‌ای در این ولایت خبر دادند. از آنجا که سپاهان اصفهان و تراکتورسازی، نزدیک‌ترین تعقیب‌کنندگان پرسپولیس در جدول، چهار هفته به پایان لیگ ۱۷ امتیاز کمتر از این تیم دارند، پرسپولیس عملا قهرمان زودهنگام دوره نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران شده است. بر این اساس، در پی انفجار بمب کنارجاده‌ای حین عبور خودرویی در منطقه بگ‌شمال این ولایت٬ 4 سرنشین آن کشته و یک نفر نیز زخمی شد. . همچنین پرسپولیس با این قهرمانی خود را به تنهایی در صدر جدول پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر ایران قرار داد و بالاتر از سپاهان اصفهان قرار گرفت.