چهار نیروی امنیتی افغانستان در حمله طالبان کشته شدند

10/06/1399 10:47:00 ب.ظ

سخنگوی پلیس ولایت بلخ افغانستان از کشته شدن 4 نیروی امنیتی در حمله طالبان به پاسگاهی در شهرستان کشنده این ولایت خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی پلیس ولایت بلخ افغانستان از کشته شدن 4 نیروی امنیتی در حمله طالبان به پاسگاهی در شهرستان کشنده این ولایت خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 31.08.2020 کابل/ خبرگزاری آناتولی عادل‌شاه عادل، سخنگوی پلیس ولایت بلخ در شمال افغانستان امروز دوشنبه 31 اوت به خبرگزاری «آناتولی» گفت: در حمله شبه‌نظامیان طالبان به پاسگاهی در شهرستان کشنده این ولایت 4 نیروی امنیتی کشته و 2 نفر دیگر نیز زخمی شدند.

31.08.2020 کابل/ خبرگزاری آناتولی عادل‌شاه عادل، سخنگوی پلیس ولایت بلخ در شمال افغانستان امروز دوشنبه 31 اوت به خبرگزاری «آناتولی» گفت: در حمله شبه‌نظامیان طالبان به پاسگاهی در شهرستان کشنده این ولایت 4 نیروی امنیتی کشته و 2 نفر دیگر نیز زخمی شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

مراسم عاشورا در سایه تهدیدهای امنیتی و کرونا در کابل برگزار شد - BBC News فارسیمراسم روز عاشورا در کابل با تدابیر شدید امنیتی برگزار شد. تاکنون هیج گونه حمله و انفجار در این مراسم در سراسر افغانستان گزارش نشده است. شماری از شهروندان غرب کابل در کنار نیروهای امنیتی بسیج شده و در تامین امنیت عاشورا همکاری کردند. محمد اشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان آنرا الگو دانسته و خواستار اجرایی شدن آن در سراسر کشور شد.

ارتش افغانستان: 47 شبه‌نظامی طالبان در فاریاب کشته شدندلشکر شاهین ارتش افغانستان از کشته شدن 47 شبه‌نظامی طالبان طی عملیات زمینی و هوایی در ولایت فاریاب خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

تاکید بر آموزش حضوری در سال تحصیلی جدید/ گروه‌بندی دانش‌آموزان در مدارس پرتراکموزیر آموزش و پرورش گفت: امسال ایران باید سراسر مدرسه شود، حتی همه خانه‌های ما باید تبدیل به مدرسه شوند.

اعتراض‌ها در جزیره موریس به تعلل دولت در پاکسازی لکه نفتی - BBC News فارسیهزاران نفر در جزیره موریس، در اعتراض به عملکرد دولت در زمینه پاکسازی لکه نفتی نشتی در اقیانوس هند، تظاهرات کرده‌اند.

دستورالعمل مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا در مورد ضرورت استفاده از ماسک پارچه‌ای در مدارس🔺دستورالعمل مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا در مورد ضرورت استفاده از ماسک پارچه‌ای در مدارس ⚡️مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا توصیه می‌کند که بازگشایی مدارس باید با پیروی از رفتارهایی که از شیوع کووید۱۹ پیشگیری می‌کنند، همراه باشد.

ادامه ناآرامی‌ در کنوشا در آستانه سفر دونالد ترامپمعلوم نیست آقای ترامپ در جریان سفر به کنوشا با خانواده جیکوب بلیک دیدار کند یا نه. نزدیکان آقای بلیک معترضان را به آرامش فراخوانده‌اند.