چهاردهمین جشنواره ادبی خطوط هوایی امارات در دبی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

لوسیندا دیکتز هاکسلی از نوادگان چارلز دیکنز در این جشنواره گفت: «دیکنز عاشق سفر بود. او یکی از اولین کسانی بود که به نوعی به یک تور کتاب مدرن رفت. او اغلب بعنوان اولین نویسنده مدرن شناخته می شود زیرا به آمریکا و کانادا سفر کرد. او به دور ایتالیا سفر کرد و درباره کتاب هایش صحبت کرد»

چهاردهمین جشنواره ادبی خطوط هواپیمایی امارات متحده عربی در دبی آغاز به کار کرده است. حدود ۱۸۰ نویسنده از ۵۰ کشور مختلف طی ۱۱ روز در جشنواره ادبی خطوط هواپیمایی امارات شرکت دارند.

این جشنواره بزرگترین مراسم کلام نوشتاری و گفتاری در جهان عرب است. دیوید والیامز، کمدین تلویزیونی و نویسنده بین‌المللی کودکان یکی از مشهورترین چهره های حاضر در رویداد امسال است. این جشنواره همچنین دویست و دهمین تولد چارلز دیکنز را گرامی می دارد. لوسیندا دیکتز هاکسلی، یکی از نوادگان دختری چارلز دیکنز یکی از چهرهای برجسته این نمایشگاه بود.

جشنواره امسال همچنین توجه ویژه ای به نویسندگان محلی نشان داده است. میثا الخیاط، نویسنده و تصویرگر اماراتی، با حضورش در پی برجسته کردن غنای استعدادهای محلی در امارات متحده عربی و ویژگی های فرهنگی امارات است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شکایت علیه ایران در دیوان بین‌المللی به اتهام «ارتکاب جنایات جنگی» در سوریهشماری از وکلای مدافع حقوق بشر با طرح شکایتی در دیوان کیفری بین‌المللی خواستار رسیدگی به نقش جمهوری اسلامی و نیروهای وابسته‌ آن در جریان جنگ سوریه شدند.به جاکشا نگین ایران بگین جمهوری عسلامی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ادعای کی‌یف به حمله شورشیان جدایی‌طلب به کودکستانی در لوهانسکجدایی‌طلبان پیش‌تر گفته بودند که نیروهای دولت مرکزی اوکراین مناطق تحت تسلط آن‌ها را چندین بار هدف حله خمپار‌ه‌ای قرار داده‌‌اند، اما کی‌یف با رد این ادعا می‌گوید این شورشیان هوادار روسیه هستند که از آتش توپخانه خود استفاده می‌کنند. به ادعای کی‌یف، شورشیان یک کودکستان را هدف قرار داده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهور دوشنبه به دوحه سفر می‌کندآیت الله سید ابراهیم رئیسی، دوشنبه دوم اسفندماه به دعوت رسمی تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر در سفری دو روزه به دوحه خواهد رفت. مقدمات در حال فراهم است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

احکام زندان دو نوکیش مسیحی دیگر در ایران به اجرا گذاشته شدگروه‌های حامی حقوق بشر گزارش دادند که با رد درخواست اعاده دادرسی دو نوکیش مسیحی در ایران احکام زندان آنها که صرفا بر پایه اعتقادات دینی‌شان صادر شده است، به اجرا درآمد. تا یاد بگیرند که اسلام دین رحمت و مهربانی ست
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

حمله موشکی اسرائيل به مناطقی در حومه دمشقرژيم اسد از حمله موشکی اسرائيل به مناطقی در حومه دمشق پایتخت سوریه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ورود فرماندار نیوجرسی به رفتار تبعیض آمیز پلیس آمریکا در ماجرای دعوای دو نوجوانمسئله‌ای که موجب انتقاد شده، طبیعتا جدا کردن این دو نوجوان از یکدیگر نیست، بلکه برخورد تبعیض آمیز پلیس با ‌آنهاست. در حالی که نوجوان سیاه‌پوست با خشونت روی زمین به پشت خوابانده می‌شود تا به دستش دستبند زده‌ شود، نوجوان سفید پوست روی کاناپه به حال خود رها می‌شود. شرم بر پلیس فاسد امریکا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »