چهار تروریست پ.ک.ک در استان سیرت از پای درآمدند

08/07/1399 02:30 ق.ظ

چهار تروریست پ.ک.ک در چارچوب عملیات «صاعقه-11» نیروهای مسلح ترکیه در استان سیرت از پای درآمدند. 29.09.2020 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت کشور ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که 4 تروریست پ.ک.

29.09.2020 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت کشور ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که 4 تروریست پ.ک.ک در چارچوب عملیات «صاعقه-11» در استان سیرت از پای درآمدند.

براساس این بیانیه، فرماندهی ژاندارمری استان در دو عملیات جداگانه که در چارچوب عملیات صاعقه-11 در کوه «پرواری هره‌کول»انجام گرفت، 4 عضو گروه تروریستی پ.ک.ک را از پای درآورد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

یک تروریست تحت تعقیب پ.ک.ک در ترکیه از پای درآمد

پنج تروریست پ.ک.ک تسلیم نیروهای امنیتی ترکیه شدندوزارت دفاع ترکیه: 5 تروریست پ.ک.ک که از مخفیگاههای خود در شمال عراق فرار کرده بودند، در منطقه سینوپ-شرناق ترکیه تسلیم نیروهای_امنیتی شدند

دستگیری تعدادی از شهرداران شهرهای تهراندستگیری تعدادی از شهرداران شهرهای استان تهران رییس کل دادگستری استان تهران از دستگیری تعدادی از شهرداران شهرهای استان تهران از جمله لواسان، شهریار و رودهن در ایام اخیر خبر داد احتمالا حق تلسهم ایشان رو فراموش کردند حقوق مردم راکم ندهیدودرزمین سربه فسادبرندارید.،قران کریم، مملکت رسماً دزد خونه است!!!

وقوع زلزله 5.3 ریشتری در ژاپنسازمان هواشناسی ژاپن از وقوع زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 5.3 ریشتر در جزیره هونشو در استان شیزوکا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

کشته شدن دو مرزبان در جنوب ایرانفرمانده مرزبانی استان خوزستان از کشته شدن دو مرزبان در درگیری با اشرار مسلح در هورالعظیم خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

دولت یمن و حوثی‌ها بر سر تبادل بیش از هزار زندانی به توافق رسیدندسازمان ملل از این رویداد به عنوان مهم‌ترین توافق میان طرف‌های درگیر در یمن از سال ۲۰۱۴ یعنی از زمان آغاز جنگ داخلی جاری در این کشور تا کنون نام برده است.